Banner

Paskutinis šansas apsispręsti dėl nuotakos šukuosenos!

Paskutinis šansas apsispręsti dėl nuotakos šukuosenos!
Kiekviena nuotaka kruopščiai apgalvoja savo vestuvinį įvaizdį, o šukuosena yra neatsiejama jo dalis. Juk ne veltui sakoma, kad tinkamai parinkta šukuosena gali kardinaliai pakeisti žmogaus išvaizdą! Tačiau kalbant apie nuotakos šukuoseną, reikėtų suvokti, jog tai, kas gražu ne visada yra praktiška ir patogu. Tad šiandien padėsime Jums išspręsti daugiausiai diskusijų keliantį klausimą: palaidų ar surištų plaukų šukuosena?
 
 
 
­

Palaidų plaukų šukuosena


Palaidų plaukų šukuosenos paprastai atrodo labai romantiškai ir žaismingai, deja jos tinka ne visoms nuotakoms. Viskas priklauso nuo plaukų struktūros: yra merginų, kurių bangelės neišsileistų net ir praūžus stipriam škvalui, tačiau yra ir tokių, kurių plaukai subliūkšta vos peržengus namų durų slenkstį. Tačiau net jei Jūsų plaukai ir nėra labai glotnūs ir linkę greitai grįžti į savo pradinę padėtį, reikėtų gerai pagalvoti ar jie tikrai sugebės išgyventi kaitrią saulę, lietų, stiprų vėją ir artimųjų glėbesčiavimus? Čia galioja labai paprasta taisyklė – jei turite bent menkiausią abejonę, geriau rinkitės surištų plaukų šukuoseną – taip išvengsite nereikalingo streso.
 
 
Reikėtų turėti omenyje ir tai, kad pasirinkus palaidų plaukų šukuoseną gerokai sumažinate nuometų ar kitų plaukų aksesuarų tvirtinimo galimybes. Todėl apie tai reikėtų pasikalbėti su savo plaukų stiliste!
 
  

Surištų plaukų šukuosena


Surištų plaukų šukuosena nuotakoms yra pats tinkamiausias sprendimas. Ji bus daug patikimesnė nei palaidų plaukų šukuosena, o ką jau kalbėti apie platų šukuosenų pasirinkimą. Daugelis nuotakų surištų plaukų šukuosenas įsivaizduoja tik kaip tvirtai surištą kuoduką, tačiau šukuosenos varijuoja nuo sukeltų garbanų ar išskirtinių pynių iki vadinamosios ,,arklio uodegos".
 

Taip pat, prie surištų plaukų šukuosenos daug paprasčiau pritvirtinsite nuometą ir kitus nuotakos plaukų aksesuarus. Tokios šukuosenos padeda atsiskleisti ir vestuvinės suknelės grožiui – ypač jei ji yra atvira arba nėriniais dekoruota nugara. Ir, žinoma, sukeltų plaukų šukuosena pabrėš Jūsų grakštų kaklą, koljė ir leis visiems pamatyti Jūsų taip ilgai ieškotus auskarus!
 
 

Transformuojamas ir natūralus įvaizdis

 
Žinoma, yra ir išimčių – pavyzdžiui, jei ketinate vakarui atnaujinti savo šukuoseną. Šiuo metu tarp nuotakų labai populiaru ceremonijai pasirinkti vieną šukuoseną, o vakare ją transformuoti į kitą. Tuo atveju Jūsų šukuosenai nereikia taikyti tokių didžiulių reikalavimų. Tačiau čia susiduriame su kita dilema – kada rinktis palaidų, o kada surištų plaukų šukuoseną. Iš tiesų, jei nesate tikra, kad plaukai bus atsparūs oro sąlygoms, geriau dienos metu būti surištais plaukais, o vakare palaidais. Tačiau daugelis nuotakų vakarui renkasi surištų plaukų šukuosenas vien dėl to, kad su Jomis jaučiasi patogiau – jos neišyra šokant, o dažnai puikiai atlaiko ir vestuvių naktį! Taip pat, išimtimi gali būti ir labai natūralios šukuosenos – tai reiškia, jei Jūsų plaukai yra banguoti, Jūs pasirenkate tik tvarkingą garbanų sušukavimą arba, jei Jūsų plaukai yra lygūs, juos tik dar labiau ištiesinate.
 
 
Galiausiai, rinkdamasi savo vestuvinę šukuoseną, įvertinkite, kas iš tiesų Jums tinka ir su kokia šukuosena jausitės patogiai ir gražiai. Juk vestuvių dieną svarbiausia pasitikėti savimi – tuomet net ir kelios iširusios garbanėlės nesugadins nuotaikos.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kokie skirtumai ir ką žinoti: juvelyras ir juvelyrikos parduotuvė

Kokie skirtumai ir ką žinoti: juvelyras ir juvelyrikos parduotuvė

Šiuolaikiška nuotaka: madinga ar stilinga?

Šiuolaikiška nuotaka: madinga ar stilinga?

Banner