Banner

Ar tikrai žinote, kaip teisingai pjauti vestuvinį tortą?

Ar tikrai žinote, kaip teisingai pjauti vestuvinį tortą?
Gali pasirodyti, kad pjauti pirmąjį savo vedybinį torto gabalėlį yra labai paprasta, tačiau net ir šiai gražiai ceremonijai reikia pasiruošti, kad ji vyktų sklandžiai! Nuo Jūsų stovėjimo vietos ar to, kam pirmam leisite paragauti Jūsų vestuvinio saldumyno – viskas turi būti gerai apgalvota. Taigi, pateikiame patarimus, kurie padės sukurti tobulą akimirką!
 
 
 
 
 

Kur bus pastatytas saldusis stalas?

 
Stalas, ant kurio puikuosis Jūsų vestuvinis tortas turėtų būti pastatytas vietoje, kurios fone bus matomos gražiausios Jūsų šventės dekoracijos. Juk šią akimirką stebės ne tik visi šventės svečiai, bet ji bus užfiksuojama ir vestuvių fotografo bei operatoriaus. Todėl reikia pasirūpinti, kad tortas ir visas saldus stalas atrodytų gerai iš visų pusių. Na, ir žinoma, svarbu kad aplink stalą būtų daug vietos – jauniesiems, fotografui ir operatoriui bei šventės svečiams. Iš anksto pagalvokite, kur stovėsite Jūs ir Jūsų svečiai, kad šventės metu nebūtų sumaišties.
 
Cake cutting

 

Pasiruošimas torto pjovimui

 
Reikėtų pasirūpinti, kad šventės vietoje būtų paruošti visi torto pjovimui ir valgymui reikalingi stalo reikmenys – torto pjovimo mentelė, dvi šakutės, lėkštė ir servetėles bei dvi šampanu pripildytos taurės. Taip pat reikėtų paprašyti, kad šventės vedėjas, muzikantai ar vestuvių planuotoja praneštų visiems šventės svečiams apie torto pjovimą, kad nei vienas jų nepraleistų šios puikios akimirkos.
 

Kaip viskas vyksta?

 
Nuotaka stovi šiek tiek arčiau torto, nei jaunikis – abu jie šiek tiek pasisukę šonu, kad matytųsi svečiams ir nuotraukose neatrodytų pasislėpę už torto. Jaunikis rankose laiko peilį, o nuotaka švelniai uždeda savo ranką ant jaunikio rankos, padėdama jaunikiui atlikti pjūvį.
 
Cake-Cutting
 

Kur pjauti?

 
Jei tortas yra kelių aukštų, o Jums reikia atpjauti po gabalėlį visiems svečiams – geriausia būtų pradėti nuo viršutinio aukšto. Tačiau jei norite, kad nuotraukose būtų užfiksuotas visas torto grožis, geriau pjaukite gabalėlį iš pirmo torto aukšto – žinoma, pasitarkite su torto gamintoju, kurioje vietoje tortą pjauti būtų saugiausia, kad jis nepradėtų griūti.
 
Kad nepažeistumėte torto struktūros, pjaudami tortą geriau palikite bent 2-3 centimentrus iki aukšto vidurio arba viršutinio aukšto sienelės. Tuomet atpjaukite maždaug 6-8 centimetrų pločio gabalėlį – po 3-4 centimetrų pločio gabalėlį nuotakai ir jaunikiui. Kai pirmasis torto gabalėlis jau yra lėkštėje, tradiciškai nuotaka duoda šiek tiek torto paragauti jaunikiui, o jaunikis duoda torto paskanauti nuotakai. Žinoma, maitinant savo žmoną/vyrą pirmuoju Jūsų vedybinio gyvenimo torto gabalėliu, reikėtų būti atsargiems, kad jie neišsiteptų!
 
Jacie_Anthony_Wedding_031116-82 
 

Kas toliau?

 
Dažniausiai jaunieji paragauna torto, pasako vienas kitam tostą ir išgeria šampano – visai nebūtina sakyti ilgų, jaudinančių kalbų, nes jų jau prisiklausėte visą dieną. Tačiau, kadangi torto pjovimo cereminijos pažiūrėti susirinko visi Jūsų svečiai, iš karto po jos galite pristatyti vakaro siurprizą – šokį, fejerverkus, ugnies ar deserų šou. Juk iš tiesų torto pjovimo ceremonija yra tokia trumpa akimirka – pasimėgaukite ja šiek tiek ilgėliau!
 
Nuotraukos: freepik.com, flickr.com
Šaltinis: vestuviupartneris.ltAtgal
3

  
Susiję straipsniai
Kaip suplanuoti tobulą mergvakarį?

Kaip suplanuoti tobulą mergvakarį?

5 būdai, kuriais padėsite savo vestuvių svečiams sutaupyti!

5 būdai, kuriais padėsite savo vestuvių svečiams sutaupyti!

Jie sugrįžta: 5 atgimusios nuotakos įvaizdžio tendencijos!

Jie sugrįžta: 5 atgimusios nuotakos įvaizdžio tendencijos!

Banner