Banner

Ką svarbu žinoti renkantis nuotakos apatinius?

Ką svarbu žinoti renkantis nuotakos apatinius?
 
Išsirinkus savo svajonių suknelę ir kitas ją papildysiančias detales, pagaliau galima leistis į nuotakos apatinukų paieškas. Žinoma, kiekviena nuotaka, pasipuošusi nekaltai balta suknele, tikisi po ja paslėpti gražius, nėriniuotus ar netgi labai gundančius apatinius. Juk ne veltui sakoma, kad tinkamas apatinis trikotažas yra labai susijęs su moters pasitikėjimu savimi! Tačiau, kas priimtina kasdienai, ne visada pritaikoma Jūsų vestuvių dienai. Tad, kokius apatinius rinktis, kad šventės metu jaustumėtės patogiai, pasitikėtumėte savimi, o suknelė ant Jūsų atrodytų lyg „nulieta“.

 

 

Derinkite prie kūno, o ne suknelės spalvos


Jei Jūsų suknelė atidengia daug Jūsų kūno, yra nėriniuota, atvira nugara ar gilia iškirpte, tikrai neapsigaukite vaikydamasi apatinio trikotažo madų. Iš tiesų, vestuvių dieną Jūsų apatinis trikotažas turi būti funkcionalus ir priderintas prie Jūsų kūno spalvos. Net ir rausvas ar išbalusios odos spalvos apatinis trikotažas gali per daug akivaizdžiai matytis – o dėl to nublanks ir visas suknelės grožis. Kartais, kai suknelė yra ypač prigludusi, geriausia išeitis yra figūrą formuojantys apatiniai – nors jie ypatingu grožiu ir nepasižymi, tačiau savo darbą atlieka kuo puikiausiai. Žinoma, jei norite, prieš vestuvinę naktį, galite pasikeisti šiuos apatinius į Jums mielesnį rinkinuką!
 
WBoudoir
 

Jokių įmantrių detalių!


Net ir mažas satino kaspinėlis, kurį turi beveik visos liemenėlės – tą dieną Jums nebus draugas! Taigi, geriau atsisakykite savo mėgstamų nėrinių, kaspinėlių ar kitų puošybinių detalių, jei nenorite, kad jie persišviestų per Jūsų suknelės audinį ar imtų lįsti iš iškirptės.
 

Nepastebimi draugai


Jei Jūsų suknelė yra labai prigludusi ar išsiuvinėta perregimais nėriniais – galbūt Jums reikėtų pagalvoti apie krūtų lipdukus arba silikoninius kaušelius. Pasinaudojusi šiomis priemonėmis, neturėsite sukti galvos dėl akį rėžiančių petnešėlių, jie puikiai dera prie kūno spalvos ir išryškina natūralią krūtų formą. Na, o jei norite šiek tiek pakelti savo krūtinę aukštyn, tuomet rinkitės prilimpančią liemenėlę, be petnešėlių.
 

Dydis svarbus!


Jūsų apatinių dydis turi būti tinkamas – juk nenorite, kad persišviestų tušti liemenėlės kaušeliai arba kad krūtinė veržtųsi lauk. Jūs vienintelė taip gerai pažįstate savo kūną, todėl turėtumėte žinoti ir tai, kad norint šiek tiek padidinti krūtinę, reikia pirkti ne didesnę liemenėlę, o tą, kuri krūtinę pakelia.

Skirkite vestuvinių apatinių paieškai pakankamai laiko ar net įsigykite keletą rinkinukų, kad galėtumėte pažiūrėti, kaip kiekvienas jų dera prie Jūsų suknelės. Galbūt tai ir atrodo smulkmena, tačiau netinkami apatiniai gali sugadinti visą Jūsų taip ilgai ruoštą ir tobulintą įvaizdį.
 
Nuotraukos: freepik.com, flickr.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt


Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Sandra ir Mindaugas. Vestuvės ir krikštynos viename

Sandra ir Mindaugas. Vestuvės ir krikštynos viename

Karantino sušvelninimai – gegužę vestuvės įvyks?

Karantino sušvelninimai – gegužę vestuvės įvyks?

7 grožio procedūros, kurių nuotaka neturėtų pamiršti!

7 grožio procedūros, kurių nuotaka neturėtų pamiršti!

Banner