Banner

Kada jaunieji turėtų palikti vestuvių šventę?

Kada jaunieji turėtų palikti vestuvių šventę?
 
Nors Jūsų vestuvės bus nuostabios ir įsimintinos, bet, patikėkite, jos praeis taip greitai kaip žaibo blyksnis. Todėl svarbu nuspręsti, ar Jūs su jaunikiu (tuo metu jau vyru) paliksite savo šventę pirmieji ar paskutiniai. Seniau buvo priimta, kad svečiai susirinkdavo ir formaliai išlydėdavo jaunuosius į jų pirmąją naktį ar povestuvinę kelionę. Tačiau laikai keičiasi kaip ir tradicijos – o vakarėliai darosi vis ilgesni ir ilgesni. Tad dažnai jaunieji ir jų jaunesni svečiai buna paskutinieji palikę šokių aišktelę. Nežinote, kuris pasirinkimas Jums tinkamiausias? Pažvelkime į juos iš arčiau!
 
 

Palikti šventę anksti

 
Kai jaunieji nori greičiau „pabėgti“ į vestuvinę naktį ir išsimiegoti prieš kitą dieną laukiantį povestuvinės kelionės skrydį arba nuosekliai laikosi tradicijų, jie palieka šventę prieš išvykstant svečiams. Daugelis porų palieka šventę dar anksčiau, kad galėtų persirengti patogesne apranga, o vėliau trumpam sugrįžta, jog deramai atsisveikintų su svečiais. Taip pat nereikėtų pamiršti, kad mama ir tėtis nusipelno atskiro atsisveikinimo!
 
Na, o svečiai jaunųjų atsisveikinimą priima kaip ženklą, kad vestuvių šventė atėjo į pabaigą ir daugelis jų taip pat netrukus išvyksta. Žinoma, jei kas nors nori išvykti anksčiau nei nuotaka ir jaunikis – turėtų luktelti bent iki torto pjovimo ceremonijos!
 
party-4683 
 

Pasilikti iki pabaigos

 
„Duzgės“ - tai vienintelis žodis, kuris pakeitė jaunųjų ankstymo šventės paliko tradiciją! Daugeliui porų formalioji vestuvių vakaro dalis yra tik šventės pradžia. „Duzgės“ kurios prasideda pasibaigus formaliai vestuvių daliai ( t. y. po vestuvių kulminacijos) dažniausiai tęsiasi iki paryčių. Tuomet vakarėlį pirmieji palieka vyresnieji šventės dalyviai ir vaikai, o jaunimas linksminasi toliau. Šiuo atveju nuotaka ir jaunikis šventę palieka paskutinieji.Šis šventės palikimo pasirinkimas puikiai tinka, jei organizuojate dviejų dienų šventę ir nesiruošiate kitą dieną išvykti į povestuvinę kelionę.
 
Tačiau net jei ir neplanuojate po šventės kulminacijos grandiozinio vakarėlio, naujoviškų pažiūrų sutuoktiniai tikrai gali pasilikti iki šventės pabaigos. Taip turėsite daugiau laiko pabendrauti su savo svečiais – ypač tais, kurie į Jūsų vestuves atkeliavo iš toli arba su giminėmis, kuriuos matote tik per kitų giminių vestuves!
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt

Atgal
0

  
Susiję straipsniai
5 būdai, kuriais padėsite savo vestuvių svečiams sutaupyti!

5 būdai, kuriais padėsite savo vestuvių svečiams sutaupyti!

Jie sugrįžta: 5 atgimusios nuotakos įvaizdžio tendencijos!

Jie sugrįžta: 5 atgimusios nuotakos įvaizdžio tendencijos!

Kaip teisingai pjauti vestuvinį tortą?

Kaip teisingai pjauti vestuvinį tortą?

Banner