Banner

Vestuvių planuotojai atvirauja: „situacija sudėtinga“

Vestuvių planuotojai atvirauja: „situacija sudėtinga“
 
 
Pastarosiomis dienomis daugelis būsimų jaunavedžių gyvena įtampoje – vieniems jų tenka atidėti ilgai planuotą šventę, kiti abejoja ar užsisakinėti paslaugas, nes bijo, jog jų vestuvės gali taip ir neįvykti. Ne mažesnį nerimą jaučia ir vestuvių planuotojai – juk jie yra tarpininkai tarp jaunųjų ir paslaugų teikėjų. Vestuvinis portalas VESTUVIUPARTNERIS.LT pakalbino planuotojus, organizuojančius vestuves užsienyje ir Lietuvoje bei išsiaiškino kam šiuo metu turėtų būti pasiruošę jaunieji.
 
 

Vestuves užsienyje siūlo atidėti ramesniems laikams

 
Pasaulį sukrėtęs koronavirusas privertė daugelį pasaulio valstybių užverti savo sienas. Ne paslaptis, jog kiekvienais metais vis daugiau porų nusprendžia savo vestuves švęsti užsienyje – tam pasirenkamos egzotiškos ar populiarios, turistų lankomos šalys. Tiesa, gražiausią savo gyvenimo šventę planavę švęsti užsienyje jaunieji šiuo metu itin sunerimę – skrydžiai atšaukiami, o daugelyje šalių paskelbtas karantinas. Vestuvių planuotojos Edita ir Renata („CL Wedding&Event“), jau daugelį metų sėkmingai organizuojančios jauniesiems įsimintinas vestuves saulėtoje Ispanijoje, atvirauja, jog visas šiuo laikotarpiu suplanuotas šventes teks atidėti vėlesniam laikui ar net nukelti į kitus metus. „Migravimą reikia atidėti dėl savo ir kitų žmonių sveikatos. O dėl vestuvių svarbu komunikuoti su savo šventės organizatoriais ir surasti abiem pusėms tinkantį sprendimą – tai padaryti tikrai yra įmanoma“ – tikina vestuvių planuotojos. Edita ir Renata ragina jaunuosius nepasiduoti panikai ir nepamiršti, jog vestuvių atšaukti tikrai nėra būtina – galima jas tiesiog atidėti.
 
 
 
 

Lietuvoje situacija panaši kaip ir užsienyje

 
Planuotoja ir dekoratorė Jovita Vaičiulė („SamVita“) teigia, jog šis laikotarpis sunkus visiems jauniesiems – tiek planuojantiems vestuves Lietuvoje, tiek organizavusiems šventes užsienio valstybėse. „Paslaugų teikėjai yra priversti stabdyti savo veiklą, tačiau šiuo metu svarbiausia nepasiduoti panikai“ – atvirauja moteris. Vestuvių planuotoja sako jaučianti ir suprantanti jaunavedžių nerimą – ypač, pasak jos, suglumę balandžio ir gegužės mėnesių jaunavedžiai, nes neaišku, kiek laiko tęsis karantinas. Tiems, kurie nerimauja dėl to, jog daugelis vasaros savaitgalių jau užimti, vestuvių planuotoja rekomenduoja pabandyti perkelti vestuves į kitas savaitės dienas. „Galime tik spėlioti kada visa ši situacija baigsis, tačiau manau, jog vasaros ir rudens jaunieji gali jaustis ramūs“ – tvirtina J. Vaičiulė.
 
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuviniai kvietimai – kodėl reikia rūpintis iš anksto?

Vestuviniai kvietimai – kodėl reikia rūpintis iš anksto?

Karantinas Lietuvoje – ką svarbu žinoti planuojantiems vestuves?

Karantinas Lietuvoje – ką svarbu žinoti planuojantiems vestuves?

Paslaugų teikėjai ramina jaunuosius – vestuvių atšaukti neskubėkite

Paslaugų teikėjai ramina jaunuosius – vestuvių atšaukti neskubėkite

Banner