Banner

Kaip gali pasikeisti vestuvių šventė, jei pandemija nesitrauks?

Kaip gali pasikeisti vestuvių šventė, jei pandemija nesitrauks?
 
Koronaviruso pandemija išties pakeitė žmonių gyvenimą – ne išimtis ir gražiausia gyvenimo švente vadinamos vestuvės. Ir nors šiuo metu daugelis porų tikisi geriausio, nerimas dėl situacijos kitais metais vis dar išlieka stiprus. Taigi, kokios bus kitų metų vestuvės, jei pandemija ir toliau nesitrauks?
 
 
 
Kuklesnės šventės su mažiau svečių
 
Jei pandemija ir kitais metais baugins jaunuosius – galime būti tikri jog vestuvių šventės bus kur kas mažesnės ir jaukesnės. Visų pirma tokias vestuves bus daug paprasčiau suplanuoti ir, esant reikalui, atidėti ar perplanuoti. Antra, mažiau žmonių šventėje reikš mažesnę riziką užsikrėsti pavojingu virusu. Į šventę jaunieji kvies tik pačius artimiausius žmones, kuriais tikrai pasitiki ir su kuriais ir taip kasdien ar bent jau dažnai matosi. Na ir, žinoma, daugelis porų vengs kviesti svečius iš užsienio.
 
Vestuvės užsienyje nebebus tokios patrauklios
 
Iš tiesų apie tokias vestuves pasvajos tikrai ne viena pora – nes kelionės į užsienį asocijuosis su laikais, kuomet niekam nereikėjo jaudintis dėl viruso ir visi turėjo laisvę rinktis, kur nori įteisinti savo santuoką. Pastaraisiais metais vestuvių užsienyje skaičius vis didėjo – deja, jei pandemija ir toliau tęsis, tokių vestuvių teks atsisakyti. Ir tikrai ne todėl, jog žmonės nenorės keliauti, pažinti neatrastų kraštų ir susituokti įspūdinguose kraštovaizdžiuose, o dėl baimės ir, žinoma, vyriausybės apribojimų.
 
 
Vestuvių dviese pikas
 
Jei su koronaviruso pandemijos nuotaikomis gyvensime dar kurį laiką, gali būti jog daugelis porų, nenorėdamos rizikuoti, nuspręs savo meilės šventę paminėti tik dviese. Jog tai padaryti iš tiesų įmanoma, įrodė jau 2020 metų jaunavedžiai, kurie nusprendė susituokti net ir karantino sąlygomis. Taigi, kitais metais tikrai bus daug porų, kurios nuspręs nerengti vestuvių vakarėlio ir tiesiog nuvyks į Civilinės metrikacijos skyrių ar bažnyčią įteisinti savo santuoką be jokių žiūrovų.
 
Vestuvės darbo dienomis ir ne sezono metu
 
Kadangi 2020 metais karantinas pakoregavo daugelio sužadėtinių planus – kitais metais galime tikėtis, jog daug porų savo vestuves perkels į darbo dienas ar nuspręs švęsti savo šventę ne sezono metu. Tai gali reikšti, jog išnyks vadinamasis „vestuvių sezonas“ ir susilygins paslaugų kainos skirtingais metų laikais.
 
Medaus mėnuo Lietuvoje
 
Jei anksčiau rinkdamiesi savo povestuvinės kelionės kryptį jaunieji žvalgydavosi kuo toliau ir į kuo egzotiškesnius kraštus, tai pasaulį kaustant grėsmingai pandemijai, teks medų kopinėti tėvynėje. Tai jokiu būdu nereiškia, jog Jūsų medaus mėnuo bus kažkuo prastesnis – Lietuvoje taip pat galite rasti nuostabių ir romantiškų kampelių, kur galėsite puikiai praleisti laiką, pailsėti ir pasimėgauti vienas kito draugija. Juk svarbiausia, kad būsite saugūs ir kartu su mylimu žmogumi.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Rūta ir Deividas. Viską nugalinti meilė

Rūta ir Deividas. Viską nugalinti meilė

Giedrė ir Justinas. Pavasario žiedų apsuptyje

Giedrė ir Justinas. Pavasario žiedų apsuptyje

Kristina ir Valdas. Meilė per atstumą – įmanoma!

Kristina ir Valdas. Meilė per atstumą – įmanoma!

Banner