Banner

Ar verta pradėti planuoti vestuves prieš metus ar dvejus?

Ar verta pradėti planuoti vestuves prieš metus ar dvejus?
Dažnai girdime, jog vestuves reikėtų pradėti planuoti kuo anksčiau – kitu atveju, visi geriausi paslaugų teikėjai jau bus užimti ir jauniesiems neliks nieko kito kaip tik atidėti vestuvių šventę dar kitiems metams. Tačiau ar tai tikrai tiesa? O gal raginimai suskubti planuoti vestuves yra tik komercinis triukas? Kada tuomet yra geriausias metas pradėti planuoti vestuvių šventę?
 
 
Paslaugas renkasi dėl pripažinimo
 
Šiandieniniai jaunavedžiai klysta dėl to, nes nori visko geriausio, dabar ir čia. Eilinė nuotaka tikrai nesivargins važinėdama po visas apskrities sodybas, bendraudama su jų savininkais ir ieškodama nešlifuotų deimantų – ji verčiau užsisakys populiarią, visiems gerai žinomą šventės vietą, kurią rekomendavo kita, nepažįstama nuotaka viename internetiniame forume. Kuo toliau tuo darosi aiškiau, jog gyvename visuomenėje, kurioje stinga individualumo ir viskas yra daroma vardan noro būti pripažintiems. Būtent tai yra priežastis, kodėl vestuves pradedate planuoti jau prieš du metus, apsunkinate save nuolat keisdami nuomonę ir net gerokai permokate už paslaugas.
 
 
Populiarios vestuvių datos
 
Ar tikrai taip sunku prisiminti vestuvių datą, jei joje nėra trijų dvejetukų ar vienetukų? Tiesa tame, jog rinkdamiesi populiarią vestuvų datą, jaunieji padaro meškos paslaugą ne tik sau, bet ir paslaugų teikėjams. Visų pirma, už paslaugas reikia mokėti kur kas daugiau, o užsisakydami paslaugą prieš du metus ir vėliau netikėtai persigalvoję (juk per du metus gali visko įvykti!) paliekate paslaugų teikėjus be potencialaus uždarbio.
 
Kada reikia pradėti planuoti vestuves?
 
Kiek seniau buvo įprasta vestuves švęsti praėjus metams po sužadėtuvių. Tiesa, neturėtumėte manyti, kad kitą dieną po sužadėtuvių jau reikėtų skambinti paslaugų teikėjams. Viskas prasideda nuo elementariausio svečių sąrašo, biudžeto nusistatymo, idėjų paieškos ir šventės vizijos gryninimo – tai gali užtrukti net keletą mėnesių. Net jei vestuves planuoti pradėsite prieš pusę metų – tikrai rasite, kur jas švęsti ir ką apsirengti – tik galbūt reikės ilgiau paieškoti ir atidžiau pasidomėti.
 
Įvertinkite viską racionaliai, kad suvoktumėte ar Jūsų poreikiai iš tiesų yra Jūsų ar primesti socialinių tinklų ir kitų žmonių. Ir iš anksto užsisakykite tik tuos paslaugų teikėjus dėl kurių esate visiškai tikri, o ne dėl populiarumo ir baimės, jog Jūsų šventės diena gali būti jau rezervuota. Tik taip išvengsite visiškai Jums nereikalingo streso ir galėsite ramiai mėgautis tokios nuostabios šventės planavimu.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Banner