Banner

Kada verta rinktis trumpą vestuvinę suknelę?

Kada verta rinktis trumpą vestuvinę suknelę?
 
Daugelis merginų mano, jog nuotakos suknelė privalo būti ilga su žeme nusidrie­kiančiu šleifu. Tačiau tai tikrai nėra tiesa. Trumpa suknelė, su dailiu pūstu sijonėliu gali atrodyti išties elegantiškai ir, žinoma, leisti jaustis labai komfortiškai. Tad, kada geriausia rinktis trumpą vestuvinę suknelę?
 
 
 
Kai vestuvės vyksta mieste
 
Miesto nuotakos ypač mėgsta trumpas vestuvines sukneles. Ir tam tikrai yra svarių priežasčių – juk visą dieną vaikščioti miesto gatvėmis su sunkia, ilga ir pūsta suknele gali atrodyti tikra kančia. Be to, trumpa suknelė nuotakos įvaizdžiui suteikia išskirtinio modernumo, kuriuo ir nori spinduliuoti miesto nuotaka!
 
 
Vestuvinė suknelė iš „Urtė Mei“ / Suknelė iš siuvimo studijos „ReCut by Kristina Gedmontaitė“ 
 
Kai nuotaka yra itin aukšto ūgio
 
Tenka pripažinti nemalonią tiesą, jog aukštaūgėms nuotakoms susirasti tinkamo dydžio ir ilgio vestuvinę suknelę gali būti itin sunku. Taigi, trumpos suknelės aukštoms merginoms gali tapti puikia išeitimi.
 
Kai šventė kukli ir nėra formalios aprangos
 
Jūsų šventėje nebus formalaus aprangos kodo? Rengiate tik šventinę vakarienę, o ne didžiulę puotą? Norite vestuvių dieną jaustis laisva, nesuvaržyta kaip ir kasdien? Esate be galo veržli ir energinga asmenybė? Trumpa vestuvinė suknelė tiks visais šiais atvejais!
 
Vakarinės vestuvių dalies metu
 
Na ir galiausiai, net jei visą vestuvių dieną buvote pasipuošusi ilga suknele, trumpa suknelė gali tapti tikru išsigelbėjimu vestuvių vakare, kuomet norėsis atsipalaiduoti ir pailsėti nuo sunkių, nepatogių apdarų. Be to, trumpa vestuvinė suknelė bus kur kas tinkamesnė ir patogesnė vestuviniam šokiui. Taigi, jei norite, jog kelis mėnesius lankytos šokių pamokos nenueitų perniek, nepamirškite pasirūpinti dailia trumpa suknele vestuvių vakarui!
 
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Fejerverkai – nepakeičiama vestuvių kulminacija!

Fejerverkai – nepakeičiama vestuvių kulminacija!

7 grožio procedūros, kurių nuotaka neturėtų pamiršti!

7 grožio procedūros, kurių nuotaka neturėtų pamiršti!

10 svarbiausių jaunikio stiliaus taisyklių!

10 svarbiausių jaunikio stiliaus taisyklių!

Banner