Banner

Kodėl nereikėtų fotografui duoti vestuvių nuotraukų sąrašo?

Kodėl nereikėtų fotografui duoti vestuvių nuotraukų sąrašo?
 
 
Visos nuotakos nori, kad jų šventė būtų tobula – todėl bando iki smulkmenų suplanuoti kiekvieną akimirką. Tačiau yra dalykų, kurių planuoti tiesiog nereikia! Vienas tų dalykų yra Jūsų vestuvinės nuotraukos! Vis dažniau vestuvių fotografai sulaukia prašymų užfiksuoti vienas ar kitas šventės akimirkas ar net ilgų sąrašų su būtinais kadrais ir fotosesijos vietomis. O mes pateikiame Jums priežastis, kodėl taip elgtis nereikėtų!
 
 
 

Pasitikėkite profesionalu!

 
Samdydami automobilio mechaniką ar elektriką tikriausiai neaiškinate, kaip jam dirbti? Pasisamdėte juos, nes jie yra savo srities specialistai. Jūsų fotografas taip pat yra specialistas, kurį pasisamdėte tam, kad jis profesionaliai užfiksuotų Jūsų šventės akimirkas, užuot šį darbą patikėję fotoaparatą turinčiam draugui. Patyrę fotografai puikiai žino, kokias vestuvių akimirkas svarbu užfiksuoti. Pasirašydami sutartį su savo vestuvių fotografu, turėtumėte žinoti, jog jis savo pareigas įgyvendins kaip įmanoma geriausiai. Tad galbūt vietoj to, kad švaistytumėte laiką pozuodami ir vaidindami akimirkas, iš tiesų jas išgyvenkite ir leiskite fotografui tai kūrybiškai įamžinti.
 
 
 

Natūrali magija

 
Galbūt žiūrėdami į nuostabias kitų žmonių vestuvių nuotraukas, norite ir patys jas atkartoti – tačiau turėtumėte žinoti, kad šios nuotraukos yra tokios ypatingos tik todėl, nes jos nėra suvaidintos. Pateikę savo fotografui daugybę iš „Pinterest“ ištrauktų nuotraukų, Jūs atimsite iš jo galimybę užfiksuoti gražiausias ir unikaliausias Jūsų šventės akimirkas. Prisiminkite, kad už ypatingų nuotraukų slepiasi ypatingi, nesuvaidinti jausmai ir akimirkos, kuriems kamera įtakos nedaro!
 
Daug svarbiau nei fotografui įteikiamas nuotraukų sąrašas yra ryšys, kurį Jums pavyksta su juo užmegzti iki vestuvių. Jei Jums tikrai patinka fotografo stilius, Jūs jaučiatės įkvėpas jo darbų ir galite su juo nuoširdžiai bendrauti – mes garantuojame, kad Jūsų nuotraukos bus tos, kurios įkvėps kitus būsimus jaunavedžius!
 
 

 

Prisiminkite, kad tai yra Jūsų vestuvės!

 
Tikriausiai liūdniausias faktas apie vestuvinių nuotraukų sąrašą yra tas, kad jaunieji nori nukopijuoti kažkieno kito vestuvines nuotraukas, vietoj to, kad užfiksuotų unikalias savo šventės akimirkas. Jūsų meilė, asmenybės ir stilius ir skonis yra tie faktoriai, kurie daro Jūsų šventę išskirtine. Jūs tiek ilgai planavote šią nuostabią dieną (eame girdęję, kad ji praeina beprotiškai greitai) – tad mėgaukitės kiekviena akimirka ir leiskite savo fotografui užfiksuoti tai, kas priverčia Jus švytėti!
 
Kai vestuvės praeina, nuotraukos lieka Jūsų prisiminimų saugotojomis. Leiskite joms priminti, kaip jautėtės žengdama link altoriaus, matydama ašarotas savo būsimo vyro akis, apkabindama kiekvieną artimą žmogų! Tik jausmų dėka, nuotraukos tampa vertingomis!
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Ar tikrai žinote, kaip teisingai pjauti vestuvinį tortą?

Ar tikrai žinote, kaip teisingai pjauti vestuvinį tortą?

Kada jaunieji turėtų palikti vestuvių šventę?

Kada jaunieji turėtų palikti vestuvių šventę?

Vestuviniai įžadai - kam jų reikia ir ką svarbu žinoti?

Vestuviniai įžadai - kam jų reikia ir ką svarbu žinoti?

Banner