Banner

Apie ką reikėtų pagalvoti renkantis vestuvių datą?

Apie ką reikėtų pagalvoti renkantis vestuvių datą?
Jei ką tik susižadėjote, greičiausiai su dideliu užsidegimu ieškote įvairiausių vestuvinių idėjų ir norite kuo greičiau pradėti planavimą! Tačiau prieš pradedant visą šį procesą, reikia atlikti vieną esminių ir pirmųjų žingsnių, be kurio neįmanomas tolimesnis vestuvių planavimas. Tai — datos pasirinkimas. Nors iš pirmo žvilgsnio toks darbas neatrodo sudėtingas, iš tiesų datos pasirinkimas gali būti gana daug apmąstymų ir diskusijų keliantis procesas. Būtent dėl to šiame straipsnyje pateiksime svarbiausius aspektus, į kuriuos reiktų atsižvelgti, renkantis savo vestuvių datą.
 
Kokia Jūsų šventės vizija?
Greičiausiai šis metas — tik pati Jūsų vestuvių planavimo pradžia, visgi jau dabar reiktų apmąstyti, kokios šventės norėtumėte. Pabandykite įsivaizduoti savo vestuvių viziją. Ji padės išsiaiškinti, kuriuo metų laiku norėtumėte organizuoti tuoktuves bei kurioje vietoje jos turėtų įvykti. Pavyzdžiui, jei svajojate apie ceremoniją paplūdimyje ir apie šventę po atviru dangumi, šiai idėjai išpildyti bus reikalinga ir šilta oro temperatūra, tad datų pasirinkimas iškart taps mažesnis — tokiai šventei geriausiai tiks vėlyvas pavasaris, vasara ar ankstyvas ruduo.
 
 
 
Numatykite, kiek laiko reikėtų planavimo procesui
Priklausomai nuo to, kokią šventės viziją turite, gali skirtis ir jos planavimo laikas. Natūralu, jog tuo atveju, jei norite didelių ir įspūdingų vestuvių, bus reikalingas žymiai didesnis pasiruošimas nei planuojant kuklią ir minimalistinę šventę. Dėl to reiktų iš anksto įsivertinti planavimo sudėtingumą bei laiką, kuris bus reikalingas jam. Turėkite omenyje, optimaliausias laikas pradėti planuoti vestuves yra 1 metai iki jų, kadangi tuomet galėsite būti tikri, jog didžioji dalis paslaugų tiekėjų bus vis dar laisvi reikiamai datai, o ir streso planuojant patirsite žymiai mažiau.
 
 
 
Apgalvokite Jūsų porai reikšmingas datas
Renkantis savo vestuvių datą, taip pat galite pamąstyti ir apie Jūsų porai ar kiekvienam individualiai reikšmingas datas. Galbūt tai diena, kai Jūs pirmą kartą susitikote ar susižadėjote, o gal tiesiog artimo žmogaus, kurį norite pagerbti, gimimo diena? Iš tiesų, tai gali būti bet kas, kas užima svarbią vietą Jūsų širdyje. O kad būtų lengviau, rekomenduojame Jums kartu susidaryti tokių, reikšmingų datų sąrašą. Šiuo būdu galėsite iš karto matyti, kurios iš jų sutampa su Jūsų vestuvių vizija, o kurios ne taip gerai tinka.
 
 
 
Nusistatykite šventės biudžetą
Išsirinktas sezonas gali turėti įtakos ir įvairių paslaugų kainoms. Vestuvinių paslaugų tiekėjams vasara, be jokios abejonės, yra darbingiausias metų laikas, tad ir paslaugų kainos šiuo sezonu dažnai yra aukštesnės nei šaltuoju metų laiku. Taip pat reikia nepamiršti, jog savaitgaliai yra pats populiariausias pasirinkimas švęsti vestuves, tad, jei norite sutaupyti, galite apsvarstyti galimybę tuoktis ne laisvadienį, o darbo dieną. Kai kurie tiekėjai šiokiadieniais siūlo mažesnes kainas tam, kad pilnai užpildytų savo darbo kalendorių.
 
Pagalvokite apie savo artimiausius
Dar vienas svarbus žingsnis, kurį rekomenduojama atlikti, renkantis vestuvių datą — pagalvoti, kada Jūsų artimieji turi svarbius, neatidėliotinus įvykius. Taip būsite garantuoti, jog Jums artimiausi žmonės, šeima ar draugai, tikrai galės atvykti ir būti kartu Jums svarbiausią gyvenimo dieną. Taigi, klausykite savo širdies balso ir atsižvelkite į šiuos kelis aspektus, kurie tikrai lengvai ir nesunkiai padės išsirinkti geriausią datą šventei!
 
Nuotraukos: Pexels.com, Unsplash.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Tinkamiausia vestuvinė suknelė pagal Jūsų zodiako ženklą

Tinkamiausia vestuvinė suknelė pagal Jūsų zodiako ženklą

Kaip išsirinkti vestuvių temą, kuri atspindėtų Jūsų asmenybę?

Kaip išsirinkti vestuvių temą, kuri atspindėtų Jūsų asmenybę?

2021 metų vestuvių dekoro tendencijos!

2021 metų vestuvių dekoro tendencijos!

Banner