Banner

Vestuviniai įžadai - kam jų reikia ir ką svarbu žinoti?

Vestuviniai įžadai - kam jų reikia ir ką svarbu žinoti?
 
Įsimylėjelių poros vis dažniau prisiekdamos amžiną meilę prabyla savo kurtomis eilutėmis – žodžiais, kurie sklinda iš pačos širdies glūdumos. Iš tiesų, vetuviniai įžadai yra puikus būdas ceremonijoje atskleisti šiek tiek daugiau savęs ir savo jausmų. Tačiau, jei visgi drovitės meilės žodžius sakyti stebint visiems artimiesiems ir draugams, labai siūlome savo jausmus užrašyti ant popieriaus ir įteikti savo antrąjai pusei pasiruošimo metu ar net susitikti prieš ceremoniją Jums brangioje vietoje ir juos vienas kitam perskaityti. Tačiau ką reikėtų žinoti, rašant vestuvinius įžadus?
 
 

Pradėkite prieš mėnesį

 
Tuomet jau visi vestuvių planavimo darbai bus beveik baigti ir galėsite susitelkti savo mintis ir širdį tik į tos dienos emocijas. Nesukite galvos dėl paties rašymo. Sentimentai yra svarbiausias šio pirmo žingsnio aspektas.
 

Rašykite atskirai

 
Skirkite laiko vienas kitam pabūti vienumoje – taip galėsite gerai apgalvoti savo jausmus ir parašyti nuoširdesnius įžadus. Juk nenorite daryti įtakos vienas kito mintims?
 
Moments like this are why I love what I do. Sarah and Brandon's touching vows were the highlight of their beautiful ceremony.
 

Užduokite sau klausimus

 
Kaip Jūs įsimylėjote? Kuo Jūsų būsimas sutuoktinis Jus žavi? Ko tikitės iš bendros ateities kartu? Kodėl nusprendėte visą savo likusį gyvenimą praleisti būtent su šiuo žmogumi? Apgalvoję šiuos klausimus, lengvai juos perteiksite savo įžaduose!
 

Pasisemkite idėjų iš literatūros

 
Kai jau tiksliai žinosite savo mintis, ketinimus ir svajones, pasitelkę savo mėgstamų autorių žodžius galėsite orginaliai juos perteikti.
 

Žadėkite

 
Susitelkite ties tuo, ką Jums reiškia santuoka. Prisiminkite gražias kartu praleistas akimirkas, bet neužmirškite ir Jūsų kelyje pasitaikiusių kliūčių. Išsikelkite realistiškus pažadus sau ir savo antąjai pusei, kad šių kliūčių Jūsų gyvenime nebebutų.
 
Wedding Day! 
 

Nesistenkite šmaikštauti

 
Įžadai yra meilės ir atsidavimo priesaika – o ne miesto bare rengiamas humoro šou! Nesistenkite būti priverstinai juokingi ar šmaikštūs. Geriau susitelkite ties pozytivia ir pakilia nuotaika.
 

Daug praktikuokite!

 
Pasiruošimas įžadų sakymui yra panašus į kalbos atsiskaitymui mokykloje ruošimas! Žinoma, Jūs tikrai neprivalote įsiminti kiekvienos eilutės – tiesiog žinokite kiek laiko kalbėsite ir kokius dalykus būtinai turite paminėti. Ceremonijos metu galite turėti lapelį, ant kurio būsite pasižymėję svarbiausius dalykus. Tačiau aprūpinkite jų kopijomis ir savo vyriausiąją pamergę ar pabrolį!
 
Nuotraukos: freepik.com, flickr.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Jie sugrįžta: 5 atgimusios nuotakos įvaizdžio tendencijos!

Jie sugrįžta: 5 atgimusios nuotakos įvaizdžio tendencijos!

Kaip teisingai pjauti vestuvinį tortą?

Kaip teisingai pjauti vestuvinį tortą?

Kada jaunieji turėtų palikti vestuvių šventę?

Kada jaunieji turėtų palikti vestuvių šventę?

Banner