Banner

Vestuvinių automobilių tendencijos – ar reikia jų vaikytis?

Vestuvinių automobilių tendencijos – ar reikia jų vaikytis?
 
 
Šiandien vestuvinis automobilis – tai ne tik transporto priemonė, bet ir vestuvių įvaizdžio dalis. Būtent dėl šios priežasties, vestuvinio automobilio pasirinkimui būsimi jaunavedžiai skiria itin daug dėmesio. Svarbi tampa ne tik markė, modelis, bet ir spalva, automobilio stilius. Galime pastebėti ir tam tikras vestuvinių automobilių pasirinkimo tendencijas, kurios keičiasi kas kelerius metus. Tačiau ar tikrai verta vaikytis vestuvinių automobilių madų – kokios jos buvo anksčiau ir kokios jos yra šiandien?
 
 

Seniau vertindavo praktiškumą

 
Dar prieš dešimtmetį, vestuviniam automobiliui toks didelis dėmesys nebuvo skiriamas. Jaunavedžiai į vestuvių šventę važiuodavo savo automobiliais – kadangi automobilis buvo naudojamas tik kaip transporto priemonė, su kuria galima nuvažiuoti iš vienos vestuvių lokacijos į kitą. Kiek vėliau pradėta rūpintis ir vestuvių svečių patogumu – jaunavedžiai jiems išnuomodavo autobusą, kad kiekvienam svečiui nereikėtų važiuoti į šventę su savo transportu. Tuomet labai išpopuliarėjo limuzinai – jie garantavo smagią ir įsimintiną vestuvinę kelionę ne tik jaunavedžiams, bet ir vestuvių svečiams. Daugelis jaunavedžių savo šventei rinkdavosi ir „Partybus“ tipo transporto priemones, jose kaip ir limuzinuose, buvo pradedamos vestuvių linksmybės. Tad, galima pastebėti, jog prieš kelerius metus jaunavedžiai daugiausiai dėmesio skyrė transporto praktiškumui – kad visi ar didelė dalis vestuvių svečių ir patys jaunavedžiai galėtų keliauti vienu transportu ir kartu smagiai leistų laiką.
 
 

Šiandien svarbiausia estetika ir prabanga

 
Dabar daugelis jaunavedžių nuomojasi vestuvinį automobilį ne dėl to, jog jiems reikėtų transporto priemonės, o todėl, nes nori savo šventei suteikti papildomo žavesio, prabangos, rafinuotumo. Labai dažnai išsinuomojami prabangūs senoviniai automobiliai, kurie tampa ir pagrindiniu vestuvinės fotosesijos akcentu. Automobiliai puošiami unikaliomis dekoracijomis, gėlių ir žalumynų kompozicijomis, siekiant išlaikyti šventės stiliaus vientisumą. Taip pat šiandien labai populiarūs modernūs, prabangių markių automobilių modeliai – jie jauniesiems ir vestuvių svečiams leidžia pajausti nepaprastai komfortiškos kelionės patirtį.
 
 

Ar tai reiškia, jog praktiškumas nebėra svarbus?

 
Rinkdamiesi vestuvinį automobilį, visų pirmiausia, turėtumėte savęs paklausti – kam jo Jums reikia? Ar Jūsų laukia ilga kelionė? O gal svajojate apie fotosesiją šalia unikalaus, antikvarinio automobilio? Ar Jūsų svečiams nekils rūpesčių vykstant į Jūsų šventės vietą? Turėtumėte pagalvoti ne tik apie save, bet ir apie savo šventės dalyvių patogumą. Jei vestuvių ceremonijos vieta yra visai šalia šventės vietos – tikriausiai autobuso Jums tikrai neprireiks. Tokiu atveju Jums nebus reikalingas ir prabangus asmeninis automobilis. Tačiau jei norite išskirtinės fotosesijos – galite kelioms valandoms išsinuomoti išskirtinį senovinį automobilį. Jei Jūsų šventėje dalyvaus nedaug žmonių – galbūt smagiausias kelionės būdas bus su „Partybus“ autobusiuku. O jei norėtumėte keliauti kartu su savo pulku – geriausias sprendimas bus limuzinas.
 
 
Vestuvinį transportą rinkitės racionaliai, įvertinę savo poreikius ir vestuvių dienos aplinkybes. Tikrai neverta svarstyti, ar Jūsų pasirinkta transporto priemonė yra madinga – visos jos turi savo pranašumų tam tikrose situacijose. Rinkitės automobilius, kurie Jums bus labiausiai naudingi ir padės įgyvendinti Jūsų šventės viziją.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Neringa ir Virgilijus. Nuo kolegų iki vyro ir žmonos

Neringa ir Virgilijus. Nuo kolegų iki vyro ir žmonos

Viskas, ką turi išsiaiškinti apie savo būsimą vyrą!

Viskas, ką turi išsiaiškinti apie savo būsimą vyrą!

Nuo dvaro iki restorano – kokią vestuvių vietą pasirinkti?

Nuo dvaro iki restorano – kokią vestuvių vietą pasirinkti?

Banner