Banner

Kodėl turėtumėte savo vestuves patikėti „Kristinos pobūviams“?

Kodėl turėtumėte savo vestuves patikėti „Kristinos pobūviams“?
Vestuvinių paslaugų teikėjų paieška dažnai pareikalauja daug laiko ir jėgų. Ką jau kalbėti apie tai, kad net ir suradus tikrus profesionalus, ne visada pavyksta sukurti vientisą ir harmoningą šventę. Apjungti visus vestuvių elementus į darnią visumą nėra paprasta, tačiau būtent tai ir yra skoningos vestuvių šventės pagrindas. Galbūt todėl daugelį metų jaunavedžius nepaprastai gardžiais užkandžiais stebinanti Kristina Vaitkevičienė („Kristinos Pobūviai“) pamažu pradėjo rūpintis ir švenčių dekoro sprendimais. Šiandien „Kristinos Pobūviai“ – tai ne tik kokybiškas maistas ir išskirtinio skonio saldumynai. Tai gerai apgalvotos detalės – nuo servetėlių spalvos iki nuotakos puokštės ar gėlių arkos ceremonijai – kurios taps Jūsų idealios vestuvių šventės garantu.
 

Meniu kiekvienam skoniui

 
Vienas didžiausių „Kristinos Pobūvių“ išskirtinumų yra itin platus maisto meniu. Nesvarbu, kokią šventę organizuojate, kokį maistą mėgstate ar kas patinka Jūsų svečiams – ant vaišių stalo kiekvienas suras kažką skanaus. Gardūs, sotūs ir estetiškai pateikti užkandžiai gaminami iš aukščiausios kokybės produktų, o kiekvieno jų slaptas ingredientas – meilė. „Maistas privalo būti pagamintas su meile ir gera energija, nes tai persiduoda gamybos procese, o ragaujant užgimsta stebinančiu skoniu“ – atvirauja Kristina.
 

 

Desertų stalas unikalus šventės akcentas

 
Profesionaliai paruošti vestuviniai saldumynai gali tapti išskirtine Jūsų šventės puošmena. Būtent tokie desertai ir ruošiami „Kristinos Pobūvių“ virtuvėje. Nuo įspūdingų kelių aukštų tortų iki burnoje tirpstančių kanelių ar stilingų desertų indeliuose. Kai saldumynai jau patys savaime keri grožiu, pakanka vos kelių dekoro elementų, jog šventinis saldusis stalas taptų pagrindiniu vestuvių akcentu.
 
 

Modernūs dekoro sprendimai

 
Anot Kristinos, labai svarbu, jog maistas harmoningai įsilietų į šventės stilių. Būtent todėl „Kristinos Pobūviai“ rūpinasi ir šventės vietos dekoravimu. Tokiu būdu užtikrinama, kad visi vestuvių elementai idealiai derėtų tarpusavyje ir šventė būtų vientisa. Pagal jaunavedžių poreikius ir galimybes pasirenkamos spalvos, dekoro detalės ir sukuriamas unikalus šventės įvaizdis. Ilgametės patirties dėka „Kristinos Pobūviai“ puikiai prisitaiko prie jaunavedžių norų ir įgyvendina jų svajonių vestuvių viziją!
 
 

Apgalvotos detalės

 
„Kristinos Pobūviai“ gali pasirūpinti ne tik kokybišku ir gardžiu maistu, įspūdingais desertais ar šventės vietos dekoravimu, bet ir įgyvendinti pačius įvairiausius floristikos sprendimus, pagaminti vestuvinius kvietimus, stalo korteles ar svečių susodinimo planus. Nuo visų šių detalių priklauso vestuvių ar bet kurios kitos šventės atmosfera, todėl nepaprastai svarbu, jog jos būtų gerai apgalvotos ir tarpusavyje susijusios. Kai kiekviena šventės dienos smulkmena rūpinasi profesionalų komanda, kuri puikiai perpranta Jūsų lūkesčius – šventės sėkmė užtikrinta!
 
 
 
Nuotraukos „Kristinos Pobūviai“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Originalios stalo kortelių idėjos vestuvėms!

Originalios stalo kortelių idėjos vestuvėms!

Kiek ir kokio maisto reikia vestuvėse?

Kiek ir kokio maisto reikia vestuvėse?

Giedrė ir Saulius. Dviejų brandžių sielų sąjunga

Giedrė ir Saulius. Dviejų brandžių sielų sąjunga

Banner