Banner

Spalvos, kurių vestuvių svečiams geriau nesirinkti!

Spalvos, kurių vestuvių svečiams geriau nesirinkti!
 
 
Jei prieš vestuves nėra pranešama apie tam tikrą aprangos kodą, vestuvėse dalyvaujančių svečių apranga yra kur kas paprastesnė nei pulko ir, žinoma, jaunųjų. Svečiai gali pasirinkti jiems labiausiai tinkančius ir patinkančius drabužius bei jų spalvas. Visgi, yra keletas spalvų, kurių vestuvių svečiams geriau reikėtų vengti. Tad, kokios gi jos?
 
 
 
 

Balta suknele, bet ne nuotaka?

 
Jei tikitės pasipuošti nuostabia balta suknele, kurią visai neseniai nusipirkote – geriau šios minties kuo skubiau atsisakykite. Nors tai yra akivaizdi taisyklė – kai kurie svečiai ją vis dar pamiršta arba ignoruoja, pasirodydami vestuvėse su baltut baltutėle suknele. Vestuvių dieną balta spalva yra nuotakos spalva ir niekieno kito! Tai pamiršti yra nemandagu ir nepagarbu. Nejau norite iš nuotakos pasiglemžti visą dėmesį? Žinoma, pasitaiko ir išimčių, kai nuotakos pačios paprašo visų svečių būti apsirengusiais baltai.
 
Les Girls
 

Bet kuri baltai artima spalva…

 
Gelsvai balta, rausvai balta, šampaninė, kreminė ar kita šviesi spalva, kuri netinkamame apšvietime gali pasirodyti kaip balta. Vadinasi joms galioja ta pati taisyklė kaip ir baltai spalvai.
 

Spalva, kuria yra pasipuošusios pamergės

 
Jei artimai bendraujate su nuotaka, geriau iš anksto paklauskite, kokios spalvos bus pamergių suknelės. Taip išvengsite nesklandumų ir nebūsite sumaišyta su jaunųjų pulku. Juk nenorite, maišytis kaip „trečias koja“ pulko vestuvinėse nuotraukose?
 

Blizgučiai

 
Pasilaikykite spindinčius blizgučius mergvakariui arba vakarui naktiniame klube! Per vestuves venkite bet ko per daug švytinčio ir pernelyg atreipiančio dėmesį. Tą dieną visų akys turi būti nukreiptos į nuotaką, o Jūsų „disco“ kamuolį primenanti suknelė, gali atimti iš jos visą spindesį. Be to, per daug blizgios suknutės vestuvėse gali atrodyti neskoningai ir net vulgariai.
 

Džinsas

 
Šis variantas iš viso turėtų būti išmestas iš Jūsų pasirinkimų sąrašo! Žinome, kad šiuo metu džinsas yra labai madingas, tačiau net jei vestuvių šventės aprangos kodas yra įvardijamas kaip „kasdieniškas“ ar „paprastas“, savo nutrintus džinsus geriau palikite namie. Kaip ir blizgučiai, džinsas daug labiau tiks mergvakariui nei vestuvėms.

 

Ir juoda... su labai didele išimtimi

 
Yra tiek daug progų, kuomet juoda spalva yra labiau nei priimtina – tai klasika. Tačiau juoda spalva turi ir daug tamsių ir niūrių prasmių – kaip antai netektis. Todėl gerai pagalvokite ar norite tokią gražią dieną teršti blogomis asociacijomis. Žinoma, tai nėra tokia griežta taisyklė – tačiau kai aplinkui daugybė ryškių ir nuotaikingų spalvų, ar tikrai verta rinktis juodą?
 
ffc6c190aff6c43ab3443440475c5641 
Nuotraukos: freepikc.om
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
 
 
 
Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Vestuviniai įžadai - kam jų reikia ir ką svarbu žinoti?

Vestuviniai įžadai - kam jų reikia ir ką svarbu žinoti?

Kodėl nereikėtų fotografui duoti vestuvių nuotraukų sąrašo?

Kodėl nereikėtų fotografui duoti vestuvių nuotraukų sąrašo?

Gražiausios lietuviškos pirmojo šokio dainos!

Gražiausios lietuviškos pirmojo šokio dainos!

Banner