Banner

Tobulos vestuvių ceremonijos nuotraukos: 7 paprastos paslaptys

Tobulos vestuvių ceremonijos nuotraukos: 7 paprastos paslaptys
 
 
Tvardyti ašaras ar neriboti emocijų? Kaip paimti žiedus ir kokiu žingsniu žengti prie altoriaus, kad šios akimirkos būtų užfiksuotos dailiai ir estetiškai? Taip, tai klausimai, kurie kyla ne tik Jums, bet ir visiems jaunavedžiams. Vestuvių ceremonija – unikalus ir nepakartojamas įvykis, todėl „Vertingafoto“ fotografai, Jurga ir Joris, dalinasi 7 paslaptimis, padėsiančiomis užfiksuoti jaudinančias, išliekamąją vertę turinčias vestuvių ceremonijos akimirkas.
 
 
 

1.Žengiant prie altoriaus – jokio skubėjimo

 
Neramu, jautru, neįprasta, per daug dėmesio iš susirinkusiųjų – tai visiškai normalūs jausmai ir mintys, kylančios žengiant link altoriaus. Tačiau neskubėti – tiesiog būtina. Pakelkite akis į savo mylimą žmogų ir nusišypsokite jam. Nevaržykite savęs ir būkite savimi: jei norite pamojuoti susirinkusiems draugams ir artimiesiems, taip ir darykite!
 
Kuo mažiau skubos, tuo daugiau galimybių užfiksuoti nuostabias akimirkas. Kuo daugiau dailiai užfiksuotų akimirkų, tuo daugiau nuotraukų, iš kurių galima išrinkti pačias tobuliausias, jautriausias ir unikaliausias.
 
Žengimo prie altoriaus tempą sumažinti itin svarbu pasirinkusiems tuoktuves bažnyčiose, kuriose kelias nuo bažnyčios durų iki altoriaus yra labai trumpas. Sulėtinti tempą patartina ir tiems, kurie tuokiasi tamsiose bažnyčiose: kuo lėčiau žengsite, tuo mažesnė bus dėl tamsios aplinkos ryškumo stokojančių nuotraukų tikimybė.
 
 

2. Turėkite slaptą pagalbininką-prižiūrėtoją

 
Neretai nuotakos nerimauja, ar ceremonijos metu jų suknelė, plaukai, nuometas ir kiti aksesuarai atrodo tinkamai. Kuo daugiau nerimo, tuo daugiau įtampos.
 
Nesukite galvos dėl to, kaip atrodote – tiesiog paprašykite mamos, draugės, sesers ar liudininkės, kuri bus šalia, kad nuolat prižiūrėtų Jūsų aksesuarus, suknelės ir nuometo padėtį, o, esant poreikiui, pakoreguotų ir pataisytų suknelės klostes, garbanas ar nuometą. Tai užtikrins, kad nuotaka fotografijose atrodytų tobulai.
 

3. Žiedai – vienas svarbiausių elementų

 
Kad simbolinio apsikeitimo žiedais ritualo nesutrukdytų nesklandumai, o nuotraukose jis atrodytų gražiai ir estetiškai, labai svarbus paprastas dalykas – nesumaišyti žiedų ir vietoje partnerio ar partnerės žiedo nepaimti saviškio. Tad, prieš paimant žiedą, sekundėlę luktelkite ir įsitikinkite, kurį žiedą turite paimti. Patikėkite, ši sekundėlė virs nuostabia nuotrauka ir garantuos nepakartojamus apsikeitimo žiedais kadrus.
 
 

4. Tinkamai paimti žiedai – dar ne viskas

 
Momentas, kuomet maunate žiedus savo išrinktajam ar išrinktajai, yra ypatingas. Leiskite šią ypatingą akimirką užfiksuoti ir fotografui.
Kitaip sakant, neskubėkite kuo greičiau užmauti žiedo, žvilgtelėkite į būsimo vyro ar būsimos žmonos akis, o visų svarbiausia – neuždenkite žiedo pirštais. Išskirtinį dėmesį į šį patarimą turėtų atkreipti vyrai – būtent jaunikiai mėgsta „paslėpti“ nuotakos ranką savo delne, kartu nuo fotografo paslėpdami ir šios išskirtinės akimirkos magiją.
 

5. Tobulos vestuvių ceremonijos akcentas – pirmasis vyro ir žmonos bučinys

 
Tobulai užfiksuoto pirmojo bučinio paslaptis labai paprasta – pirmasis Jūsų bučinys turėtų trukti ne trumpiau nei  3 sekundes. Tad neskubėkite!
 
 

6. Natūralios emocijos – dar viena vestuvių ceremonijos tobulų nuotraukų paslaptis

 
Norite verkti – verkite. Norite juoktis – juokitės. Tobulos nuotraukos susideda iš tobulų netobulumų – natūralių emocijų, netikėtų apsikabinimų, nenuslėptų ašarų, nuoširdžių šypsenų ir buvimo savimi.
 

7. Viskas turi prasidėti nuo pradžių – nepamirškite jaunosios atvykimo momento

 
Šis momentas  jautrus ir unikalus – iš bažnyčios išeis nebe sužadėtinė, o nauja žmona. Todėl akimirkos, kuomet lydima tėvelio, būsimo vyro, brolio ar vairuotojo į bažnyčią atvyksta jaunoji, tikrai vertos užfiksavimo. Sklandžiam ceremonijos įžangos įamžinimui patartina iš anksto su fotografais suderinti, kurioje vietoje sustos nuotaką atvežęs automobilis.
 
Nuotraukos: vertingafoto.lt
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvės užsienyje - planuoti patiems ar pasitikėti planuotojais?

Vestuvės užsienyje - planuoti patiems ar pasitikėti planuotojais?

Kamilė ir Mindaugas. Šiuolaikiškos ir labai savos vestuvės

Kamilė ir Mindaugas. Šiuolaikiškos ir labai savos vestuvės

Kaip prieš vestuves atsikratyti papildomų kilogramų?

Kaip prieš vestuves atsikratyti papildomų kilogramų?

Banner