Banner

Egzotiškos vestuvės Prancūzijos Žydrojoje pakrantėje!

Egzotiškos vestuvės Prancūzijos Žydrojoje pakrantėje!
 
 
 
Ar kada nors esate svajoję apie romantišką vestuvių šventę Prancūzijoje? Pasak vestuvių planuotojos Ugnės Pakalenkaitės („UPmariages“) tokia vestuvių vizija šiandien jau yra „pasiekiama ranka“. Ugnė pati gyvena Prancūzijoje jau daugiau nei keturis metus ir organizuoja vestuves Prancūzijos Žydrojoje Pakrantėje. Vestuvių planuotoja sutiko papasakoti, kodėl verta rinktis šią puikiai visiems žinomą šalį savo gražiausiai gyvenimo šventei.
 
 

 

Kuo jaunavedžiams gali būti patraukli Prancūzija? Kokias ceremonijos vietas jie gali rinktis?

 
Prancūzija yra ideali vieta vestuvėms – dėl puikių oro sąlygų vestuvių sezonas čia tęsiasi visus metus. Pavyzdžiui, vasario mėnesį siūlome vestuvių ceremoniją žydint įspūdingosioms mimozoms. Jaunieji gali rinktis iš daugybės unikalių vestuvių vietų. Štai vestuvės įlankoje arba ant skardžio žavi savo egzotika ir leidžia pasigrožėti unikaliu peizažu. Nepaprasta prabanga užburia vestuvės  jachtoje ar atokioje saloje, iš visų pusių apsuptoje skaidriai žydro jūros vandens. Vestuvės karališkajame Monake yra daugelio slapta svajonė, kurią taip pat įmanoma išpildyti. Na, o norintiems pajusti ypatingą Prancūzijos provanso dvasią tikrai verta savo šventę rengti stulbinančiuose levandų laukuose ar alyvmedžių giraitėje. Tik įsivaizduokite – gaivios lauko gėlių kompozicijos, raudonas vynas, sūriai, prancūzų virtuvės šedevrai – nebenorėsite palikti šios nuostabios šalies.
 
 

Kas yra neoficiali vestuvių ceremonija ir kaip jai reikėtų pasiruošti?

 
Vestuvės Prancūzijoje išsiskiria tuo, jog čia yra rengiama tik neoficiali ceremonija. Tai reiškia, jog prieš vykstant į šią šalį, turėtumėte teisiškai įtvirtinti savo santuoką Civilinės Metrikacijos skyriuje arba susituokti bažnyčioje Lietuvoje. Prancūzijoje, po ceremonijos, Jums bus įteiktas tik simbolinis sertifikatas. Tiesa, tokia ceremonija jauniesiems leidžia labiau atsipalaiduoti ir mėgautis švente be jokių formalumų. Ceremoniją veda vedėjas, jaunuosius prie altoriaus lydi gyvos muzikos garsai, jaunieji vienas kitam sako savo pačių kurtus įžadus – tokia diena prisiminimuose išliks visą gyvenimą.
 

Kiek užtrunka suorganizuoti  vestuves Prancūzijoje?

 
Vestuves Prancūzijoje reikėtų pradėti planuoti bent prieš pusmetį. Tiesa, jei vestuvėse dalyvauja tik jaunieji arba mažiau nei dešimt žmonių – jas suorganizuoti galima ir likus mažiau laiko. Kartais sutinkame ir labai spontaniškų porų, kurios pageidauja susituokti po mėnesio ar kelių savaičių – tuomet šventės planavimas būna smagiausias, nes reikia kuo greičiau sugalvoti viziją ir kuo operatyviau ir kokybiškiau ją įgyvendinti.
 
 

Kokius šventės planavimo aspektus atliekate Jūs, o kuo turėtų pasirūpinti patys jaunavedžiai?

 
Kartais juokaudama primenu jauniesiems, jog mes nesame kelionių agentūra – tad į savo pasiūlymus neįtraukiame kelionės bilietų bei nakvynės.  „UPmariages“ pasirūpina ceremonijos ir šventės vietomis, dekoracijomis, muzikantais, maistu, fotografo paslaugomis. Mes surandame visus reikiamus paslaugų teikėjus, stebime, kaip jie įgyvendina šventės viziją ir stengiamės, jog viskas būtų atlikta nepriekaištingai. Žinoma, jaunųjų prašymu, galime pasirūpinti bilietais, apgyvendinimu ar net povestuvine kelione – tačiau tai jau bus papildomos paslaugos.
 
 

Ar planuojant švęsti vestuves Prancūzijoje patariate rinktis ir šios šalies paslaugų teikėjus? Kokius paslaugų teikėjus reikėtų užsisakyti iš Lietuvos, o kokius iš Prancūzijos? Kodėl?

 
Kai kuriuos paslaugų teikėjus raginame rinktis iš Prancūzijos, o kai kuriuos patariame atsivežti iš Lietuvos. Pavyzdžiui, jei lankotės pas patikimus šukuosenų stilistus ar vizažistus, kurių darbai Jūsų dar nėra nuvylę – tuomet rekomenduojame šiuos specialistus pakviesti vykti su Jumis drauge. Jei į šventę atvyksta daug svečių – patariame iš Lietuvos pasisamdyti ir vestuvių vedėją. Visos kitos paslaugos gali būti užsakomos ir iš Prancūzijos. Ypač rekomenduojame rinktis prancūzų maisto tiekėjus – juk kas geriau išmano prancūziškas maisto tradicijas, jei ne patys prancūzai!
 
Nuotraukas pateikė vestuvių planuotojai „UPmariages“
Šaltinis: vestuviuparneris.lt
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Nuotakos makiažas – ką pataria profesionalai?

Nuotakos makiažas – ką pataria profesionalai?

Kodėl vedėjas vestuvėse yra būtinybė?

Kodėl vedėjas vestuvėse yra būtinybė?

Vestuvės užsienyje – ką privalu žinoti?

Vestuvės užsienyje – ką privalu žinoti?

Banner