Banner

Vyrai, ar žinote, ko nori moterys per Valentino dieną?

Vyrai, ar žinote, ko nori moterys per Valentino dieną?
 
Kasmet vyrams kyla didžiulis galvos skausmas, kaip pradžiuginti bei nustebinti savo mylimą žmoną ar draugę Šv. Valentino dieną. Galų gale, vyrai dovanoja vis tas pačias dovanas, o moterys, laukiančios staigmenos, nusivilia, nes šios dovanos joms neleidžia pasijusti ypatingomis. Vyrai nežinodami, ko trokšta moterys, renkasi dovanoti gėles, bet ar moterims to užtenka? Jei nežinote, kaip nudžiuginti mylimąją tą dieną – atsipalaiduokite, mes Jums pagelbėsime!
Ko iš tikrųjų iš vyrų nori moterys Valentino dieną, aiškinosi jaunavedžių portalas VESTUVIUPARTNERIS.LT
 
 
Portalo vykdyto tyrimo metu apklaustos 18–50 metų ir vyresnės moterys – daugiausiai atsakymų buvo sulaukta iš moterų priklausančių 18–30 metų amžiaus grupei. Mieli vyrai, paskaitykite, įsiklausykite į moterų fantazijas – kas žino, galbūt tarp šių moterų yra ir jūsų mylimoji?! Tyrimo metu moterų buvo teirautasi, kokias dovanas meilės dienos proga jos įprastai gauna ir ką iš tiesų norėtų gauti. Pažadame, kad atsakymai Jus tikrai nustebins!
 
 

Ką įprastai moterys gauna dovanų Valentino dieną?

 
Atlikus apklausą paaiškėjo, kad įprastai Valentino dienos proga moterys nuo vyrų gauna gėles, saldumynus, papuošalus ar kvepalus. Populiariausia dovana – gėlės. Vyrams nepatogu savo jausmus reikšti žodžiais, todėl savo meilę jie parodo dovanodami gėles.
 
Jei gėles savo mylimajai dovanojate retai – tai jai bus staigmena. Kitu atveju, mylimajai džiaugsmo jos tikrai nesuteiks. Mieli vyrai, prisiminkite, kad kiekviena moteris nori pasijusti ypatinga, tad nustebinkite moteris įteikdami gėles ir be jokios progos.
 
Atkreipkite dėmesį, kad gėlės, saldumynai, papuošalai ar kvepalai – tai ne tos dovanos, apie kurias moterys svajoja Valentino dieną. Taigi, atskleidžiame paslaptis, ko iš tikrųjų moterys nori ir apie ką jos svajoja!
 

O ko nori moterys per Valentino dieną?

 


Drauge į pasaulio kraštą!
 
 
Gyvenant kartu su antrąja puse ir daug laiko praleidžiant tarp tų pačių keturių sienų, erdvė poroje, kur anksčiau buvo geismas, užsipildo buitimi ir kasdienybe. Kasdienėje aplinkoje sunkiau kurti jaudinančias, nenuspėjamas akimirkas. Apklausos rezultatai rodo, kad tą aplinką pakeisti moterims norisi labiau nei gauti gėlių ar šokolado.
 
Kai kurie vyrai, pavyzdžiui, gali nustebinti savo mylimąsias nupirkdami bilietus į svajingąjį Paryžių, Milaną ar kitą egzotišką miestą – kiti romantišką pasimatymą gali suorganizuoti ir čia pat, Lietuvoje. Apklausoje dalyvavusios moterys atskleidžia, kaip norėtų praleisti Valentino dieną: „prie jūros, kur drauge valgytume vaflius ant pagaliukų, vaikščiotume paplūdimiu, mėgaudamiesi vienas kito draugija...“, „ant ežero kranto, kur dega laužas o mes dviese apsigaubę šiltu pledu...“, „romantiškam užmiesčio namuke, kur keptume šašlykus, žiūrėtume filmus arba romantiškai gurkšnotume šampaną kubile....“, „namuose, kur manęs lauktų staigmena – balionų apsupty ir rožių žiedlapiuose vaikščiočiau po namus...“, „SPA Druskininkuose, teatre, koncerte“ – tokiomis svajonėmis dalinasi moterys.
 

 
Nepatogu prisipažinti – malonu fantazuoti
 
 
Būtina pabrėžti, kad visos moterys turi begales troškimų, intymių fantazijų, kurias nori įgyvendinti su mylimu vyru. Ne visos moterys prisipažins, bet kiekvienos moters žvilgsnyje slypi noras būti geidžiama. Kai poroje atsiranda vaikai, kai partneriui tenka praleisti ilgas valandas darbe, kai esate pavargę – dažnai seksualiniai veiklai skiriamas antraeilis vaidmuo. O ką jau kalbėti apie įvairius fantazuojamus scenarijus! Paskirkite Valentino dieną slapčiausioms savo fantazijoms įgyvendinti – tai labai tinkamas laikas! Apie tai apklausoje atvirauja daugelis moterų.
 
Maistas ir meilė – puikus derinys
 
 
Maistas ir meilė yra glaudžiai susiję. Per pirmąjį pasimatymą priimtina moterį pakviesti vakarienės į romantiškai nuteikiantį restoraną. Nenuostabu, kad daugelis moterų Valentino dieną norėtų praleisti taip pat romantiškai, kaip ir pirmąjį pasimatymą: „Valentino dieną norėčiau su juo romantiškai vakarieniauti žvakių šviesoje, kažkur restorane, ramioje vietoje...“. Apklausa parodė, kad vienos moterys nuostabią vakarienę įsivaizduoja žvakių šviesoje, kitos ant ežero kranto su laužu ir šiltu pledu. Dar kitos moterys renkasi jaukią namų aplinką: „norėčiau grįžusi namo rasti pagamintą vakarienę, išgerti drauge taurę vyno, norėčiau, kad palepintų masažu...“.
 

 
Laikas ir dėmesys
 
 
Dauguma apklausoje dalyvavusių moterų dovanų nesureikšmina. „Nebūtina Valentino dienai pirkti brangių dovanų, norėtųsi laiko sau, tik dviese“ – teigia viena iš apklausos dalyvių.
 
Apibendrinant, kiekviena moteris pirmiausia iš vyro nori laiko ir dėmesio skirto tik jai. Jei suteiksite moteriai savo brangaus laiko, skirsite visą savo dėmesį tik jai ir išklausysite mylimąją, prižadame – ji tikrai Jums bus dėkinga. Galbūt jau kitą dieną, kitiems pasakosite Valentino dienos istoriją ir girsitės, kad esate pats laimingiausias vyras. Vėl išvysite jos žibančias akis, nuoširdžią šypseną – tą moterį, kurią pamilote pirmomis jūsų pažinties akimirkomis ir visa tai bus Jūsų dėka. Jei laikysitės šių patarimų, drauge su partnere su nekantrumu lauksite Valentinos dienos, o gal net švęsite ją kasdien. Laiminga ir vyro stebinama moteris, rūpinsis savo mylimuoju ir padarys jį laimingu!
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Geidžiamiausia 2020 metų vestuvių spalva!

Geidžiamiausia 2020 metų vestuvių spalva!

Naujas „Santuoka katalogo“ numeris jau platinimo vietose!

Naujas „Santuoka katalogo“ numeris jau platinimo vietose!

Vasario mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Vasario mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Banner