Banner

Kaip į vestuvių planavimą įsitraukti jaunikiui?

Kaip į vestuvių planavimą įsitraukti jaunikiui?
 
Manote, kad pasiūlyti savo ranką ir širdį mylimajai jau ir taip buvo didžiulis žygdarbis, todėl iki vestuvių dienos ketinate apie tai nebegalvoti? Tuomet, įspėjame, kad Jūsų būsimai žmonai šis požiūris tikrai nepatiks! Tačiau dalyvauti savo vestuvių šventės planavime reikėtų tikrai ne tik dėl to, nes reikalauja nuotaka – tai taip pat ir Jūsų šventė! Be to, juk nenorėtumėte nežinoti, kur yra išleidžiami Jūsų pinigai? Jūs esate vienas iš dviejų svarbiausių šios šventės žmonių ir Jūsų nuomonė yra labai svarbi. Taigi, pateikiame 5 patarimus jaunikiui, kurie padės nelikti vestuvių planavimo nuošalyje.
 

 

Turėkite savo nuomonę

 
Visų pirma, reikėtų suprasti, kad vestuvės yra ne tik nuotakos, bet ir jaunikio šventė. Todėl jaunikis privalo dalyvauti vestuvių planavimo procese. Išsirinkite kelis dalykus, kurie Jums yra įdomiausi ir perimkite Jų planavimą į savo vyriškas rankas! Jūsų kuruojami dalykai galėtų būti maistas, muzika, vestuvių fotografavimas ar filmavimas bei, žinoma, vestuvių transportas. Jūs neprivalote rūpintis tokiomis smulkmenomis kaip, kokios formos turi būti nuotakos puokštė ar kokiomis gėlėmis bus puošiami bažnyčios suolai, tačiau būtinai išreikškite savo nuomonę apie svarbiausius vestuvių elementus. Taip ne tik žinosite, ko tikėtis savo šventės metu, bet ir leisite savo sužadėtinei jausti Jūsų paramą.
 
 

Nebūkite pastumdėlis

 
Jums neprivalo patikti viskas, kas patinka Jūsų sužadėtinei. Jei nenorite, kad vestuvinis kaklaraištis būtų rožinės spalvos – taip ir pasakykite. Nebijokite išreikšti savo nuomonės – galbūt kai kuriuos dalykus Jūs iš tiesų žinote geriau nei nuotaka, tad bendraudami ir bendradarbiaudami pasieksite geriausią rezultatą. Žinoma, bet kokiu atveju, venkite ginčų ir visada siekite kompromiso! Tiesiog parodykite savo mylimajai, kad Jums ne tas pats, kokia bus svarbiausia Jūsų gyvenimo šventė.
 

Leiskite jai atsikvėpti

 
Jei Jūsų sužadėtinė rūpinasi didžiąja dalimi vestuvių planavimo aspektų – labai tikėtina, kad ji patiria nuolatinį stresą ir gali pervargti. Juk nenorite, kad prieš pat vestuvių dieną, Jūsų nuotaka staiga imtų ir sunegaluotų? Tad viso šventės planavimo metu, o ypač prieš pat vestuves, apgaubkite savo mylimąją meile ir šiluma, parodykite, kad visada esate šalia ir, žinoma, palepinkite ją. Leiskite jai atsikvėpti paruošdamas skanią vakarienę, išplaudamas indus ar nusivesdamas ją į pasirinktą filmą ir priminkite, kad vestuvių planavimas yra vertas patiriamo streso.
 
 

Pasirūpinkite pabroliais

 
Pabroliais turėtų būti geriausi Jūsų draugai, todėl jų pasirinkimas yra Jūsų, o ne nuotakos sprendimas. Taip pat nepamirškite susitikti ir pakviesti savo draugus būti Jūsų pabroliais – tai gali būti ne tik žodinis kvietimas, bet ir smagi dovanėlė. Galite šiai progai užsakyti draugams aktyvią pramogą, kurios metu ir pranešite, kad norite, jog jie būtų šalia Jūsų šventės metu. Informuokite savo pabrolius apie visas vestuvių šventės detales – nuo aprangos kodo iki vestuvių plano. Taip pat paskirstykite savo pabroliams pareigas, kad vestuvių dieną Jums nereikėtų rūpintis smulkmenomis.
 

Pabūkite sentimentalus

 
Vestuvių dieną nusiųskite savo būsimai nuotakai gėlių puokštę, smulkią dovanėlę ar raštelį, kurį ji galės skaityti besiruošdama šventei. Taip pat, galite įrašyti tik jai skirtą vaizdo žinutę, kurią ji pamatys vėliau – pažadame dėl to ji Jus mylės tik dar stipriau.
 
Vadovaukitės šiais patarimais ir susikurkite šventę, kuri Jums bus neužmirštama, o Jūsų nuotakai patvirtins, kad tikrai ne be reikalo ištarė Jums tą lemtingąjį „TAIP“.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvių fotografams trūko kantrybė!

Vestuvių fotografams trūko kantrybė!

Pasikeitė asmens vardo ir pavardės keitimo tvarka

Pasikeitė asmens vardo ir pavardės keitimo tvarka

Gražiausios meilės dainos tobulam vestuvių šokiui

Gražiausios meilės dainos tobulam vestuvių šokiui

Banner