Banner

Kur praleisti nuotakos ir jaunikio rytą?

Kur praleisti nuotakos ir jaunikio rytą?
Vestuvių rytas yra ypatinga vestuvių dienos dalis – ji susijusi su ne tik su fiziniu, bet ir su dvasiniu pasiruošimu ceremonijai ir pačiai šventei. Todėl labai svarbu, jog aplinka, kurioje jaunieji ruošis savo vestuvėms būtų suteikianti pozityvias emocijas, leidžianti atsipalaiduoti, įkvepianti pasitikėjimo savimi ir leidžianti pamiršti visus su švente susijusius rūpesčius. Taigi, kur ir kaip gali vykti nuotakos ir jaunikio rytas?
 
Jaunųjų namuose
 
Tai dažniausiai jaunųjų pasirenkama vestuvių ryto lokacija – juk nieko nėra jaukesnio už savo namų aplinką. Leisdami vestuvių ryta savo namuose jaunieji paprastai iš anksto pasirūpina gardžiais pusryčiais, iš vakaro susiruošia savo aprangą, aksesuarus ir kitas detales. Kad išaušus vestuvių rytui jaustumėtės maloniai, pasirūpinkite, jog namai būtų tvarkingi ir dėmesio neblaškytų ne vietoje padėti daiktai. Tam, kad pasiruošimas vyktų ramiai ir niekur nereikėtų skubėti – vizažo ir šukuosenų meistrus pasikvieskite į namus.  Na, o kad prisiminimai apie ypatingos dienos ryta išliktų dar ilgam – nepamirškite ir pasiruošimo fotosesijos.
 
 
Viešbučio apartamentuose
 
Jei namų aplinka vestuvių rytui Jums atrodo pernelyg kasdieniška – gražiausios savo gyvenimo šventės išvakarėms ir pasiruošimui šventei užsisakykite prabangius viešbučio apartamentus. Sutikdami vestuvių rytą viešbutyje, neturėsite galvoti apie tvarkymąsi, interjerą ir kitas detales, be to, prabangioje aplinkoje jausitės ypatingai ir puikiai nusiteiksite dienai. Na, o unikalus Jūsų pasirinkto viešbučio interjeras ar eksterjeras taps išskirtiniu fonu Jūsų vestuvėms nuotraukoms.
 
Vestuvių rytas fotostudijoje
 
Jei norite įamžinti pasiruošimą vestuvių šventei, tačiau manote, kad Jūsų namų aplinka yra per daug kukli, o viešbutis būtų per daug brangus pasirinkimas, tuomet vestuvių ryto akimirkas galite įamžinti fotostudijoje. Kai kurios fotostudijos gali pasiūlyti itin unikalias dekoracijas, kurios Jūsų vestuvių ryto nuotraukoms suteiks išskirtinio žavesio.  Rinkitės fotostudijas, kurių interjero stilius dera prie Jūsų vestuvių stiliaus – taip vestuvinėse nuotraukose vyraus vientisumas ir harmonija.
 
 
Nuotakos rytas suknelių salone
 
Kai kurie vestuvinių suknelių salonai ne tik padeda nuotakoms išsirinkti jų svajonių sukneles, bet ir kviečia jas jų unikaliame interjere sutikti ypatingą vestuvių rytą. Norite įamžinti akimirkas, kai puošiatės vestuvine suknele, o galbūt užfiksuoti pasiruošimo akimirkas kartu su savo draugėmis – tam puikiai tiks vestuvinių suknelių salono aplinka. Putojančio gėrimo taurė rankoje, malonūs pašnekesiai su mama, sese ar draugėmis ir dieviškai gražių vestuvinių suknelių fonas – ar gali būti dar geresnė vieta sutikti vestuvių rytą?
 
Jaunikio rytas barzdaskučių salone
 
Kas pasakė, jog grožio procedūros aktualios tik moterims – juk vestuvių rytą savo išvaizda pasirūpinti nori ir jaunikis! Tam puikiai tinka šiuo metu itin populiarūs barzdaskučių salonai, kuriuose bus pasirūpinta jaunikio šukuosena, barzdos, antakių formavimu ir veido odos procedūromis. Čia gurkšnodamas iš krištolinės taurės ir traukdamas cigaro dūmą savo vestuvių rytą gali sutikti ne tik jaunikis, bet ir artimiausi jo draugai. Vyriški pokalbiai, ypatingas dėmesys unikalioje aplinkoje – tai puikiai nuteiks jaunikį gražiausiai jo gyvenimo šventei.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Madingi fotografai, kuriuos galite užsisakyti dar šiems metams!

Madingi fotografai, kuriuos galite užsisakyti dar šiems metams!

Lietuvos dekoratoriai pristato vestuvinio dekoro naujienas!

Lietuvos dekoratoriai pristato vestuvinio dekoro naujienas!

Mergvakario pramoga, kurios dar ilgai nepamiršite!

Mergvakario pramoga, kurios dar ilgai nepamiršite!

Banner