Banner

Jaunikio makiažas - kodėl jis būtinas?

Jaunikio makiažas - kodėl jis būtinas?
 
 
Nuo šios minties pašiupsta kiekvieno vyro oda – kaipgi jis gali ryškinti sruostukus ir pudrinti nosytę – juk tai visiškai moteriškas „reikalas“. Iš tiesų, paprastai makiažo priemonių vyrai nenaudoja – tačiau vestuvės yra ta vienintelė proga, kai taikoma didelė išimtis. Juk šią dieną kamerų centre atsidurs ne tik nuotaka, bet ir jaunikis – abu jie turi atrodyti nepriekaištingai. Tad, jei Jūsų oda natūraliai neatrodo tarsi nulieta iš porceliano – Jums tikrai nepakenks pasigražinti!
 
 
 

Ne tik moterims!

 
Galbūt nustebsite, tačiau makiažas tikrai nėra vien tik moteriškas dalykas – pirmieji juo pradėjo gražintis būtent vyrai. Makiažu kasdien puošiasi ir televizijos laidų vedėjai, aktoriai bei didžiosiose scenose pasirodantys alikėjai. Žinoma, makiažas neturi Jūsų paversti kitu žmogumi – tai tik būdas pabrėžti Jūsų privalumus ir paslėpti smulkius trūkumus: paraudimus, pamėlusius paakius, nelaiku pasirodžiusius spuogelius ar netolygų idegį. Papilkėjusi, blizgi, riebaluota, porėta ar spuoguota oda nesirenka žmonių pagal amžių, lytį ar seksualinę orientaciją – tad stengtis atrodyti kiek įmanoma gražiau turi teisę kiekvienas!
 
 

Nuotraukose atrodysite patraukliau

 
Makiažas padeda jauniesiems atrodyti reprezentatyviai ir vestuvinėse nuotraukose. Tikriausiai esate matę nuotraukų, kuriose nuotaka atrodo nepriekaištingai tarsi lėlytė, o šalia jos stovintis jaunikis rodos dar tebebando atsigauti iš trankaus vakarykščio vakarėlio. Taip pat esame girdėję nusiskundimų ir iš fotografų, kuriems labai sunku įamžinti jaunavedžių poras dėl per didelio jų odos spalvos kontrasto. Juk nenorite tapti vienu iš šių pavyzdžių?
 

Padeda ne tik makiažas

 
Kad makiažo priemonių reikėtų kiek įmanoma mažiau – pasirūpinkite tinkama veido odos priežiūra dar prieš vestuves! Apsilankykite pas kosmetologę, kuri padės išsirinkti Jūsų odos tipui labiausiai tinkančias priemones ir supažindins su odos priežiūros rutina. Prieš pat didžiąją šventę galite pasilepinti ir veido masažais, kurie pagreitins kraujo cirkuliavimą, sustangrins Jūsų odą ir suteiks jai šiek tiek sveiko rausvumo. Taip pat nepamirškite pakankamai ilsėtis – kad visažistei nereikėtų stengtis užmaskuoti pamėlusių paakių. Tinkamai paruoštą odą bus daug paprasčiau padailinti makiažo priemonėmis – jis atrodys natūraliau.
 
Žinoma, ne visi makiažo specialistai žino kaip natūraliai atlikti vyrišką makiažą, todėl reikėtų gerai pasidomėti ar Jūsų nuotakos pasirinkta visažistė turi šioje srityje patirties. Paaiškinkite jai, kad norite tik paslėpti esminius trūkumus ir juodos blakstienos ar rausvos lūpos Jums visai nereikalingos!
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kokios aprangos vestuvių svečiai turėtų vengti?

Kokios aprangos vestuvių svečiai turėtų vengti?

Gražiausios lietuviškos pirmojo šokio dainos!

Gražiausios lietuviškos pirmojo šokio dainos!

5 taisyklės, kurias turi žinoti kiekviena pamergė!

5 taisyklės, kurias turi žinoti kiekviena pamergė!

Banner