Banner

Paslaugų teikėjai ramina jaunuosius – vestuvių atšaukti neskubėkite

Paslaugų teikėjai ramina jaunuosius – vestuvių atšaukti neskubėkite
Visą pasaulį sukausčiusi pandemija kaip reikiant išgąsdino šiuo metu savo vestuves planuojančius jaunuosius. Šventės laukimą dar labiau apkartino šalyje paskelbtas karantinas. Socialiniuose tinkluose būsimos nuotakos ėmė diskutuoti – kaip pasielgti šioje sudėtingoje situacijoje. Tačiau sodybos „Grand Vila“ savininkas Paulius Arasimavičius tikina, jog vestuvių atšaukti tikrai nėra būtina: „ Jei Jūsų vestuvės bus jau šiomis savaitėmis – geriausias sprendimas bus susitarti su paslaugų teikėjais ir atidėti šventę saugesniam laikui.“ Pasak P. Arasimavičiaus, remiantis Kinijos pavyzdžiu, po dviejų mėnesių padėtis jau turėtų stabilizuotis, todėl vasaros ir rudens jaunavedžiams tikrai nėra dėl ko nerimauti. Portalas VESTUVIUPARTNERIS.LT pakalbino ir kitus vestuvių verslo atstovus bei pasiteiravo, kaip jie vertina šią situaciją ir ką galėtų patarti būsimiems jaunavedžiams.
 

Ne visi sodybų savininkai jaučia padidėjusį jaunųjų nerimą

 
Sodybų komplekso „Karklėnų sodyba“ savininkė Ivona tvirtina, jog šiuo metu labiausiai nerimauja jaunieji, kurių šventė turi vykti balandžio mėnesį. Šioms poroms sodybos savininkė rekomenduoja nepanikuoti ir laukti tolimesnių vyriausybės sprendimų. „Su visais jaunavedžiais bendraujame, palaikome vieni kitus ir stengiamės rasti geriausius sprendimus. Labai apmaudu dėl vestuvių, kurios turėjo vykti kovo mėnesį – viskas jau buvo suplanuota ir suderinta, tačiau bendru sutarimu teko šventę nukelti į ankstyvą rudenį“ – pasakoja Ivona. Jauniesiems, kurių vestuvės turi vykti karantino laikotarpiu „Karklėnų sodybos“ savininkė pataria susisiekti su savo paslaugų teikėjais ir rasti kitą visiems tinkančia datą vasaros ar rudens sezonu. „Reikia sulaukti kovo pabaigos – tuomet galėsime vertinti tolimesnę padėtį Lietuvoje ir pasaulyje. Sveikata yra svarbiausia. Dabar kaip niekada turime būti vieningi, lankstūs ir rasti visiems priimtinus sprendimus“ – atvirauja moteris.
 
Na, o Joniškio rajone įsikūrusio „Jakiškių dvaro“ savininkė Meilė Zaleckienė teigia, jog jaunųjų susirūpinimo nepastebėjo – mat dvaras vestuvių sezoną pradeda tik nuo gegužės pabaigos. Moteris sakė nemananti, jog ši pandemija gali turėti įtakos vasaros ar rudens vestuvėms.
 
 
 

Vestuvių vedėjai ragina reaguoti ramiai – tai nėra padėtis be išeities

 
„Jaunavedžių nerimas ir susirūpinimas dėl artėjančios šventės yra didelis ir suprantamas – vis dėlto situacija yra neeilinė. Dauguma tiesiog profilaktiškai susisiekia su visais paslaugų tiekėjais, pasiteirauja kaip jie laikosi ir kokia jų pozicija šiuo laikotarpiu. Tai yra labai sveikintina ir rekomenduojama, nes susidariusią situaciją reikia spręsti visiems kartu“ – pasakoja renginių vedėjas Giedrius Ribinskas. Pasak vestuvių vedėjo, tiek laiko planavus šventę ir investavus į ją daug laiko ir finansų, visai atšaukti vestuves būtų neracionalu – todėl geriausias sprendimas būtų jas atidėti saugesnei datai.
 
Vestuvių vedėjas Nerijus Lenkauskas mano, jog šiuo metu svarbiausia išlikti ramiems ir viską gerai apgalvoti. „Neskubėkime spręsti visko čia ir dabar. Palaukime, stebėkime situaciją“ – būsimus jaunavedžius ramina renginių vedėjas. Paklaustas, ar nemano, jog pasibaigus pandemijai galima tikėtis su vestuvėmis susijusių paslaugų kainų šuolio – renginių vedėjas tikino, jog galima prognozuoti, jog kainos net sumažės.
 
Renginių vedėjas Remigijus Žiogas („Trys karaliai“) pasakoja, jog jo komandai jau teko perkelti vienas vestuves į liepos mėnesį. Daugelį metų vestuvėse dirbantis vestuvių vedėjas ragina jaunuosius nepanikuoti ir užuot atšaukus vestuves, surengti jas kitu metu. „Geriausia, iš anksto išsirinkite kitą vestuvių datą ir susisiekite su savo paslaugų teikėjas, nes tokių kaip Jūs bus tikrai ne vienas“ – pataria R. Žiogas.
 
 

Fotografai šiuo laikotarpiu įžvelgia ir privalumų

 
Fotografė Ugnė („Ugne PhotoTouch“) tikina, jog vestuvės pasaulyje plintant Koronavirusui gali tapti nepamirštamais prisiminimais visam gyvenimui, kuriuos vėliau pasakosite savo vaikams ir anūkams. „Aš tai matau kaip galimybę sukurti dar tvirtesnį ryšį su savo klientais, kartu įveikiant sunkumus ir ieškant bendrų sprendimų“ – atvirauja fotografė. Žinoma, Ugnė sutinka, jog jaunieji, kurie planuoja didelę šventę turėtų apsišarvuoti kantrybe. „Nuoširdžiai tikiu, jog vasarą vestuvės vyks taip, kaip ir planuota, svarbiausia, jog dabar visi laikytumėmės rekomendacijų“ – pozityvią ateitį prognozuoja fotografė.
 
Fotografas Edvardas Jurgaitis („G.E.R.A.S.“) teigia didelio nerimo nepastebintis: „Būsimi jaunavedžiai ir toliau domisi paslaugų teikėjais bei siunčia užklausas. Kai kurie, jei būtina, perkelia vestuvių šventės datą, o kiti to daryti nežada“. Anot fotografo, ateitį šiuo metu prognozuoti yra labai sunku: „Jei žmonės bus supratingi ir sąžiningai laikysis karantino bei kitų valdžios nurodymų, situacija turėtų greitai pagerėti“.
 
Vaizdo operatorius Linas Gruzdys („Lgvideo.lt“) mano, jog pasibaigus pandemijai vestuvinių paslaugų kainos turėtų kristi, nes paslaugų teikėjai norės išlaikyti savo klientus ir surasti naujų. Pasak videografo, jis tikisi, jog po mėnesio visas sąmyšis jau bus praeityje.
 
Fotografė Rūta Živelienė („Fotografienė“) pasakoja, jog jaunųjų nerimas šiuo metu tikrai jaučiamas: „Pavasario jaunavedžiai vestuvių datas perkeliai į vasaros pabaigą ar rudenį“. Pasak fotografės, tai yra teisingas sprendimas, nes tokiu laikotarpiu šventė nedžiugintų nei pačių jaunavedžių, nei svečių, nei dirbančio personalo. „Manau, šią ypatingą dieną norisi prisiminti su malonumu ir geriausia atmosfera, o šiuo metu tvyranti bloga nuotaika tikrai gadins šventę ir prisiminimus apie ją“ – atvirauja fotografė ir sako mananti, jog paslaugų teikėjai ir klientai ras bendrus sutarimus ir sprendimus, atsižvelgdami į abiejų pusių galimybes ir poreikius.
 
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Kiek privačios turėtų būti Jūsų sužadėtuvės?

Kiek privačios turėtų būti Jūsų sužadėtuvės?

Vestuviniai kvietimai – kodėl reikia rūpintis iš anksto?

Vestuviniai kvietimai – kodėl reikia rūpintis iš anksto?

Karantinas Lietuvoje – ką svarbu žinoti planuojantiems vestuves?

Karantinas Lietuvoje – ką svarbu žinoti planuojantiems vestuves?

Banner