Banner

Kaip susiplanuoti vestuves per mažiau nei pusmetį?

Kaip susiplanuoti vestuves per mažiau nei pusmetį?
Paprastai vestuvių planavimui jaunavedžiai skiria metus, tačiau vis dažniau pasitaiko atvejų, kuomet vestuvės planuojamos dar ilgiau – taip jaunieji taikosi prie savo trokštamų paslaugų teikėjų užimtų kalendorių. Galbūt todėl poros, kurios susižadėjo po naujųjų metų, nebepuoselėja vilčių atšvęsti savo meilės šventę tų metų vasarą. Visai be reikalo! Manote, kad suplanuoti vestuves per pusmetį yra neįmanoma? Pasinaudoję šiais patarimais greitai ir sklandžiai suplanuosite savo svajonių vestuves per trumpiau nei pusę metų!
 
 
 

Turėkite aiškią šventės viziją

 
Akivaizdu, jog pusės metų laikotarpis yra pernelyg trumpas laikas, jog galėtumėte jį švaistyti kasdien naršydami „pintereste“ ar sudarinėdami ilgus paslaugų teikėjų sąrašus. Todėl  prieš pradėdami ieškoti paslaugų teikėjų,  nutarkite, kokios vestuvių šventės norite – kas joje jums bus svarbiausia ir kaip ji atrodys.  Tam galite pasidaryti idėjų sieną  su internete rastomis nuotraukomis, kurios atspindi jūsų įsivaizduojamą vestuvių stilių. Neapsunkinkite savęs daugybe pasirinkimo variantų – rinkitės žinomus, patikrintus paslaugų teikėjus ir kurkite įvaizdį, kuris atspindi jūsų charakterius ir asmenybes. Jūs geriausiai žinote, kas jums tinka ir patinka, todėl neabejokite savimi!
 
 

Būkite pasiekiami

 
Išsiuntėte penkiasdešimt užklausų paslaugų teikėjams ir po to dvi savaites netikrinote savo elektroninio pašto? Taip tikrai nepavyks greitai suplanuoti vestuvių šventės, o ir paslaugų teikėjai tiek ilgai nelauks jūsų atsakymo, todėl gali būti, kad jūsų pasirinktą dieną jie jau bus užimti. Jei norite, kad vestuvių planavimas būtų sklandus ir greitas, aktyviai jame dalyvaukite – taip sutaupysite laiko ir sau ir paslaugų teikėjams. Tas pats galioja ir mobiliajam telefonui – pasistenkite jį visada turėti su savimi ir atsakyti į visus įeinančius skambučius arba iš karto perskambinti, jei neturėjote galimybės atsiliepti anksčiau. Gali būti, kad jūsų svarbiu klausimu ieško vienas iš paslaugų teikėjų – todėl būkite nuolat pasiekiami.
 

Nesirinkite populiarių datų

 
Populiarios vestuvių datos, pasikartojančiais vienodais skaitmenimis ir vasaros savaitgaliai paslaugų teikėjams yra patys užimčiausi, todėl norėdami švęsti savo vestuves konkrečioje vietoje ar rinkdamiesi populiarų fotografą, būkite pasirengę derinti savo vestuvių datą prie jų užimtumo kalendorių. Juk iš tiesų įsimintiniausia vestuvėse bus ne jų data, o emocija, nuotaika ir akimirkos, kurias jums gali padėti sukurti profesionalūs paslaugų teikėjai.
 

Priimkite artimųjų pagalbą

 
Tikriausiai jus supa daugybė mylinčių žmonių, kurie yra pasiruošę jums pagelbėti bet kokioje situacijoje. O ką jau kalbėti apie tokią ypatingą progą kaip vestuvės – visi jūsų brangūs žmonės yra suinteresuoti, kad ta diena būtų nuostabi. Todėl tikrai nereikėtų į vestuvių planavimą leistis vieniems – prašykite draugų ir artimųjų rekomendacijų, patarimų bei, žinoma, pagalbos. Jūsų mamai bus labiau nei malonu išrinkti vestuvių meniu, o geriausia draugė tikrai sugebės iš salono paimti vestuvinę suknelę – pasitikėkite artimaisiais, paskirkite jiems užduotis ir leiskite tapti jūsų šventės dalimi. Taip ir patys savęs neapsikrausite, todėl vestuvių planavimas bus sklandus ir be jokio streso.
 
 

Pasitikėkite paslaugų teikėjais

 
Visų pirma, užsisakykite tik tuos paslaugų teikėjus, kurie jums įrodė, kad yra verti pasitikėjimo. Nesirinkite paslaugų aplaidžiai – tai jums gali kainuoti šventės kokybę. Tačiau išsirinkę savo srities profesionalus, leiskite jiems dirbti savo darbą – tai reiškia, kad neturėtumėte ieškoti vestuvių fotosesijų vietų,  sudarinėti muzikos grojaraščių ir pan. Negaiškite laiko tam, kuo pasirūpins paslaugų teikėjai ir verčiau skirkite jį kitiems svarbiems šventės aspektams. Taip sutaupysite laiko ir šventę suplanuosite kur kas greičiau.
 
 

Patikėkite šventę vestuvių planuotojams

 
Jei manote, jog vestuvių planavimas iš jūsų pareikalaus per daug laiko, kurio šiuo gyvenimo laikotarpiu nelabai turite arba norite skirti kitiems dalykams – geriausia išeitis jums bus pasikliauti vestuvių planuotojais. Šie profesionalai išsiaiškins jūsų lūkesčius, pateiks originalią šventės viziją ir pasirūpins visomis detalėmis, todėl jums neteks leisti vakarų ieškant paslaugų teikėjų ir vaikščioti į varginančius susitikimus. Planuotojai įgyvendins jūsų vestuvių idėją greitai ir efektyviai, o jums teliks tik nekantriai laukti šventės dienos.
 
Nuotraukos: freepik.com       
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
2019 metų vestuvinių suknelių tendencijos!

2019 metų vestuvinių suknelių tendencijos!

Idėjos vestuvių metinių sveikinimų tekstams!

Idėjos vestuvių metinių sveikinimų tekstams!

Kovo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Kovo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Banner