Banner

5 vestuvių idėjos, kurios Jūsų šventei suteiks unikalumo!

5 vestuvių idėjos, kurios Jūsų šventei suteiks unikalumo!
Nepaisant to, jog kiekviena vestuvių šventė jau ir šiaip yra ypatinga, jaunavedžiai ilgai suka galvas kaip suteikti savo gražiausiai gyvenimo dienai dar daugiau unikalumo. Visiems norisi, jog jų vestuvės būtų įsimintinos ir nepakartojamos, todėl ieškoma įvairių netradicinių sprendimų, įtraukiančių pramogų ir išskirtinių dekoracijų. Norite, jog Jūsų šventė būtų įdomi ir kitokia nei visos, kuriose buvote anksčiau? Tuomet pasinaudokite viena iš šių originalių idėjų, kurios Jūsų vestuvėms tikrai suteiks unikalumo!
 
Vestuvių ceremonija vakare
 
Visi esame įpratę dalyvauti vestuvėse, kur jaunieji šventus santuokos įžadus vienas kitam taria dieną, todėl vien nusprendę surengti vestuvių ceremoniją vakare tikrai nustebinsite savo vestuvių svečius. Žinoma, tokia vestuvių ceremonija bus tik parodomoji, nes nei bažnytinė nei civilinė santuoka po darbo valandų nėra sudaroma, todėl šiek tiek anksčiau turėsite susituokti ir teisiškai. Tačiau prisiekti amžiną meilę leidžiantis saulei ar po žvaigždėtu dangumi gali būti labai romantiška patirtis tiek jauniesiems, tiek ceremonijos stebėtojams. Toks unikalus ceremonijos sprendimas padarys Jūsų šventę tikrai įsimintina.
 
 
Nuotakos suknelė su spalvos užuomina
 
Balta vestuvine suknele jau tikrai nieko nenustebinsite – kad ir kokia graži ir ypatinga ji būtų. Tad kodėl savo vestuviniam įvaizdžiui nesuteikus šiek tiek spalvų? 2021 metais bus itin madingos vestuvinės suknelės su švelnia spalvos užuomina. Tai gali būti melsva, rausva, pilka ar šampaninė spalva. Drąsesnė nuotakos rinksis ir švelnius purpurinės, oranžinės ar žalios spalvos atspalvius. Su tokia unikalia vestuvine suknele atrodysite tikrai įspūdingai, tarsi iš pasakos nužengusi nimfa.
 
 
Gyvūnai vestuvinėse nuotraukose
 
Vestuvių dieną norite įsiamžinti su visais Jūsų gyvenime svarbiausiais žmonėmis? O kaip Jūsų mylimi gyvūnai? Žinoma, į šventinį vakarėlį savo augintinių vestis tikrai nesiūlome, ypač jei neturite kam patikėti jų priežiūros. Tačiau įtraukdami savo gyvūnėlius į vestuvinę fotosesiją galite savo vestuvinėms nuotraukoms suteikti išskirtinumo ir jaukumo. Ir tai tikrai neprivalo būti tik naminiai gyvūnai!
 
 
Ypatinga ceremonijos vieta
 
Jei planuojate daryti išvažiuojamąją vestuvių ceremoniją, gerai pagalvokite, kokioje vietoje norite įregistruoti savo santuoką. Galbūt tai bus vieta, kurioje pirmą kartą susitikote, gal tai bus Jūsų pirmojo bučinio vieta, o gal vieta kurioje mėgstate lankytis? Rengdami vestuvių ceremoniją Jums ypatingoje vietoje savo šventei suteiksite išskirtinumo, o pasitelkę unikalias dekoracijas net ir pačią kukliausią vietą ar erdvę paversite romantišku ir jaukiu ceremonijos kampeliu.
 
 
Nakvynė palapinėse
 
Radote savo svajonių vestuvių vietą, tačiau joje nėra pakankamai arba iš viso nėra miegojimo vietų? Galbūt turėtumėte pagalvoti apie vestuvių kempingo idėją? Nakvynė palapinėse ne tik suteiks Jūsų šventei išskirtinumo, bet ir taps nuotaikingu nuotykiu Jums ir artimiesiems. Žinoma, būtinai informuokite savo vestuvių svečius apie tokią unikalią nakvynę, kad visi jai būtų tinkamai pasiruošę. Na, o ryte galėsite toliau švęsti – mėgaudamiesi ant laužo keptu maistu, žaisdami lauko žaidimus ir džiaugdamiesi išskirtine patirtimi.
 
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Banner