Banner

Ką daryti, jeigu dėl pandemijos tenka atidėti, perkelti šventę?

Ką daryti, jeigu dėl pandemijos tenka atidėti, perkelti šventę?
Vestuvės neabejotinai yra viena svarbiausių švenčių poros gyvenime, tad natūralu, jog bet kokios mintys, susijusios su šios šventės neįvykimu ar perkėlimu, gali smarkiai liūdinti būsimus jaunuosius. Kaip bebūtų, reiktų susitaikyti su mintimi, jog pakeisti to, kas vyksta pasaulyje, mes negalime, tačiau kaip visada nėra padėties be išeities. Jei būsite pasirengę netikėtiems ar nemaloniems scenarijams, nesunkiai galėsite šventę atidėti. Tad, šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, ką reikėtų daryti, jeigu dėl pandemijos tenka šventę perkelti.
 
Neskubėkite priimti lemiamo sprendimo
Nerimo ir nežinomybės dėl planuojamos vestuvių šventės pasaulinės pandemijos metu — be galo daug. Visgi, atsidūrus tokioje situacijoje, rekomenduojama per daug neskubėti bei į susiklosčiusią padėtį pabandyti pažiūrėti kuo ramiau. Karantino reikalavimai keičiasi bene kiekvieną savaitę, tad atšaukus ar nukėlus šventę per anksti, po to galite gailėtis. Vietoje to, geriau pabandykite išlaukti to laiko, kai iki Jūsų planuojamos šventės bus likęs mėnesis ar net kelios savaitės. Tokiu būdu galėsite geriau matyti realią situaciją bei įvertinti, ar šventę reikia atidėti, o galbūt ji jau galės vykti be didelių apribojimų ar sumažinant jose dalyvaujančių svečių skaičių.
 
 
 
Pagalvokite apie pačią santuoką ir šventę
Jei jau matote, jog situacija šalyje dėl koronaviruso pandemijos negerėja, kartu turėtumėte apmąstyti, koks sprendimas Jums abiem būtų priimtiniausias. Vienas iš variantų — perkelti tiek pačią santuoką, tiek ir pačią šventę į kitą Jums tinkančią datą. Be abejo, pasirinkus tokį sprendimą, negalėsite būti pilnai užtikrinti, jog antrą kartą vestuvių atidėti nereikės, tačiau paskutinių metų sergamumo statistika gali padėti išsirinkti palankesnę datą vestuvėms. Kitas galimas sprendimas — susituokti bažnyčioje ar Civilinės metrikacijos įstaigoje planuojamą dieną, kad ir kokia koronaviruso situacija šalyje bebūtų, o pačią vakarinę dalį perkelti į vėlesnį laiką, kuomet švęsti kartu su artimaisiais bus kur kas saugiau. Nors tokiu atveju, pagal karantino apribojimus santuokos ceremonijoje galės dalyvauti ne daugiau kaip penki asmenys, tai vis tiek gali būti labai jautri ir net dar labiau Jūsų porą suartinanti akimirka.
 
 
 
Susisiekite su paslaugų tiekėjais
Nusprendus atidėti ar perkelti savo vestuvių šventę, kuo greičiau susisiekite su visais paslaugų tiekėjais, turėjusiais prisidėti prie Jūsų šventės. Paslaugų tiekėjai tikrai yra linkę padėti, todėl daugeliu atveju dėl force majeure aplinkybių yra net yra grąžinamas Jūsų sumokėtas avansas arba susitariama kita data, tinkanti ir Jums, ir paslaugų tiekėjams, kada bus reikalingos jų paslaugos. Svarbiausia — kalbėtis su tiekėjais ir priimti geriausią sprendimą abiem pusėms. Nepamirškite, jog situacija sunki ne tik Jums, bet ir jiems, kadangi dažnai tai yra pagrindinis jų pragyvenimo šaltinis.
 
 
 
Informuokite svečius
Kuomet nuspręsite tiksliai, ar vestuvės bus nukeliamos į kitą datą, ar tiesiog norėsite sumažinti jose dalyvausiančių žmonių skaičių, nepamirškite apie tai pranešti savo svečiams! Jei šventės data keičiama, šią informaciją galite pateikti naujai sukurtuose elektroniniuose pakvietimuose. Elektroniniai pakvietimai ne tik kainuos pigiau nei popieriniai, bet tokiu būdu ir prisidėsite prie gamtos saugojimo. Negana to, pasirinkus šį formatą, pakvietimus perduoti bus žymiai lengviau — tereikės juos išsiųsti elektroniniu paštu ar naudojantis bet kokia kita, Jums patogia platforma (socialiniai tinklai, įvairios susirašinėjimo programėlės). Taigi, net ir siaučiant pasaulinei pandemijai, būdų, kaip galima susituokti — tikrai yra, tiesiog priimkite tą sprendimą, kuris geriausiai tiks Jūsų porai.
 
Sekite naujienas portale Vestuviupartneris.lt
 
Nuotraukos: Pexels.com, Unsplash.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kokios bus 2021 metų vestuvės?

Kokios bus 2021 metų vestuvės?

Kaip greitai efektyviai susiplanuoti vestuves vos per kelis mėnesius?

Kaip greitai efektyviai susiplanuoti vestuves vos per kelis mėnesius?

Būdai, padėsiantys įtraukti sužadėtinį į vestuvių planavimą

Būdai, padėsiantys įtraukti sužadėtinį į vestuvių planavimą

Banner