Banner

Kodėl verta užsisakyti paslaugų teikėjus iš Lietuvos?

Kodėl verta užsisakyti paslaugų teikėjus iš Lietuvos?
 
Šiandien gyvename išties globaliame pasaulyje, galbūt todėl daugelis porų ne tik keliauja sumainyti žiedus į užsienio šalis, bet ir planuodami savo šventę tėvynėje, į ją pasikviečia paslaugų teikėjus iš užsienio. Dažniausiai tai būna vestuvių fotografai, filmuotojai, tačiau neretai pasitaiko, jog iš kaimyninių valstybių užsisakomi ir vestuviniai saldumynai, o vestuvinės suknelės parsivežti nuotakos vyksta į Italiją ar Prancūziją. Tačiau šiame straipsnyje kalbėsime ne apie tai, o panagrinėsime, kodėl planuojant vestuves verta užsisakyti Lietuvos paslaugų teikėjus – nesvarbu ar Jūsų vestuvės vyktų Lietuvoje ar užsienyje.
 
Mažesnė nesusipratimų tikimybė
 
Užsisakant paslaugų teikėjus iš užsienio reikėtų įvertinti ne tik kalbos barjerus, bet ir kultūrinius skirtumus. Pavyzdžiui, kai kuriose šalyse yra visiškai įprasta vėluoti, kitose normaliu laikomas itin familiarus bendravimas, kuris mūsų kultūrai yra visiškai svetimas. Užsisakę paslaugų teikėjus ir Lietuvos, galėsite būti tikri, jog išvengsite visų šių kultūrinių skirtumų. Be to, lietuviai visame pasaulyje garsėja savo darbo etika, todėl suderinę visas šventės detales galėsite būti tikri, jog viskas bus taip, kaip suplanuota.
 
Paremsite vietinius verslus
 
Planuodami savo gražiausią gyvenimo šventę galite būti pilietiški ir užuot rinkęsi paslaugas ar produktus iš užsienio įmonių, paremti vietinį verslą. Savo šalies ekonomiką galime skatinti tik vienu būdu – pirkdami paslaugas ir prekes šalies viduje. Tikriausiai esate ne vieną kartą girdėję, su kokiais sunkumais susiduria šalies smulkusis verslas – tad rinkdamiesi paslaugas iš lietuviškų įmonių pasielgsite labai pilietiškai.
 
 
Lengviau įvertinti paslaugų kokybę
 
Rinkdamiesi vietinių verslų paslaugas lengviau įvertinsite produktų ar paslaugų kokybę. Juk draugų ir artimųjų rekomendacijos yra kur kas patikimesnės nei nepažįstamų žmonių internete. Be to, kad ir kokia tai būtų paslauga – prieš užsisakydami ją savo šventei, visada galite ją išbandyti – pavyzdžiui, apsilankyti tortų degustacijoje, sudalyvauti bandomojoje fotosesijoje ar apsilankyti Jums patinkančios grupės koncerte.
 
Šventė bus daug jaukesnė ir nuoširdesnė
 
Rinkdamiesi paslaugų teikėjus iš Lietuvos ir užsisakydami lietuviškus produktus savo šventei suteiksite autentiškumo, jaukumo ir nuoširdumo. Juk bus taip gera, kai Jūsų vestuvinį vaišių stalą puoš gimtinėje skintos gėlės, o svečiai girs kaimynės Jūsų šventei specialiai iškeptus vestuvinius saldumynus. Kai gyvename tokiame materialiame pasaulyje, atėjo metas vertinti tai, ką turime šalia.

 

Nuotraukos: freepik.com

Šaltinis: vestuviupartneris.lt

Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Nuotakos rytas: ar reikalingas nuotakos chalatas?

Nuotakos rytas: ar reikalingas nuotakos chalatas?

Kur praleisti nuotakos ir jaunikio rytą?

Kur praleisti nuotakos ir jaunikio rytą?

2021 m. nuotakos įvaizdžio tendencijas pristato įvaizdžio studija „Vaizdas“

2021 m. nuotakos įvaizdžio tendencijas pristato įvaizdžio studija „Vaizdas“

Banner