Banner

Vestuvinių suknelių nuoma: privalumai ir trūkumai

Vestuvinių suknelių nuoma: privalumai ir trūkumai
 
Vos susižadėjusios merginos ima svajoti apie tai, kaip atrodys savo vestuvių dieną – naršo įvairius internetinius puslapius, ieško idėjų, domisi geriausiais dizaineriais ar suknelių salonais. Tačiau visų pirmiausia, kiekviena būsima nuotaka turi nuspręsti – nuomotis, pirkti ar siūtis savo vestuvinę suknelę. Juk suknelė yra svarbiausias nuotakos atributas! Lietuvoje vis dar ypač populiariu suknelę nuomotis iš vestuvinių suknelių salonų. Nenuostabu – nuomos paslaugos turi daugybę privalumų ir gali labai palengvinti pasiruošimą gražiausiai gyvenimo šventei.
 
 
 

Mažesnė kaina

 
Kaina yra bene didžiausias vestuvinės suknelės nuomos privalumas. Šios paslaugos dėka Jūs galite sau leisti pasipuošti net itin prabangiomis vestuvinėmis suknelėmis, kurių šiaip jau neįpirktumėte. Be to, dėl to, kad ta pačia suknele puošis ir kitos nuotakos – suknelės kaina bus kur kas mažesnė nei to paties modelio suknelė, kuri yra siūloma pardavimui. Tai puiki išeitis, jei Jūsų vestuvių biudžetas nėra labai didelis, tačiau savo šventės dieną norite atrodyti prabangiai ir stilingai.
 
 

Papildomi aksesuarai

 
Daugelis suknelių salonų nuotakoms, kurios jų salone išsirenka vestuvinę suknelę nemokamai pasiūlo įvairių suknelė papildančių aksesuarų – nuo papuošalų ar nuometo iki kailinukų žiemos nuotakoms ar suknelės vestuvių vakarui. Tai reiškia, jog Jums nereikės sukti galvos dėl kitų savo įvaizdžio detalių ir, žinoma, išvengsite dar didesnių išlaidų.

TAIP PAT SKAITYKITE: 2020 metų vestuvinių suknelių tendencijos!
 

Suknelės valymas

 
Išties mažai tikėtina, jog visą dieną vilkėta baltutėlė vestuvinė suknelė visiškai neišsipurvins. Tiesa, jei suknelė bus nuomota – Jums nereikės rūpintis jos valymu, nes šį paslauga bus įskaičiuota į bendrą nuomos kainą. Tai reiškia – mažiau rūpesčių per vestuves ir po vestuvių!
 

 

Nereikia galvoti, kur laikyti vestuvinę suknelę

 
Pasirinkus vestuvinės suknelės nuomą – nereikės sukti galvos, kur laikyti daug vietos užimančią vestuvinę suknelę iki šventės dienos. Iš salono ją pasiimsite likus keletai dienų iki didžiosios dienos. Na, o po šventės nereikės ieškoti kitos nuotakos, kuri norėtų įsigyti Jūsų suknelę, ar dešimtmetį laikyti suknelę rūsyje ir stebėti kaip ji renka dulkes ir „išeina iš mados“. Atšokusi savo šventę, pristatysite suknelę į nuomos punktą ir apie ją prisiminsite tik žiūrėdama įspūdingas vestuvines nuotraukas!
 
 
 

Tiesa, yra ir keletas trūkumų...

 
Jei ieškote konkretaus stiliaus ar modelio vestuvinės suknelės gali būti, jog nuomos punktuose savo svajonių suknelės nerasite. Nors suknelių salonai nuolat atnaujina asortimentą ir gali pasiūlyti daugybe skirtingų modelių suknelių – išrankioms merginoms, kurios turi konkrečios suknelės viziją, pasirinkimas gali būti per mažas. Tuomet bus geriausia kreiptis į dizainerį ar profesionalų siuvėją. Taip pat vestuvinių suknelių salonai gali pasiūlyti tik standartinius suknelių dydžius – tad, pavyzdžiui, jei esate labai aukšta mergina, galite nerasti sau tinkančios suknelės. Na ir galiausiai, neturėtumėte pamiršti, jog nuomota vestuvinė suknelė nėra Jūsų nuosavybė, todėl vestuvių dieną turite ją saugoti ir atiduoti į nuomos punktą nesugadintą. Kitu atveju, gali tekti sumokėti už suknelei padarytą žalą.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvinių automobilių tendencijos – ar reikia jų vaikytis?

Vestuvinių automobilių tendencijos – ar reikia jų vaikytis?

Kaip pažaboti savo principus, kad šeima būtų darni?

Kaip pažaboti savo principus, kad šeima būtų darni?

Kaip išsirinkti patogius vestuvinius žiedus?

Kaip išsirinkti patogius vestuvinius žiedus?

Banner