Banner

Ar reikia prieš vestuves pagyventi kartu?

Ar reikia prieš vestuves pagyventi kartu?
 
 
Šiandien jau niekam nenuostabu, jog poros gyvena kartu nesusituokusios – o dažnai net užsimenama, kad būtent gyvenimas kartu ir yra tas „piktadarys“, kuris atitolina vestuves ar net griauna santykius. Internete galima rasti daugybę prieštaringų nuomonių: „kartu prieš vestuves gyvenančioms poroms gręsią skyrybos“, „gyvenimas kartu be santuokos sakramento yra nuodėmė“. Tačiau ar tikrai nepagyvenus kartu iki vestuvių galima pakankamai gerai pažinti savo būsimą vyrą ar žmoną? Taigi, pateikiame Jums 5 gana paprastas priežastis, kodėl gyvenimas kartu prieš vestuves gali sumažinti skyrybų tikimybę!
 
 
 

Gyvenimas kartu yra tarsi testas

 
Ar jūsų santykiai gali išgyventi ne tokią malonią kasdienybę? Ar jūs dažnai ginčijatės dėl nešvarių indų ar skalbinių? Svarbu suvokti, kad realus šeimos gyvenimas nėra toks, kokį vaizduoja Holivudo filmai. Tačiau jei jūs mylite vienas kitą net ir supratę, kad gyvenimas kartu nėra vien „drugeliai pilve“ – jūs jau esate geriau pasiruošę santuokai.
 
 

Poros, kurios gyvena kartu, tampa komanda

 
Jos išmoksta, kaip išlaikyti harmoniją santykiuose, darbe ar net finansuose. Laikui bėgant, gyvendami kartu su savo mylimu žmogumi, neišvengiamai išsiaiškinsite jo vertybes ir prioritetus bei suvoksite, ar jie tikrai sutampa su jūsiškiais – juk tai labai svarbu prieš žengiant tokį svarbų žingsnį kaip santuoka.
 

Susipykus negalite žaisti  žaidimo „kuris paskambins pirmas“

 
Jūs gyvenate tuose pačiuose namuose – tad kaskart susipykę nebėgsite pas tėvus ar neprašysite, kad jus priglaustų draugai. Gyvendami kartu turėsite išmokti bendrauti ir spręsti nesklandumus. Turėsite išsikalbėti ir susitaikyti arba miegoti toje pačioje lovoje susipykę. Jei jūsų charakteriai nesutampa, geriau tai išsiaiškinti kuo anksčiau!
 
 

Bus išbandytas jūsų seksualinis gyvenimas ir aistra

 
Ar jūsų vyras jums atrodo patrauklus net ir tada, kai atlikdamas gamtinius reikalus palieka atviras vonios duris? Žinoma, gyvenant kartu išnyksta visa intriga ir čia nieko neįmanoma padaryti! Ir nubudus po aistringos nakties, Jums teks surinkti išlaidytas savo mylimojo kojines! Būtent todėl daugelyje straipsnių skelbiama, kad poros neturėtų pradėti jaustis per daug patogiai. Stenkitės pakurstyti savo aistrą ir užuot leidę vakarą prie televizoriaus, pasipuoškite ir nueikite į pasimatymą. Jei nenustosite vienas kito stebinti ir stengtis vienas dėl kito, net ir gyvendami kartu – jūs esate teisingame kelyje link laimingos santuokos.
 

Bendras turtas – taip pat iššūkis!

 
Kai jūsų daiktai tampa nebe jūsų, o mūsų – kartais sunku suvokti asmeninės erdvės ribas. Jei jums nekyla problemų dalintis su mylimuoju savo asmeniniais daiktais ar net pinigais – jūsų santuoka bus tikrai tvirtesnė. Juk nenorite slėpti nuo savo būsimo vyro/ žmonos, koks yra jūsų tikrasis atlyginimas ar turėti slapto buto kitame mieste? Visi šie dalykai kursto nesantaiką ir nepasitikėjimą bei gali tapti skyrybų priežastimi.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Jolita ir Vidmantas. Iš Paryžiaus grįžo su žiedeliu!

Jolita ir Vidmantas. Iš Paryžiaus grįžo su žiedeliu!

Giedrė ir Saulius. Dviejų brandžių sielų sąjunga

Giedrė ir Saulius. Dviejų brandžių sielų sąjunga

Ida ir Rolandas. Vieną labai karštą vasaros dieną!

Ida ir Rolandas. Vieną labai karštą vasaros dieną!

Banner