Banner

Kaip prieš vestuves atsikratyti papildomų kilogramų?

Kaip prieš vestuves atsikratyti papildomų kilogramų?
 
 
Kiekviena mergina ir moteris rūpinasi savo išvaizda ir trokšta būti graži. Šis troškimas tampa ypatingai stiprus, artėjant vienai gražiausių gyvenimo švenčių – vestuvėms. Vestuvių dieną nuotaka nori pasitikėti savimi ir jaustis gražiausia pasaulio moterimi, o ne galvoti apie pūpsantį pilvuką ar visai nereikalingą „gelbėjimosi ratą“ ant liemens. Tokia išskirtinė proga gali tapti puikia motyvacija atsikratyti bent keleto kilogramų, kurie jau kurį laiką neleidžia Jums ramiai gyventi. Sakysite, motyvacija – tai dar ne viskas? Būtent todėl ir dalinamės patarimais, kurie padės efektyviai numesti svorio, ruošiantis vestuvių šventei.
 

 

Pradėkite kuo anksčiau

 
Mitybos specialistai įspėja – greitai numestas svoris sugrįžta su kaupu. Būtent todėl nereikėtų griebtis drastiškų dietų likus porai savaičių iki šventės. Savo figūra pradėkite rūpintis bent prieš pusmetį, o geriausia vos tik pasipuošusi sužadėtuvių žiedeliu. Pasak profesionalių trenerių – pusmetis yra pakankamas laikotarpis, kad pamatytumėte aiškius reguliaraus sporto rezultatus, tačiau viskas priklauso ir nuo Jūsų dabartinių formų bei mitybos įpročių. Todėl norint atsikratyti papildomų kilogramų reikėtų ne tik lieti prakaitą sporto salėje, bet ir pakoreguoti savo mitybą – tik sporto ir mitybos derinimas gali padėti pasiekti maksimalių rezultatų.
 

Atsisakykite nesveiko maisto

 
Saldumynai, riebus, kaloringas, nevisavertis greitai paruošiamas maistas – ne tik apsunkina žmogaus virškinimo sistemą, tampa riebalinio audinio kaupimosi priežastimi, bet ilgainiui gali tapti ir pagrindu įvairių ligų atsiradimui. Norėdama numesti svorio, turėtumėte tokio maisto kaip mat atsisakyti. Žinoma, kardinaliai keisti mitybos įpročius gali būti labai sunku – tai reikalauja daug valios pastangų. O juk tas šaldytuve padėtas picos gabaliukas taip vilioja! Paprastas būdas padaryti nesveiką maistą neskaniu – pasidomėti jo sudėtimi. Kiekvieną kartą iš parduotuvės lentynos paėmusi šokolado plytelę – paskaitykite jos sudėti ir nuspręskite, ar tikrai norite visas šias chemines medžiagas „dėti“ į savo organizmą. Taip pat pasistenkite kuo dažniau savo maistą ruošti namuose. Jei šaldytuve nuolat galėsite rasti namuose paruošto maisto – apsilankiusi parduotuvėje, nenorėsite į savo pirkinių krepšelį krauti viso pakely pasitaikiusio greito vartojimo maisto. Ir, žinoma, niekada neikite į parduotuvę būdama alkana – tuomet atsispirti taip mėgstamiems bulvių traškučiams, karameliniams saldainiams ir glaistytiems varškės sūreliams bus daug paprasčiau.
 
 

Sveikata svarbiausia

 
Nors šiuo metu Jūsų pagrindinis tikslas yra numesti kelis papildomus kilogramus – turėtumėte jį suformuluoti taip: „Noriu būti sveika ir pasitikėti savimi“. Nebūkite apsėsta lieknėjimo ir nesigriebkite drastiškų dietų. Taip tik išsekinsite savo organizmą, o praėjus mėnesiui po vestuvių, jausitės dar prasčiau, nei jautėtės prieš jas. Į svorio metimą prieš vestuves žiūrėkite ne kaip į trumpalaikį iššūkį, o kaip į galimybę visam laikui pakeisti savo gyvenimo būdą. Domėkitės sveika gyvensena, skaitykite straipsnius, ieškokite naudingų receptų, atraskite alternatyvas Jūsų pamėgtam nesveikam maistui. Ir prisiminkite, dietų iškamuota nuotaka vestuvių dieną tikrai neatrodys graži!
 

Judėkite

 
Tikrai nebūtina kasdien kelias valandas lieti prakaito sporto salėje ar nubėgti po 10 kilometrų per dieną. Sportą reikėtų pamilti pamažu. Jei niekada prieš tai nesportavote, galite pradėti nuo kasdienių pasivaikščiojimų. Galbūt vertėtų pabandyti jogą ar pilateso treniruotes, o gal Jums labiausiai patiks šokių pamokos? Kai tik galite, rinkitės aktyvų gyvenimą – vietoj automobilio, rinkitės dviratį, vietoj pasivažinėjimo autobusu, įveikite dviejų stotelių atstumą pėsčiomis, o liftą iškeiskite į laiptus. Šie paprasti, gyvenimiški įpročiai suteiks Jūsų kūnui daugiau ištvermės ir padės ne vargo atsikratyti keleto kilogramų. Žinoma, jei norite ypač akivaizdžių rezultatų – ne tik liekno, bet ir stangraus  kūno  – tuomet be treniruoklių salės neapsieisite.
 

Pasitikėkite profesionalais

 
Žinoma, kartais vien lankytis sporto salėje neužtenka –  ypač jei neturite pakankamai žinių, kaip taisyklingai atlikti pratimus ir kaip teisingai maitintis sportuojant. Tokiu atveju greičiausias ir efektyviausias būdas atsikratyti papildomų kilogramų ir sutvirtinti kūną bus tik dirbant su profesionaliais treneriais ir mitybos specialistais. Jie jums sudarys išsamius mitybos ir sporto planus, kurių sąžiningai laikydamiesi pasieksite savo trokštamus rezultatus.
 

Ką daryti, jei svorio numesti reikia greitai?

 
Visgi, jei iki vestuvių turite numesti keletą kilogramų, nes nebetelpate į savo vestuvinę suknelę ar dėl kitos svarbios priežasties, o laiko iki šventės liko visai nedaug , egzistuoja keletas būdų, kurie gali padėti atsikratyti papildomo svorio itin greitai. Visų pirma atsisakykite viso nesveiko maisto, alkoholio ir cukraus bei pasistenkite neužkandžiauti, nekartoti porcijų ir kasdien valgyti tuo pačiu metu – gali būti, jog būtent to Jums visiškai užteks.  Tačiau jei ir taip maitinatės pakankamai sveikai ir saikingai – jums gali pagelbėti angliavandenių ribojimas. Pasistenkite valgyti maistą, kuriame yra mažai angliavandenių ir daugiau baltymų. Be to, rinkitės daugiau skaidulų turintį maistą – jis padės suaktyvinti Jūsų virškinimo sistemą ir medžiagų apykaitą.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvės užsienyje - planuoti patiems ar pasitikėti planuotojais?

Vestuvės užsienyje - planuoti patiems ar pasitikėti planuotojais?

Naujausias „Santuoka.lt“ numeris jau prekyboje!

Naujausias „Santuoka.lt“ numeris jau prekyboje!

Kamilė ir Mindaugas. Šiuolaikiškos ir labai savos vestuvės

Kamilė ir Mindaugas. Šiuolaikiškos ir labai savos vestuvės

Banner