Banner

Vestuviniai kvietimai – kodėl reikia rūpintis iš anksto?

Vestuviniai kvietimai – kodėl reikia rūpintis iš anksto?
 
 
Metus ar dar ilgiau sužadėtiniai gyvena vien vestuvių planavimu ir laukimu, todėl dažnai pamiršta, jog juos supantys žmonės vestuvių dieną gali turėti ir kitų planų. Turėkite omenyje, jog Jūsų vestuvės svarbiausias gyvenimo įvykis yra tik Jums patiems. Tad jei norite, jog tam tikri žmonės būtinai dalyvautų Jūsų šventėje, pradėję planuoti, turėtumėte kuo greičiau juos informuoti apie vestuvių datą. Na, o geriausias būdas tai padaryti – išsiųsti vestuvių kvietimus!
 
 
 
 

INFORMUOKITE SVEČIUS KUO ANKSČIAU


Kuo anksčiau įteikiami vestuviniai kvietimai, tuo didesnė tikimybė, jog pakviestas žmogus vestuvių dieną dar neturės kitų planų. Žurnalas „Santuoka.lt“ atliko apklausą, kuria siekė išsiaiškinti, kiek laiko likus iki vestuvių šventės, jaunavedžiai dažniausiai siunčia vestuvinius kvietimus ir su kokiomis problemomis jie susiduria. Pasirodo, kad net 80 procentų jaunavedžių vestuvinius kvietimus savo svečiams įteikia iki šventės likus ne mažiau nei pusmečiui. Daugelis jaunavedžių atviravo, jog svečius, kurie gyvena užsienyje, kvietė net ir prieš 8-9 mėnesius arba vos tik pradėję planuoti šventę. Tokį sprendimą jaunieji argumentavo tuo, jog užsienyje gyvenantiems svečiams reikia iš anksto užsisakyti bilietus, kad kelionė atsieitų pigiau. Taip pat vienas iš ankstyvo pakvietimo į vestuvių šventę privalumų – svečiai turi daugiau laiko pasitaupyti ir susirasti šventei tinkančią aprangą. Natūralu, jog sužinojus, kad už mėnesio teks dalyvauti vestuvėse – visos išlaidos ir pasiruošimo rūpesčiai užgula žmogaus pečius iš karto.
 
 
Na, o informavę svečius apie kvietimą į vestuves likus pusmečiui iki šventės, galėsite būti ramūs, kad Jūsų svečiai neatsisakys dalyvauti vestuvėse dėl per didelių išlaidų. Likusi dalis jaunavedžių, kurie kvietimus į savo šventę įteikė likus 1-3 mėnesiams iki vestuvių šventės, teigė susidūrusi su rimtomis problemomis. Mat daugelis svečių jų vestuvių dieną jau buvo suplanavę atostogas užsienyje ar net buvo gavę pakvietimą į kitas vestuves. Kai kurie jaunavedžiai atviravo sulaukę ir priekaištų, kad į vestuves kviečia per vėlai – svečiai neturės pakankamai laiko pasiruošti šventei. Užsienyje gyvenantys svečiai atsisakė dalyvauti šventėje, nes nebegavo lėktuvų bilietų arba bilietų kaina gerokai viršijo jų biudžetą. Be to, atsiranda ir svečių, kurie mano, jog paskutinę akimirką buvo pakviesti į vestuvių šventę tik dėl to, nes kažkas kitas joje atsisakė dalyvauti. Taigi, galima padaryti išvadą, kad svečių pakvietimo į vestuves jaunavedžiai neturėtų atidėlioti iki paskutinių mėnesių.

OPTIMALUS LAIKAS – 6 MĖNESIAI


Jaunavedžiai, kurie vestuves šventė vasarą, teigė, jog geriausias laikas kviesti artimuosius ir draugus į savo šventę yra prieškalėdinis laikotarpis. Mat tokiu metu daugelis žmonių kaip tik pradeda planuoti vasaros atostogas, ieško tinkamiausių krypčių atostogoms užsienyje. Taip pat daugelis jaunavedžių atviravo, jog svečiams, kurių buvimas šventėje jiems yra itin svarbus, jie pranešė vestuvių datą daug anksčiau nei buvo pasigaminę vestuvinius kvietimus. Galų gale juk vestuvinis kvietimas yra tik gražus formalumas, kuris suteikia šventei žavesio, tačiau artimiausių žmonių buvimas šalia vienos svarbiausių gyvenimo švenčių metu yra neįkainojamas. Be to, nereikėtų sureikšminti vestuvinių kvietimų įteikimo asmeniškai. Visi svečiai puikiai supranta, jog Jūs ir taip turite daugybe rūpesčių susijusių su vestuvių planavimu, tad kiekvieną jų aplankyti asmeniškai yra tikras iššūkis. Taip vestuvinius kvietimus galite įteikinėti keletą mėnesių, todėl kai kurie svečiai juos gaus daug vėliau. Užuot įteikus vestuvinį kvietimą asmeniškai –  galite jį išsiųsti paštu. Tikrai nustebsite sužinoję, kaip šiandien žmonės vertina paštu gautus laiškus. Juk tai tikra retenybė!
 


NAUJA TENDENCIJA LIETUVOJE – VESTUVIŲ DIENOS REZERVACIJOS ATVIRUKAS


Vestuvių dienos rezervacijos atvirukai yra neformalus būdas pranešti savo draugams ir artimiesiems, kad jau išsirinkote vestuvių datą. Juose nereikia nurodyti visų šventės detalių – ceremonijos laiko, šventės vietos ir pan. Tačiau Jūsų svečiai jau žinos, jog yra kviečiami į vestuves ir galės po truputį pradėti joms ruoštis. Na, o kai jau žinosite visas vestuvių dienos smulkmenas, galėsite išsiųsti ir vestuvinius kvietimus su detalesne informacija. Tokio tipo atvirukai Lietuvoje dar tik populiarėja, o štai užsienyje jie naudojami labai dažnai. Ir ne veltui – juk jie išsprendžia tiek daug rūpesčių!
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis; vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kada pats laikas pradėti ieškoti vestuvinės suknelės?

Kada pats laikas pradėti ieškoti vestuvinės suknelės?

Kodėl jūsų vestuvėse turėtų būti užkandžių stalas?

Kodėl jūsų vestuvėse turėtų būti užkandžių stalas?

Saldusis stalas – nuo desertų įvairovės iki estetikos!

Saldusis stalas – nuo desertų įvairovės iki estetikos!

Banner