Banner

Ar Jūs skirti vienas kitam?

Ar Jūs skirti vienas kitam?
 
 
Kiekviena mergina norėtų, kad jos gyvenime pasirodytų svajonių vyras. Tas, kuris ją besąlygiškai mylėtų ir atitiktų visus jos keliamus reikalavimus. Ir tenka pripažinti, jog tų reikalavimų sąrašas neretai būna labai ilgas. Kartais, regis, su žmogumi jau praleidai daugybę metų, bet kažkur širdies kamputyje vis dar slepiasi abejonė – ar jis yra tas, su kuriuo nori praleisti visą savo likusį gyvenimą. Tačiau kaip sužinoti, ar Jūs esate vienas kitam skirti?
 
 
 
 
Pasitikite vienas kitu
 
Ne veltui yra sakoma, jog darnių santykių pagrindas yra pasitikėjimas. Todėl jei norite matyti ateitį su mylimu žmogumi, turite juo visiškai pasitikėti. Menkiausios abejonės gali tapti jausmų atšalimo priežastimi. Juk mylimas ir saugus nesijaus ne tik tas, kuris įtarinėja, bet ir tas, kurį įtarinėja. Būkite atvira su savo mylimuoju ir parodykite, jog jis gali Jumis pasitikėti ir patikėti Jums savo paslaptis. Puoselėkite santykius, kuriuose nebūtų priežasties nieko slėpti, nes kad ir kas nutiktų, būsite tikri, jog Jūsų antroji pusė Jus supras ir visiškai palaikys.
 
 

Sutampa Jūsų vertybės ir gyvenimo planai

 
Jūs svajojate apie gausią šeimyną, o Jūsų mylimasis dažnai užsimena, jog vaikams dar yra nepasiruošęs, o gal ir iš viso neplanuoja jų turėti. Likdama su tokiu žmogumi, labai pasiaukosite, tačiau ar tikrai bus verta? Jei Jūsų ir mylimojo vertybės bei ateities planai yra visiškai skirtingi, tai tik laiko klausimas, kada vienas iš Jūsų ims jaustis labai nelaimingas atsisakęs savo svajonių. Žinoma, net ir tokius santykius įmanoma išgelbėti, jei abi pusės yra pasiryžusios daryti kompromisus. Svarbiausia tai, kad būtumėte tikri, jog dėl Jūsų pasirinkto žmogaus yra verta aukoti savo principusir žinotumėte, kad jausmas yra abipusis.
 

Priimate vienas kitą su visais trūkumais

 
Nei vienas žmogus nėra tobulas – net jei draugystės pradžioje taip ir atrodo. Jei Jus nuolat erzina kažkokia mylimo žmogaus savybė ir Jūs nesugebate susitaikyti su jo trūkumais – vadinasi, yra didelė rizika, jog ateityje visa tai peraugs į didelius nesutarimus. Nuolat primindama savo išrinktajam apie Jums nepatinkančias jo savybes, charakterio bruožus, priversite jį jaustis nevisaverčiu žmogumi. Todėl prieš siedama savo ateitį su mylimu žmogumi, įsitikinkite, jog galėsite jį priimti su visais trūkumais ir pakeisti savo požiūrį. Tą patį galima pasakyti ir apie tai, jei pati jaučiate spaudimą iš savo antrosios pusės. Jei nuolat sulaukiate priekaištų, jog turėtumėte būti kitokia ar kitaip elgtis – tai gali tapti tiksinčia bomba Jūsų santykiams.
 

Kartu judate į priekį

 
Ar Jūs abu sugebate realizuoti savo svajones? Ar skatinate vienas kitą tobulėti ir kartu svajojate apie ateitį? Jei būdama su mylimu žmogumi, jaučiatės taip, tarsi jis Jus stabdo, neleidžia įgyvendinti Jums savo tikslų ir kritikuoja bei sumenkina juos – ateityje tai tikrai nepasikeis. Jei norite sieti savo ateitį su kitu žmogumi, turite būti tikra, jog jis Jus laiko savo komandos nare ir yra pasiryžęs kartu su Jumis nuversti kalnus. Kad santykiai būtų darnūs – svarbu būti ne tik mylimaisiais, vienas kito didžiausiais gerbėjais, partneriais, bet ir suvokti, jog esate komanda ir visko siekti turite drauge.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Top 5 originalios vestuvinių dovanų idėjos

Top 5 originalios vestuvinių dovanų idėjos

Pamergių suknelių pasirinkimo gidas!

Pamergių suknelių pasirinkimo gidas!

Ar verta investuoti į kokybišką gyvą muziką vestuvėse?

Ar verta investuoti į kokybišką gyvą muziką vestuvėse?

Banner