Banner

Kokie skirtumai ir ką žinoti: juvelyras ir juvelyrikos parduotuvė

Kokie skirtumai ir ką žinoti: juvelyras ir juvelyrikos parduotuvė
Dažniausiai įvardijami vestuvinių žiedų pasirinkimo kriterijai – kaina, estetika, patogumas ir ilgaamžiškumas. Visi šie kriterijai gali būti tiesiogiai susiję su žiedų įsigijimo būdu. Šiandien vestuvinius žiedus būsimi jaunavedžiai užsisako pačiais įvairiausiais būdais. Vieni vestuvinių žiedų kūrimą patiki profesionaliems juvelyrams, kiti žiedus perka iš juvelyriškos parduotuvių, dar kiti juos įsigyja internetinėse juvelyriškos parduotuvėse ar net siunčiasi iš Azijos šalių. Tačiau, kuo visi šie būdai skiriasi ir kokie yra jų privalumai?
 
 

 

Profesionalaus juvelyro kurti žiedai

 
Dažnai jaunavedžiai pabūgsta užsisakyti individualiai Jiems kurtus vestuvinius žiedus iš profesionalaus juvelyro dėl didelių tokių žiedų kainų. Tačiau nereikėtų pamiršti, jog juvelyro paslaugos turi labai daug privalumų. Visų pirma, juvelyras Jums gali sukurti visiškai išskirtinius žiedus, kokių nesurasite jokioje juvelyriškos parduotuvėje. Šie žiedai bus idealiai pritaikyti prie Jūsų pirštų, bus patogūs ir ilgaamžiai. Užsisakydami žiedus iš juvelyro, galite panaudoti savo sukauptą auksą, prikelti naujam gyvenimui senus papuošalus ir, tokiu atveju, mokėti tik už žiedo gamybą. Profesionalus juvelyras visada prisiims atsakomybę ir pataisys žiedus, jei po kelerių metų ims kristi žiedo akutės, atsiras įbrėžimų ar kitų žiedo pažeidimų. Kai kurie juvelyrai savo gamybos žiedams net suteikia viso gyvenimo garantiją – tai reiškia, jog žiedų pataisymas Jums nieko nekainuos. Taigi, jei tikrai norite įsigyti vestuvinius žiedus, kurie Jums tarnaus visą gyvenimą – juvelyro paslaugos yra vienas geriausių pasirinkimų.
 
 

Kodėl verta pirkti vestuvinius žiedus juvelyrikos parduotuvėje?

 
Juvelyrikos parduotuvės jaunuosius žavi ne tik žemesnėmis kainomis, vestuvinių žiedų įvairove, bet ir galimybe pasimatuoti tiek žiedų, kiek tik norisi. Tai itin svarbu, jei nė neįsivaizduojate, koks turėtų būti Jūsų vestuvinių žiedų dizainas ir kokie žiedai tinka Jūsų pirštams. Be to, vestuvinius žiedus galite įsigyti jau tą pačią dieną. Tiesa, paprastai juvelyriškos salonai užsisako vestuvinius žiedus ir įvairių gamintojų, tad gali skirtis jų kokybė. Jaunavedžiams, kurie mažai ką išmano apie juvelyriką, labai sunku įvertinti ar žiedai yra kokybiški ir bus ilgaamžiai – tad defektai pastebimi tik po kelių metų, kuomet pretenzijų dėl žiedų kokybės teikti jau negalima.
 
 
Kitas vestuvinių žiedų įsigijimo būdas, kurį siūlo daugelis žymių juvelyrikos parduotuvių tinklų – elektroninės parduotuvės. Jos patogios tuo, nes jaunavedžiai gali rinktis žiedus neišeidami iš namų – taip galima peržvelgti daugybę įvairių modelių iš įvairių juvelyrikos parduotuvių ir išsirinkti labiausiai patinkantį. Tačiau jaunieji turėtų įvertinti riziką – mat pirkdami žiedus, kurių nė nepasimatavo, gali įsigyti netinkamo dydžio žiedus. Taip pat, net ir žmonėms puikiai pažįstantiems savo pirštų struktūrą bei dažnai nešiojantiems žiedus bus neįmanoma įvertinti, ar žiedai yra patogūs.
 
 

Ar galima siųstis vestuvinius žiedus iš užsienio?

 
Kai kurie būsimi jaunavedžiai susivilioja žemomis kainomis ir siunčiasi vestuvinius žiedus iš įvairių užsienio internetinių svetainių. Tačiau reikėtų būti racionaliems ir įvertinti tai, jog žema kaina ir kokybė juvelyrikoje yra sunkiai suderinami dalykai. Ne veltui medžiagos iš kurių gaminami žiedai yra vadinami brangiaisiais metalais. O siųsdamiesi žiedus iš užsienio, neturėsite jokios galimybės apžiūrėti vestuvinius žiedus prieš juos įsigydami. Kad ir kaip bebūtų – vestuviniai žiedai yra vienas svarbiausių vestuvių atributų, simbolizuojančių santuoką – tad juos pirkdami visų pirma turėtumėte pagalvoti apie kokybę ir ilgaamžiškumą, o ne kainą.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
20 laimingos santuokos taisyklių, kurios pakeis Jūsų gyvenimą!

20 laimingos santuokos taisyklių, kurios pakeis Jūsų gyvenimą!

2020 metų vestuvinių suknelių tendencijos!

2020 metų vestuvinių suknelių tendencijos!

Rita ir Edgaras. Sentimentų kupina meilės diena

Rita ir Edgaras. Sentimentų kupina meilės diena

Banner