Banner

Ką turėtų žinoti kiekviena vyriausioji pamergė?

Ką turėtų žinoti kiekviena vyriausioji pamergė?
 
Būti vyriausia nuotakos pamerge – svarbus vaidmuo, kuris suteikia ne tik garbės, bet ir daug atsakomybių. Sutikusios būti vyriausiąja pamerge, Jūs sutinkate būti dešiniąja nuotakos ranka visos vestuvių šventės metu, tad privalote būti pasiruošusi visiems netikėtumams ir pasistengti perimti nuo nuotakos pečių visus galimus rūpesčius ir stresą. Taigi, kiekviena vyriausioji pamergė turėtų žinoti kelias taisykles, kurių laikydamasi ji prisidės prie nepriekaištingos šventės kūrimo ir, žinoma, dar labiau sustiprins jos ir nuotakos draugystę.
 

 

 

Būkite racionali biudžeto atžvilgiu

 
Vyriausioji pamergė dažniausiai yra tas asmuo, kuris yra atsakingas už mergvakario organizavimą. Tačiau, net jei finansinės galimybės Jūsų tikrai nevaržo, nereikėtų pamiršti ir apie kitas šventėje dalyvausiančias merginas. Gerbkite visų mergvakario dalyvių biudžetą – planuodamos, nuolat konsultuokitės su kitomis pamergėmis ir siekite geriausio kompromiso. Turėkite omenyje, kad suorganizavus prabangią kelionę į užsienį, ne visos nuotakos draugės galės sau leisti joje dalyvauti. O juk norite, kad nuotaka savo mergvakario metu būtų laiminga ir apsupta mylimų žmonių. Tačiau nepersistenkite ir su savo biudžetu – labai paprasta įsijausti į šventės organizavimą ir pagalbą nuotakai, bet turite žinoti, kad labiausiai nuotakai pagelbėsite ne išlaidaudama menkniekiams, o būdama šalia ir ją palaidydama. Svarbiausia ne materialūs dalykai, o nuoširdumas ir geri ketinimai!
 
 

Būkite dėmesinga

 
Svarbiausia vyriausiosios pamergės pareiga yra pagelbėti nuotakai ir būti jai stipriu ramsčiu vestuvių dieną. Būkite šalia savo draugės pasiruošimo metu – galbūt jai reikės paduoti stiklinę vandens, kol plaukų stilistas darys šukuoseną, o gal prireiks pagalbos apsivilkti vestuvinę suknelę. Fotosesijos metu arba prieš ceremoniją bažnyčioje, pasirūpinkite, kad nuotakos suknelė ir nuometas būtų tvarkingi. Taip pat, nepamirškite turėti su savimi pirmosios pagalbos nuotakai rinkinio – gali būti, kad reikės šiek tiek patvarkyti nuotakos makiažą, o galbūt jai nuo įtemto vaikščiojimo ims skaudėti kojas, todėl prireiks žemakulnių batelių. Būkite viskam pasiruošusi!
 

Nebūkite per daug valdinga kitoms pamergėms

 
Tai, kad esate vyriausioji pamergė, dar tikrai nereiškia, kad galite vadovauti ir nurodinėti, ką ir kaip daryti kitoms pamergėms. Pasistenkite, kad visos nuotakos pamergės būtų kaip galima geriau organizuotos, laiku užsisakytų sukneles ir kitus šventei svarbius akcentus, tačiau jokiu būdu nenurodinėkite kaip joms reikėtų elgtis. Parodykite pamergėms, kad Jūs žinote visas vestuvių detales – tuomet jos pačios klaus Jūsų patarimo kaip elgtis ir ką daryti.
 
 

Neužmirškite, kad tai yra nuotakos šventė, o ne Jūsų

 
Padėkite nuotakai planuoti savo šventę, pasiūlykite idėjas ir patarkite, tačiau visada prisiminkite, kokia yra jos šventės vizija ir jokiu būdu šios vizijos nesmerkite ir nekritikuokite. Jūsų pareiga nėra sukurti šventę, kuri patiktų Jums – geriausia, ką galite padaryti, tai padėti nuotakai išpildyti jos seniai kurtą ir puoselėtą svajonę.
 

Pasakykite tostą, kurį Jūsų geriausia draugė prisimintų visą gyvenimą

 
Prisiminkite, kad Jūs sakote tostą, o ne „juokelį“, tad istorijų, dėl kurių nuotaka galėtų pasijausti nemaloniai, reikėtų vengti. Susikoncentruokite į savo draugystę ir kodėl Jus žavi nuotakos ir jaunikio meilės istorija. Taip pat, nepamirškite padėkoti jaunųjų tėvams už tokią puikią šventę!
 

 

Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Pirmosios pagalbos priemonės, kurias privalo turėti nuotaka

Pirmosios pagalbos priemonės, kurias privalo turėti nuotaka

Originalios idėjos Jūsų mergvakariui – nuo dekoracijų iki pramogų

Originalios idėjos Jūsų mergvakariui – nuo dekoracijų iki pramogų

Vestuvių planas – sklandžios šventės paslaptis

Vestuvių planas – sklandžios šventės paslaptis

Banner