Banner

Kaip išsirinkti patogius vestuvinius žiedus?

Kaip išsirinkti patogius vestuvinius žiedus?
 
 
Vestuviniai žiedai ne veltui yra vadinami santuokos simboliais – jais sutuoktiniai puošiasi visą gyvenimą. Būtent  todėl labai svarbu išsirinkti žiedus, kurie būtų kokybiški, ilgaamžiai ir, žinoma, patogūs.  Juk tikrai nenorite visą likusį gyvenimą nešioti nuolat smukčiojančio arba atvirkščiai – pirštus trinančio žiedo? Tiesa, vestuvinio žiedo patogumas priklauso nuo kelių svarbių aspektų, kurių būsimi jaunavedžiai dažniausiai tiesiog nežino ir nepastebi. Tad, kokie gi jie?
 
 
 
 

Žiedo komforto zona

 
Rinkdamiesi vestuvinius žiedus, visų pirmiausia, turėtumėte atkreipti dėmesį į vidinę žiedų formą.  Vidinė žiedo forma gali būti dviejų rūšių – tiesi (neužapvalinta) ir su komforto zona (žiedo vidus išgaubtas).  Žiedo komforto zona gali būti parenkama pagal jaunųjų pirštų formą ir bendrą žiedo dizainą.  Labiausiai džiaugtis turėtų tiesių pirštų savininkai – tie, kurių krumplis ir narelis yra vienodos apimties, nes jiems tiks visų formų žiedai, su komforto zona ar be jos. Kūginės formos pirštų savininkai, kurių pirštų krumplis yra siauresnis už narelį, turėtų rinktis žiedus su komforto zona, o štai turintys smėlio laikrodžio formos pirštus, kurių krumplis yra platesnis už narelį verčiau turėtų rinktis žiedus be komforto zonos. Taigi, žiedas su komforto zona idealiai apgaubs Jūsų pirštą, todėl Jums nereikės jausti jokio diskomforto ar baimintis, jog galite žiedą pamesti, tačiau jei Jūsų pirštai yra tiesios ar smėlio laikrodžio formos – ji Jums nėra būtina.
 
 

Žiedo rėmelio storis

 
Būsimi jaunavedžiai gali pasirinkti iš įvairiausių storių žiedų – svarbiausia, kad užsidėję žiedą jaustumėtės patogiai ir žiedo kraštai netrintų pirštų, juos lankstant. Dažniausiai pasirenkami  2-8 milimetrų pločio vestuviniai žiedai. Jei norite itin plataus žiedo, tačiau jį užsidėję jaučiate diskomfortą – rinkitės žiedą su apvalintomis briaunomis – tuomet žiedo kraštai nebraižys pirštų . Tiesa, platesnio rėmelio žiedai ne tik dažniau braižo pirštus, bet ir greičiau nusidėvi, yra sunkiau prižiūrimi ir net gali sukelti pirštų tinimą.
 

Graviravimas žiedo viduje

 
Žiedų vidinėje rėmelio pusėje išgraviruota žinutė, vestuvių data ar net jaunavedžių pirštų antspaudai – labai romantiškas būdas suteikti žiedams individualumo. Tačiau reikėtų įvertinti ir tai, jog toks raižinys gali su laiku šiek tiek nusitrinti, o jei bus atliekamas gilesnis graviravimas – nelygus žiedo vidus gali trinti pirštą ir sukelti diskomfortą. Taip pat gilūs raižiniai yra puiki terpė kauptis įvairioms bakterijoms ir nešvarumams.
 
 

Prieš pirkdami – pasimatuokite

 
Šiandien vartotojų patogumui jau veikia daugybė internetinių juvelyrikos parduotuvių, tačiau jei tikrai norite išsirinkti kokybiškus ir patogius vestuvinius žiedus, nepatingėkite apsilankyti juvelyrikos salone ir pasimatuoti įvairių formų, storių ir dydžių žiedus.  Gali būti, kad tai kas Jums atrodo labai gražu, visiškai netinka Jūsų pirštams arba yra labai nepatogu. Žiedo pirkimas internetu padės sutaupyti daug laiko, tačiau tokiu būdu užsisakykite žiedus tik tuomet, kai jau būsite pasimatavę ir išsirinkę labiausiai Jums tinkantį žiedo modelį.
 

Kreipkitės į juvelyrą

 
Jei norite įsigyti idealiai Jums tinkančius vestuvinius žiedus – turėtumėte apsilankyti pas profesionalų juvelyrą. Nors parduotuvės siūlo didelę vestuvinių žiedų įvairovę, visgi jose galėsite rinktis tik iš jau pagamintų žiedų modelių.
 
Tad, jei turite specialių poreikių ir norite, kad žiedas būtų visiškai pritaikytas Jūsų pirštams – tuo pasirūpinti gali tik juvelyras.  Jis Jums sukurs būtent tokius žiedus, apie kokius svajojate ir su jais Jūs nejausite jokio diskomforto.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvinių automobilių tendencijos – ar reikia jų vaikytis?

Vestuvinių automobilių tendencijos – ar reikia jų vaikytis?

Kaip pažaboti savo principus, kad šeima būtų darni?

Kaip pažaboti savo principus, kad šeima būtų darni?

Jurgita ir Ruslanas. Nuotaka – kalėdinė dovana!

Jurgita ir Ruslanas. Nuotaka – kalėdinė dovana!

Banner