Banner

Ką daryti, kad vestuvinis makiažas netaptų vestuvių katastrofa?

Ką daryti, kad vestuvinis makiažas netaptų vestuvių katastrofa?
 
 
Savo vestuvių dieną visos norime būti nepriekaištingai gražios. Ir tai visai suprantama – juk vestuvės yra viena svarbiausių gyvenimo švenčių, o nuotaka yra centrinė jų ašis. Tačiau siekdamos tobulumo kai kurios nuotakos persistengia arba atvirkščiai užmiršta labai svarbias smulkmenas. O vestuvinis nuotakos makiažas – visai ne smulkmena! Todėl, net jei makiažą Jums daro profesionali visažistė, reikėtų gerai apgalvoti savo įvaizdį, jokiu būdu nepraleisti bandomojo makiažo ir žinoti, kokių priemonių vestuvių dieną geriau nesirinkti. Šiandien Jums pristatome didžiausias nuotakų daromas makiažo ir pasiruošimo makiažui klaidas.


Bando kažką naujo

Jūsų vestuvės nėra eksperimentas – juk netekate svarstydama: „Jei nepatiks – tiesiog išsiskirsiu“. Toks pats užtikrintas kaip Jūsų „Taip“ didžiąją dieną turėtų būti ir Jūsų makiažo pasirinkimas. Rinkitės tokius spalvų tonus, kurie leis Jums jaustis patogiai ir labiausiai savimi. Makiažo paskirtis yra atskleisti Jūsų grožį, o ne kardinaliai pakeisti Jūsų išvaizdą – juk nenorite po daug metų žiūrėdama į vestuvines fotografijas savęs neatpažinti. Daugelis nuotakų siekia tobulumo, tad pasirenka tokius makiažo įvaizdžius, kurių kitu atveju niekada nesirinktų – o rezultatas atrodo per daug iššaukiantis.
 

Vaikosi naujausių makiažo tendencijų

Šiandien labai populiari kontūravimo technika varo iš proto ne vieną merginą. Juk iš tiesų toks makiažas gali optiškai padailinti net ir veido kaulų struktūrą! Tačiau reta moteris susimąsto kaip šis makiažas atrodo dienos šviesoje. Nuotakos įvaizdis turėtų atrodyti natūraliai ir dienos ir vakaro metu. Todėl ryškią kontūravimo techniką geriau reikėtų pamiršti. Tą patį galima pasakyti ir apie šviesą atspindinčią pudrą – dienos šviesoje žėrintys blizgučiai ant Jūsų veido gal ir nesimatys nuotraukose, tačiau juos tikrai pastebės šalia Jūsų esantys žmonės. Visos šios makiažo tendencijos kažkada pasibaigs – o juk nenorite, kad iš nuotraukų būtų galima atspėti, kokiu laikotarpiu vyko Jūsų vestuvės – todėl patariame rinktis nesenstančias makiažo technikas.
 
Vestuvinio makiažo pavyzdžiai: 
 

Praleidžia bandomąjį makiažą

Nors bandomasis makiažas papildomai kainuoja – tačiau jis, be abejonės, yra labai naudingas. Jei Jums nepatinka bandomasis įvaizdis, galite išbandyti kitus pasirinkimus. Bandomojo makiažo metu galite paeksperimentuoti, pažiūrėti kokios spalvos Jums labiausiai tinka – taip išvengsite nesusipratimų atėjus šventės dienai ir nereikės patirti streso dėl to, kad makiažas pasirodys esantis ne toks puikus, kokio tikėjotės.

 

Nepasiruošia bandomajam makiažui

Tikriausiai žinote, kad eidama darytis bandomąją šukuoseną galite pasiimti nuotraukų su Jūsų pageidaujamų šukuosenų pavyzdžiais. Tas pats galioja ir bandomajam makiažui. Žodinis makiažo apibūdinimas gali būti suprastas ne taip kaip tikėjotės, o štai vizualus pavyzdys bus labai naudingas Jūsų visažistei ir, žinoma, Jums. Taip pat, bandomojo makiažo metu patariama dėvėti Jūsų suknelės spalvos viršutinį rūbą – tai padės geriau įsivaizduoti kaip makiažas įsilies į bendrą nuotakos įvaizdį. Na ir žinoma reikėtų tinkamai paruošti savo veido odą makiažui – ji turi būti švari, tinkamai sudrėkinta – būtent tokia, kokia bus Jūsų vestuvių dieną.
 

Naudoja lūpų blizgį

Lūpų blizgis yra greičiausiai nusivalanti lūpų priemonė, kuri be kita ko labai „mėgsta“ palikti pėdsaką ant rūbų, rankų, skruostų ir, žinoma, nuotakos dantukų. Todėl ši priemonė turėtų būti išbraukta iš Jūsų vestuvinio makiažo priemonių krepšelio. Pasitarkite su savo vizažo specialiste, paprašykite, kad ji naudotų priemones, kurios būtų kuo patvaresnės, o jei Jūsų lūpdažis visgi nusivalys – kas labai tikėtina – jokiu būdu neskubėkite jas tepti lūpų blizgiu – geriau rinkitės matinius lūpų dažus.
 

Renkasi per daug dramatišką akių makiažą

Išskyrus akių tušą – išbraukite juodą spalvą iš savo vestuvinio makiažo. Juodas akių pravedimas arba juodi akių šešėliai daugeliui merginų atrodo per daug iššaukiančiai. Naudojant kitas spalvas taip pat galima išgauti švelnų, žavingą ar net temperamentingą įvaizdį. Vietoj juodos spalvos, rekomenduojame rinktis rudą, pilką, tamsiai mėlyną „navy“ ar purpurinę spalvas ir jų atspalvius.

Padūmavusių akių efektas nuotraukose atrodo gražiau nei realybėje – be to, jis optiškai mažina akis. Geriau rinktis spalvas, kurios išryškins Jūsų akių spalvą: bronziniai atspalviai tinka žalioms akims, šviesiai rudoms akims labai tinka kakavinė „mochos“ spalva, tamsiai mėlyna „navy“ bei tamsiai ruda tinkama mėlynoms akims, na o purpurinė ir pilka labai gražiai paryškins tamsiai rudas akis.
 
Vestuvinio makiažo pavyzdžiai:
 

 

Blakstienų priauginimas

Blakstienų priauginimas – šiuo metu ypač populiari grožio tendencija. Tačiau šią procedūrą reikėtų atlikti bent savaitę ar dvi prieš didžiąją šventę – nes gali nutikti taip, kad blakstienos bus priaugintos nekokybiškai ar net alergizuos Jūsų akis. Tokiu atveju gali reikėti blakstienas skubiai nusiimti ar koreguoti. Taip pat, po priauginimo patariama šiek tiek laiko saugoti blakstienas nuo drėgmės, nes jos gali atsiklijuoti – tad jei atlikote priauginimą dieną prieš vestuves, turėtumėte žinoti, kad vestuvių dieną teks tvardyti ašaras ir vengti ekstremalių oro sąlygų. Na ir, žinoma, nereikėtų persistengti su blakstienų ilgiu ir tankiu. Ypač jei blakstienas prisiauginate pirmą kartą – galite nežinoti, kaip jos Jums tiks, todėl patariame siekti kuo natūralesnio įvaizdžio. Priaugintos blakstienos puikiai tinka jei iš karto po vestuvių šventės keliaujate mėgautis medaus mėnesiu – tuomet galėsite pamiršti apie akių tušą ir džiaugtis nepriekaištingu įvaizdžiu. Vis dėlto rekomenduojame vestuvių dieną geriau rinktis priklijuojamas blakstienas – nes jas lengva modifikuoti, o kai kuriais atvejais jos atrodo ir natūraliau.
 

Per daug įdegio

Daugelis nuotakų prieš vestuves siekia bronzinio įdegio ir persistengia bandydamos jį išgauti. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad savo vestuvių dieną vilkėsite sniego baltumo suknelę , kuri dar labiau išryškins Jūsų odos spalvą. Taip pat, jei įdegis natūralus, nepamirškite apie drabužių ar maudymosi kostiumėlio žymes - ypač jei suknelė demonstruos atvirus pečius, tikrai nenorėsite, kad Jūsų įvaizdį gadintų baltos juostelės ant odos. Persistengti nereikėtų ir su dirbtiniu įdegiu – nereikėtų naudoti įdegį suteikiančių priemonių prieš pat vestuvių šventę. Iš pradžių įdegis gali atrodyti pernelyg intensyvus arba netolygiai pasiskirstęs, todėl, patikėkite, geriau bus jei atliksite šia procedūrą bent savaitę iki šventės. Na ir, žinoma, purškiamas įdegis gali ištepti nuotakos suknelę – todėl po procedūros reikėtų bent porą kartų palįsti po dušu. Visgi, nereikėtų pamiršti, kad natūralus grožis yra Jūsų išskirtinumas – ar tikrai reikia jį slėpti po dirbtiniu įdegiu?


Pakeičia veido odos priežiūros rutiną

Jei Jūsų oda yra linkusi į bėrimus, sausa ar labai jautri – šiomis problemomis geriausia pradėti rūpintis kuo anksčiau. Geriausia būtų apsilankyti pas specialistus, išsiaiškinti tokios odos būklės priežastis ir pradėti naudoti atitinkamas priemones. Jokiu būdu nereikėtų pakeisti savo odos priežiūros rutinos artėjant didžiajai dienai – juk negalite žinoti kaip Jūsų oda reaguos į naujas priemones – galbūt ją išbers arba ji taps nepaprastai sausa. Neatsakingai pasielgusios galite pridaryti žalos, kurios nepavyks paslėpti net ir makiažo specialistams.
 
 

 

Netinkamai paruošia odą prieš vestuvių dieną

Prieš atliekant vestuvinį makiažą svarbu tinkamai paruošti veido odą. Rekomenduojama atprausti veido odą su švelniu prausikliu, tuomet sudrėkinti toniku ir patepti Jūsų odos tipui tinkančiu kremu. Žinoma, reikėtų nepamiršti paakių zonos ir juos taip pat palepinti specialiu kremu. Turėkite omenyje, kad ant sausos ir atšerpetojusios odos natūraliai padengti makiažą yra labai sunku.
 

Depiliacija dieną prieš vestuves

Depiliacija taip pat yra vienas iš tų dalykų, kurių nereikėtų atlikti dieną prieš vestuvių šventę. Ir mes kalbame ne tik apie kūno depiliaciją. Jei ketinate vašku depiliuoti plaukelius ant veido – reikėtų suvokti, kad po depiliacijos ant odos gali likti paraudimai, be to, ją gali išberti. Todėl būtų geriau „apsidrausti“ ir atlikti šią procedūrą bent likus kelioms dienoms iki vestuvių.
 

Neturi nuotakos pirmosios pagalbos rinkinio

Kiekviena nuotaka vestuvių dieną turėtų su savimi turėti priemones, kurių jai gali prireikti, esant nenumatytais atvejais – pavyzdžiui jei Jūsų makiažą ištiko katastrofa. Geriausia jei už šių priemonių priežiūrą nuotaka paskirtų atsakingą asmenį, kuriuo gali tapti vyriausioji pamergė. Apie tai, kas turi būti nuotakos pirmosios pagalbos rinkinyje skaitykite čia.

Tikimės, kad mūsų patarimai Jums bus naudingi – juk geriausias būdas išvengti klaidų yra jas atpažinti.
 
Nuotraukos: freepik.com
Vaizdo įrašai: youtube.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Pirmosios pagalbos priemonės, kurias privalo turėti nuotaka

Pirmosios pagalbos priemonės, kurias privalo turėti nuotaka

Būsimos nuotakos grožio rutina – ką reikia žinoti?

Būsimos nuotakos grožio rutina – ką reikia žinoti?

2017 metų nuotaka –  romantikė, intriguojanti, o gal seksuali?

2017 metų nuotaka – romantikė, intriguojanti, o gal seksuali?

Banner