Banner

Fejerverkai – nepakeičiama vestuvių kulminacija!

Fejerverkai – nepakeičiama vestuvių kulminacija!
Įspūdingas fejerverkų šou gali tapti išties įsimintina vestuvių kulminacija. Tačiau kartais jaunavedžiai pabūgsta įvairių teisinių apribojimų dėl jų skleidžiamo triukšmo. Pirotechnikos paslaugas teikiančios ir fejerverkais prekiaujančios įmonės „Blikas“ atstovas Ovidijus Barkauskas tikina, jog fejerverkai yra visiškai legali pramoga, tačiau juos užsisakyti reikėtų iš profesionalių paslaugų teikėjų, kurie pasirūpins visais reikiamais leidimais ir užtikrins kokybišką reginį. O. Barkauskas pasakoja, kaip išsirinkti profesionalius fejerverkus ir kokios fejerverkų tendencijos vyrauja šiandien.
 
Kur vyks jūsų fejerverkų šou?
 
Pasak pirotechnikos įmonės „Blikas“ atstovo O. Barkausko, visų pirma, jaunieji turėtų nuspręsti, kokioje vietoje jie norėtų matyti vestuvinius fejerverkus. Tai gali būti privačios sodybos kiemas, miesto centras ar net paplūdimys. „Nuo vietos pasirinkimo priklausys ir tai, kokius pirotechnikos efektus bus galima parinkti šventei. Pavyzdžiui, rengiant fejerverkų šou sodybos kiemelyje, medžių properšoje, užteks ir tylesnių, mažesnio kalibro pirotechnikos užtaisų, kai tuo tarpu paplūdimyje, norint sukurti įspūdingą reginį, reikėtų naudoti didesnius, galingesnius pirotechnikos efektus – atvirauja O. Barkauskas. Taigi, pasirinkta šventės vieta gali turėti įtakos fejerverkų kainai, todėl, prieš užsisakydami fejerverkus, jaunieji turėtų pasikonsultuoti su profesionalais.
 
 
Kodėl verta rinktis profesionalius fejerverkus?
 
„Dažnai rinkdamiesi fejerverkus jaunieji įvertina tik vieną rodiklį – kainą. Todėl neįvertinamas kitas fejerverkų paslaugoms itin svarbus faktorius – draudimas. Pasirinkę profesionalų fejerverkų šou, kartu įsigysite ir draudimą, kuris ištikus nenumatytiems atvejams padengs galimus nuostolius. Be to, profesionalus fejerverkų šou Jums garantuos maksimalų saugumą, visų reikiamų leidimų suderinimą ir fejerverko atlikimą tiksliai sutartu laiku“ – pasakoja pirotechnikos specialistas.
 
Koks gali būti profesionalus fejerverkų šou?
 
Fejerverkai yra skirstomi į dvi grupes: muzikinius ir ne muzikinius. Muzikinis fejerverkas – sinchronizuotas muzikinio kūrinio ir pirotechnikos efektų panaudojimas tinkamu metu ir tinkamoje vietoje. Stebėdami šį fejerverką danguje galėsite išvysti pirodizainerio sukurtą meną, kuris tikrai nepaliks abejingų. „Šiam reginiui repeticijos surengti negalime, todėl kiekvieną kartą, kaip ir jaunieji, mes rezultatą pamatome danguje. Geriausiai pavykusias fejerverkų pasirodymo scenas mes panaudojame ir kituose fejerverkų pasirodymuose – taigi, dirbdami šioje srityje jau 25 metus, mes puikiai žinome, ko reikia profesionaliam ir įspūdingam fejerverkui“ – fejerverkų kūrimo procesą aiškina įmonės „Blikas“ atstovas.
 
 
Kokios fejerverkų tendencijos vyrauja šiuo metu?
 
„Pastaraisiais metais jaunieji vestuvėms dažniausiai renkasi muzikinius fejerverkus, kurių kaina prasideda nuo 1200 Eur, priklausomai nuo pasirinkto kūrinio trukmės ir muzikiniame kūrinyje esančių muzikinių akcentų. Nors ne muzikiniai fejerverkai yra pigesni, jaunieji orientuojasi į kokybę ir į rezultatą“ – tikina O. Barkauskas. Pasak specialisto, pirotechnikos lygis Lietuvoje per paskutiniuosius dešimt metų ženkliai pagerėjo. Tą patvirtina ir kultūriniais tikslais Vilniaus Vingio parke vykstantis tarptautinis fejerverkų festivalis „Vilniaus fejerija“. Šiame festivalyje bent kartą gyvenime tikrai verta apsilankyti – jis parodo, jog fejerverkų pasirodymai yra tarsi atskira meno rūšis.
 
 
Ar fejerverkai vestuvėse vis dar madingi?
 
„Galime tik pasidžiaugti, jog Lietuvoje išties gausu paslaugų teikėjų, siūlančių įspūdingus vestuvių kulminacijos reginius – nuo fakyrų iki ledo šou ar šokėjų pasirodymų. Taigi, jaunieji tikrai turi galimybę rinktis tai, kas jiems patinka labiausiai. Tačiau drąsiai galima teigti, jog profesionalus fejerverkų šou nustelbia visus kitus pasirodymus savo didybe ir grožiu. Todėl, kad ir kokias pramogas ar pasirodymus užsisakysite, jos bus tik įžanga į grandiozinę vestuvių kulminaciją – profesionalų fejerverkų šou“ – apie tai, jog fejerverkai vestuvėse yra nepakeičiami pasakoja O. Barkauskas.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Ko turi paklausti savo vestuvių fotografo ir operatoriaus?

Ko turi paklausti savo vestuvių fotografo ir operatoriaus?

Kaip padaryti vestuvių išvakares ypač įsimintinomis?

Kaip padaryti vestuvių išvakares ypač įsimintinomis?

Kas vestuvių fotografams trukdo atlikti savo darbą?

Kas vestuvių fotografams trukdo atlikti savo darbą?

Banner