Banner

Geriausias būdas, kaip praleisti nuotakos rytą!

Geriausias būdas, kaip praleisti nuotakos rytą!
 
Daugelis nuotakų vis dar klaidingai mano, kad seksuali nuotakos ryto fotosesija yra atliekama dėl būsimo vyro. Tačiau iš tiesų tai yra Jūsų jaunystės įamžinimas – garbingas paminklas Jūsų grožiui ir moteriškumui. Vestuvių dieną kiekviena moteris atrodo nepaprastai žavinga ir, žinoma, laiminga, tad kodėl neužfiksavus jos būtent šios nuostabios šventės metu? Galbūt po daugelio metų, pavargusi nuo kasdienių rūpesčių, pažvelgusi į Jūsų vestuvių ryto nuotraukas rasite jėgų niekada nenustoti savęs mylėti?
 
 
 

Ne vulgaru, o subtiliai erotiška!

 
Ką turime omenyje? Tikrai nereikėtų demonstruoti savo nuogos krutinės ar užpakaliuko. Būkite elegantiškai seksuali! Praskleistas suknelės skeltukas ar nusmukusi petnešėlė atrodys kur kas patraukliau ir paliks daugiau vietos interpretacijoms. Nereikėtų pamiršti, kad riba tarp seksualumo ir vulgarumo yra labai plonytė! Jos neperžengti Jums padės profesionalus fotografas – nebijokite su juo tartis ir kartu išgryninti fotosesijos viziją. P.S. Jūsų vestuvių rytą turėtų užfiksuoti fotografas, kuriuo tikrai galite pasitikėti ir su kuriuo jaučiatės visiškai patogiai.
 
 
 

Apsirengti ar nusirengti?

 
Be abejonės, apsirengti! Ruošdamasi nuotakos ryto fotosesijai būtinai pasirūpinkite seksualiais apatiniais ir pagalvokite apie tai, kuo juos pridengsite. Tai gali būti žavus tiulio chalatukas, naktinukai ar specialiai šiai progai pasiūta suknutė. Jūsų kūno linkius ypač pabrėš nėriniuoti audiniai!
 
 
 

Kad suspindėtumėte visu savo grožiu!

 
Kokie dar įvaizdžio elementai fotosesijai suteiks žaismingo seksualumo? Laisvos garbanos, masyvūs papuošalai ar plaukų aksesuarai, aukštakulniai bateliai… Viskas priklauso nuo Jūsų pageidaujamo įvaizdžio. Žinoma, jei norite, kad iš nuotraukų būtų galima suprasti, jog esate nuotaka, būtinai pasipuoškite nuometu. Taip pat, kaip kompozicinė nuotraukų detalė gali būti naudojama ir nuotakos puoktė.
 
 
 
 
Vestuvių rytas yra tas laikas, kai nuotaka turėtų mėgautis savo grožiu, jaunyste ir paskutinėmis viengungiškomis valandomis. Įamžinkite šią akimirką, kad ji ilgam išliktų Jūsų atmintyje!
 
 
Nuotraukos: freepik.com, flickr.com
Šaltinis: vestuviupartneris.ltAtgal
0

  
Susiję straipsniai
Ar nuotakos nuometas dar madingas?

Ar nuotakos nuometas dar madingas?

3 karščiausios šių metų vestuvių spalvos!

3 karščiausios šių metų vestuvių spalvos!

Paskutinė vestuvių kulminacija – kokia ji turėtų būti?

Paskutinė vestuvių kulminacija – kokia ji turėtų būti?

Banner