Banner

Kada pats laikas pradėti ieškoti vestuvinės suknelės?

Kada pats laikas pradėti ieškoti vestuvinės suknelės?
 
 
Vestuvinės suknelės paieška nuotakoms yra viena maloniausių vestuvių planavimo užduočių. Tiesa, labai svarbu į vestuvinės suknelės paieškas leistis laiku – mat per anksti arba per vėlai savo svajonių suknelės ieškoti pradėjusi nuotaka gali labai nusivilti ir patirti daug streso. Tad, kada yra geriausias metas pradėti vestuvinės suknelės paiešką, kad šis procesas iš tiesų būtų teikiantis džiaugsmą ir nevirstų kančia?
 
 
 
NE ANKSČIAU NEI PRIEŠ METUS

Vis daugiau porų vestuves pradeda planuoti iki šventės dienos likus daugiau nei metams. Daugelis taip nusprendžia, norėdami turėti daugiau laiko pasiruošimui ir, žinoma, tikėdamiesi per šį laiką susitaupyti šventės biudžetui. Tačiau jaunieji nė neįtaria, jog pradėjus planuoti savo šventę per anksti galima susidurti su daugybe keblumų. Vestuvinės suknelės paieška taip pat nėra išimtis! Nuotakos, kurios pradeda ieškoti savo vestuvinės suknelės prieš dvejus metus, po kurio laiko iš viso nebežino, kokios suknelės jos nori. Dažniausiai aplankomi visi įmanomi vestuvinių suknelių salonai, išsimatuojami visi modeliai ir bijoma išsirinkti tą vienintelę, nes viliamasi jog naujoje kolekcijoje bus dar gražesnių. Ne veltui būsimoms nuotakoms rekomenduojama nesimatuoti daugiau nei dešimt vestuvinių suknelių modelių – kuo daugiau modelių išbandysite, tuo sunkiau bus apsispręsti, kokios vestuvinės suknelės norite. Ir reikia atsiminti, kad neįmanoma nuspėti, ar vestuvės tikrai bus ta data, o gal dėl pandeminos ar kitų nenumatytų priežasčių tektų nukelti. 
 

KAI VISOS VESTUVIŲ DETALĖS JAU ŽINOMOS

Nuotakos suknelė turi atspindėti vestuvių stilių, todėl pradėkite ieškoti savo suknelės tik tuomet, kai jau turėsite aiškią šventės viziją. Apgalvokite vestuvių temą, įvertinkite šventės vietą, dominuosiančias dekoro detales ir nesiblaškykite – ieškokite tik tokios suknelės, kuri tikrai derėtų prie bendros šventės koncepcijos. Juk nenorite paskutinę minutę keisti visos vestuvių vizijos vien dėl to, nes suradote visai kitokio stiliaus vestuvinę suknelę? Žinodama, koks bus Jūsų šventės stilius, kokioje vietoje vyks ceremonija ir pobūvis, galėsite gerokai susiaurinti suknelių modelių paiešką.
 
 
KAI PASIRODO NAUJOS SUKNELIŲ KOLEKCIJOS

Daugelis vestuvinių suknelių salonų rudenį gauna naujas suknelių kolekcijas. Tad jei norite stilingos suknelės arba baiminatės, jog naujos kolekcijos suknelės gali būti gražesnės už dabartinės, turėtumėte palaukti kol nauja kolekcija pasirodys salone. Tiesa, jei Jūsų vestuvės vyks greičiau nei pasirodys nauja kolekcija, neturėtumėte nerimauti – salonuose rasite daugybę skirtingų modelių, iš kurių tikrai išsirinksite savo svajonių suknelę.
 


LIKUS VOS KELIOMS SAVAITĖMS IKI ŠVENTĖS

Be vestuvinės suknelės tikriausiai neliksite net jei į suknelių saloną atvyksite likus vos dviem savaitėms iki vestuvių, tačiau ar galėsite rinktis iš daugybės modelių ir rasite savo svajonių suknelę – tai jau kitas klausimas. Paprastai nuotakos į vestuvinių suknelių salonus suguža likus 3-6 mėnesiams iki didžiosios dienos. Tuomet ir parduodami populiariausi, gražiausi suknelių modeliai bei rezervuojamos suknelės nuomai. Jei nenorite pakliūti į „piką“, tuomet vestuvinės suknelės turėtumėte pradėti ieškoti vos šiek tiek anksčiau – likus 7-8 mėnesiams. Tuomet tikrai turėsite didžiausią pasirinkimą ir išsirinkusi suknelę, galėsite ramiai planuoti kitas šventės detales. Na, o jei suknelės pradėsite ieškoti likus vos kelioms savaitėms iki šventės – tikrai pasmerksite save stresui, kurio prieš vestuves ir taip bus apstu.
 

 
KAI TIKRAI RUOŠIATĖS PIRKTI, O NE TIK ŽIŪRINĖJATĖS

Dažnai nuotakos ima lankytis vestuvinių suknelių salonuose daug anksčiau nei iš tiesų ketina pirkti suknelę. Tai jos aiškina tuo, jog nori sužinoti, koks suknelių stilius joms labiausiai tinka, pamatyti, kokie modeliai šiuo metu yra madingi ir pasisemti idėjų. Tačiau daug greičiau surasite vestuvinę suknelę, jei iš anksto turėsite savo svajonių suknelės viziją. Idėjų galite pasisemti internete – daugelis suknelių salonų dalinasi naujausiais suknelių modeliais savo internetinėse svetainėse ir socialiniuose tinkluose. Atvykus į saloną, jau turėtumėte žinoti, kokios suknelės ieškote, nes visų suknelių išsimatuoti paprasčiausiai nebus įmanoma, be to, kuo daugiau modelių matuositės, tuo daugiau susipainiosite. Tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį ir į konsultantų patarimus – jie gali padėti parinkti vestuvinės suknelės modelį pagal Jūsų figūros tipą ir kūno sudėjimą. Tad, iš pradžių pasimatuokite kelių stilių sukneles, o pamačiusi, kuris jų labiausiai Jums tinka ir dera prie Jūsų šventės koncepcijos, matuokitės tik to stiliaus sukneles ir išsirinkite iš jų labiausiai Jums patinkančią.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Su kuo vykti į vestuvinės suknelės matavimą?

Su kuo vykti į vestuvinės suknelės matavimą?

2020 metų vestuvinių suknelių tendencijos!

2020 metų vestuvinių suknelių tendencijos!

Vestuvinių suknelių nuoma: privalumai ir trūkumai

Vestuvinių suknelių nuoma: privalumai ir trūkumai

Banner