Banner

Ko nereikia kviesti į savo vestuves?

Ko nereikia kviesti į savo vestuves?
 
 
Daugelis sužadėtinių, pradėję planuoti savo vestuvių svečių sąrašą, pasigaili iš viso nusprendę švęsti vestuves. Kai sąraše puikuojasi dešimtys tetų, dėdžių, pusseserių ir pusbrolių, o šventės biudžetas labai jau ribotas, galbūt reikėtų nuoširdžiai sau atsakyti į klausimą: „Kam iš tiesų mes planuojame šventę – sau ar aplinkiniams?“. Tad, kaip nuspręsti, kas vertas dalyvauti Jūsų vestuvėse, o kas ne?
 
 
 
 

Jei aš dalyvavau vestuvėse, turiu pakviesti ir į savo...

 
Visų pirma, reikėtų atsisakyti tokio požiūrio! Jei kažkas prieš porą metų pakvietė Jus į savo vestuves, tačiau jau metus Jūs nė nebuvote susitikę, tikrai nebūtina to žmogaus kviesti į savo šventę. Jei tiek laiko nebendravote, natūralu, kad Jūsų gyvenime atsirado kiti interesai ir draugai, todėl teikite pirmenybę tiems žmonėms, kurie šiuo metu yra šalia.
 

Tolimi giminaičiai

 
Arba tie, kuriuos pamatę tik pasisveikinate ir paklausiate, kaip jie laikosi. Nesvarbu, kad Jūsų tėvai artimai bendrauja su savo pusseserėmis, pusbroliais, tetomis ir dėdėmis – jei Jūs su šiais žmonėmis nepalaikote artimų ryšių, nesijauskite įpareigoti pakviesti juos į savo šventę. Dažnai svečių sąrašui daro įtaką jaunųjų tėvų nuomonė – tėvai, norėdami pasipuikuoti savo vaikų vestuvėmis, sukviečia visas gimines ir draugus. Taigi, jaunieji turėtų paaiškinti tėvams, kad tai yra jų šventė, kurioje jie nori matyti tik artimiausius giminaičius ir geriausius draugus.
 
 

Kolegos

 

Išskyrus tuos atvejus, kai Jūsų kolega yra ir geriausias Jūsų draugas – tikrai nebūtina į savo vestuves kviesti visų kolegų, su kuriais bendraujate. Paprastai kolegos atvyksta jaunuosius pasveikinti į bažnyčią, tad visiskai pakanka juos pavaišinti šampanu, o grįžus į darbą po medaus mėnesio, galbūt pavaišinti ir vestuviniais saldėsiais. Taip pasielgę, mandagiai padėkosite už vestuvinius sveikinimus.
 

Buvusieji

 
Tai, kad prieš nutardami susieti savo gyvenimą su būsimu vyru ar žmona, turėjote ir kitų mylimųjų yra visiškai suprantama. Tačiau, net jei vis dar palaikote su jais artimus ryšius, reikėtų gerai pagalvoti, ar verta juos kviesti į savo vestuves. Žinoma, šį aspektą reikėtų aptarti su savo antrąja puse. Taip pat, pamąstykite, ar tikrai dėl buvusio nuotykio verta statyti savo mylimąjį į nepatogią padėtį.
 

Draugų antrosios pusės

 
Jūsų draugas likus dviem savaitėms iki vestuvių susipažino su mergina, tačiau Jūs jos visai nepažįstate ir nesate tikri, ar šie santykiai bus ilgalaikiai? Tuomet tikrai neverta jos kviesti į savo šventę. Šiuo atveju galite pasinaudoti Pippos Middleton pavyzdžiu ir įvesti taisyklę: „nėra žiedo – nedalyvausi vestuvsėse“. Tai reiškia, kad Jūsų šventėje dalyvaus tik tų draugų antrosiosios pusės, kurie yra susižadėję arba susituokę. Žinoma, jei palaikote artimus santykius su abiem poros pusėmis, šios taisyklės taikyti nereikėtų.
 
Planuojant savo vestuvių svečių sąrašą, tikrai nereikėtų niekieno atsiprašinėti, ar kažkam teisintis, kad nepakvietėte vieno ar kito asmens – juk tai yra tik Jūsų šventė ir šalia Jūsų turėtų būti tik artimiausi žmonės. Be to, nuo svečių skaičiaus labai priklauso ir Jūsų biudžetas ar šventės vietos pasirinkimas – sumažinę svečių skaičių, tikrai sutaupysite ir turėsite platesnį vietų pasirinkimą.
 
Nuotraukos: freepik.com, flickr.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
5

  
Susiję straipsniai
„AMOURD’EVIL“ pristato naujieną: vestuvių dekoravimas kvapais!

„AMOURD’EVIL“ pristato naujieną: vestuvių dekoravimas kvapais!

4 dalykai, kuriuos svarbu žinoti prieš renkantis vestuvių šventės vietą?

4 dalykai, kuriuos svarbu žinoti prieš renkantis vestuvių šventės vietą?

Renkamės nuotakos apatinius: ką reikia žinoti?

Renkamės nuotakos apatinius: ką reikia žinoti?

Banner