Banner

Kaip karantino metu išsirinkti aprangą vestuvėms?

Kaip karantino metu išsirinkti aprangą vestuvėms?
 

Šiuo metu jauniesiems vestuvių planavimas tikrai gali apkarsti. Savo veiklą sustabdė daugelis vestuvinių paslaugų teikėjų, užsidarė juvelyrikos parduotuvės ir net vestuvinių suknelių bei vyrų aprangos salonai. Dėl šios sudėtingos situacijos nerimauja ne tik jaunavedžiai, kurių šventė turėjo vykti karantino metu, bet ir tie, kurių vestuvės bus dar tik po kelių mėnesių. Portalas VESTUVIUPARTNERIS.LT vestuvinių suknelių salonų ir vyriškų drabužių parduotuvių atstovų pasiteiravo, ką jie patartų būsimiems jaunavedžiams, kurie šiuo metu ieško vestuvinės aprangos.

 

Suknelių salonai dirba nuotoliniu būdu

 

Vestuvinių suknelių salono „Laiminga“ atstovė pasakoja, jog šiuo metu kaip ir visi vestuvinių suknelių salonai, savo veiklos nevykdo. Tiesa, merginos, kurios seniau apsilankė salone ir išsirinko patinkantį modelį, gali jį užsisakyti telefonu ar socialiniais tinklais. „Nuomos, pardavimo sutartis siunčiame elektroniniu paštu ir suderiname visas detales“ – tikina moteris.  Ji pabrėžia, jog naujų nuotakų šiuo metu nepriima, todėl merginoms, kurios dar nebuvo salone, siūlo palaukti karantino pabaigos. Salono atstovė pasakoja, jog nuotakas primatavimui kviečia likus 10 dienų iki vestuvių. „Salone laikomės ypatingos higienos – rankas purškiame specialiu skysčiu, po apsilankymo patalpos dezinfekuojamos. Paruoštas sukneles specialiuose maišuose atvežame prie nuotakos namų ir perduodame lauke“ – atvirauja salono „Laiminga“ atstovė.

 

Moteris pasakoja, kad pandemijos laikotarpiu suknelių pristatymas iš užsienio gali užtrukti kiek ilgiau nei įprastai, todėl ragina nuotakas suknelės paieškos neatidėlioti iki paskutinio mėnesio. „Paprastai užsakytas sukneles gauname per 2-4 mėnesius, tačiau dabar pristatymo laikas gali prasitęsti iki 3-6 mėnesių“ – tvirtina salono atstovė.

 

 

 

Suknelių salono „Pas Mariją“ savininkė Marija Simanavičienė ramina nuotakas, jog vestuvinių suknelių užsisakinėti itin anksti nereikėtų. „Turėjome vieną atvejį, kai mergina grįžo iš užsienio ir per naktį suknelė jau buvo paruošta šventei“ – tikina moteris, pridurdama, jog sunkiais laikas paslaugų teikėjai neskaičiuoja darbo valandų ir daro viską dėl savo klientų gerovės.

 

Salono „Mon cheri“ atstovė Žaneta pasakoja, jog nors salonas veiklos šiuo metu ir nevykdo, merginoms, kurios jau lankėsi salone ir išsirinko sau patinkančią suknelę suteikia 20 proc. nuolaidą. „Sutartys ir mokėjimai yra sutvarkomi internetu, o suknelės siunčiamos per kurjerį“ – tvirtina Žaneta. Moteris ramina nuotakas ir tikina, jog visus užsakymus iki savo šventės jos tikrai gaus.

 

TAIP PAT SKAITYKITE: Paslaugų teikėjai ramina jaunuosius – vestuvių atšaukti neskubėkite

 

Suknelių siuvimo studijos „Rasa fashion house“ savininkė siūlo bendravimą nuotakoms perkelti į internetą. „Elektroniniu paštu galime apsitarti, kokios suknelės nuotaka nori, kokie yra jos figūros ypatumai, kas jai labiau tiktų“ – pasakoja moteris. Na, o suknelės matavimus ir atidavimą studijos savininkė siūlo atidėti po karantino.  

 

Suknelių salono „BeLady“ atstovė Ilona Jaržemskienė tikina, jog nors salonai negali vykdyti savo veiklos fizinėse parduotuvėse, sėkmingai dirbti galima ir nuotoliniu būdu. „Nuotakos gali užsisakyti sukneles elektroniniu paštu ar socialiniais tinklais ir atsiimti jas paštomatuose ar per kurjerių tarnybas“ – pasakoja moteris.  Pasak salono atstovės, užsitęsus karantinui net ir suknelių matavimai galėtų vykti nuotoliniu būdu – suknelės nuotakoms būtų pristatomos kurjerio pagalba.

 

Vyriškų drabužių salonai siūlo matavimus atidėti vėlesniam laikui

 

Vyriškų drabužių salono „Aprangos kodas“ atstovas Orestas ramina būsimus jaunikius, sakydamas jog stiliaus klausimais jie vis dar gali konsultuotis internetu. „Interneto pagalba šiandien viskas įmanoma – tiek konsultacija, tiek užsakymas, tiek pristatymas nuotoliniu būdu“ – tikina vyras. Pasak vyriškų drabužių salono atstovo, šiuo metu vestuvinius kostiumus reikėtų užsisakyti likus bent dviem savaitėms iki šventės, o pasibaigus karantinui užteks ir poros dienų.

 

 

 

Viena iš salono „New Men“ savininkių, Gražina Stankevič, atvirauja, jog šiuo metu su klientais bendrauja telefonu ir susirašinėja socialiniuose tinkluose. Pasak moters, jaunikiai neturėtų nerimauti, nes kostiumai jiems tikrai bus paruošti laiku, kad ir kiek laiko būtų likę iki jų vestuvių.

Kostiumų siuvimu užsiimančios įmonės „Verslo stilius“ atstovas Jonas Vosylius teigia, jog šiuo metu veiklos nevykdo, o su jaunikiais, kurie yra užsisakę kostiumus nutarė pristatymo terminus atidėti vėlesniam laikui. Pasak įmonės atstovo, kiekvieno vyro kūno sudėjimas yra išskirtinis, todėl dirbti nuotoliniu būdu būtų per daug sudėtinga.

 

Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt

 

 
 
 
 
 
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvių planuotojai atvirauja: „situacija sudėtinga“

Vestuvių planuotojai atvirauja: „situacija sudėtinga“

Gėlių verslas išgyvena krizę: kas bus su vestuvinėmis gėlėmis?

Gėlių verslas išgyvena krizę: kas bus su vestuvinėmis gėlėmis?

Juvelyrai siūlo žiedus užsisakyti nuotoliniu būdu

Juvelyrai siūlo žiedus užsisakyti nuotoliniu būdu

Banner