Banner

Amžinas nuotakų klausimas: kas geriau palaidų ar surištų plaukų šukuosena?

Amžinas nuotakų klausimas: kas geriau palaidų ar surištų plaukų šukuosena?
 
 
Kiekviena nuotaka kruopščiai apgalvoja savo vestuvinį įvaizdį, o šukuosena yra neatsiejama jo dalis. Juk ne veltui sakoma, kad tinkamai parinkta šukuosena gali kardinaliai pakeisti žmogaus išvaizdą! Tačiau kalbant apie nuotakos šukuoseną, reikėtų suvokti, jog tai, kas gražu ne visada yra praktiška ir patogu. Tad šiandien padėsime Jums išspręsti pirmąjį klausimą, kuris ateina į galvą vos pagalvojus apie vestuvinę šukuoseną: palaidi ar surišti plaukai?
 
 

Palaidų plaukų šukuosena


Palaidų plaukų šukuosenos paprastai atrodo labai romantiškai ir žaismingai, dėja jos tinka ne visoms nuotakoms. Viskas priklauso nuo plaukų struktūros: yra merginų, kurių bangelės neišsileistų net ir praūžus stipriam škvalui, tačiau yra ir tokių, kurių plaukai išsileidžia vos peržengus namų slenkstį. Tačiau net jei Jūsų plaukai ir nėra labai glotnūs ir linkę greitai grįžti į savo pradinę padėtį, reikėtų gerai pagalvoti ar jie tikrai sugebės išgyventi kaitrią saulę, lietų, stiprų vėją ir artimųjų glėbesčiavimus? Čia galioja labai paprasta taisyklė - jei turite bent menkiausią abejonę, geriau rinkitės surištų plaukų šukuoseną - taip išvengsite nereikalingo streso.
 
Bride Beautiful young lady bride is looking through the window. Half face. Nice hairstyle. Pastel colors.

Žinoma, yra ir išimčių - pavyzdžiui, jei ketinate vakarui atnaujinti savo šukuoseną. Šiuo metu tarp nuotakų labai populiaru ceremonijai pasirinkti vieną šukuoseną, o vakare ją transformuoti į kitą. Tuo atveju Jūsų šukuosenai nereikia taikyti tokių didžiulių reikalavimų. Tačiau čia susiduriame su kita dilema - kada rinktis palaidų, o kada surištų plaukų šukuoseną. Iš tiesų, jei nesate tikra, kad plaukai bus atsparūs oro sąlygoms, geriau dienos metu būti surištais plaukais, o vakare palaidais. Tačiau daugelis nuotakų vakarui renkasi surištų plaukų šukuosenas vien dėl to, kad su Jomis jaučiasi patogiau - jos neišįra šokant, o dažnai puikiai atlaiko ir vestuvinę naktį! Taip pat, išimtimi gali būti ir labai natūralios šukuosenos - tai reiškia, jei Jūsų plaukai yra banguoti, Jūs pasirenkate tik tvarkingą garbanų sušukavimą arba, jei Jūsų plaukai yra lygūs, juos tik dar labiau ištiesinate.
 
View More: http://leahmariephotography.pass.us/candaceanddeangelo image1 (1)

Reikėtų turėti omenyje ir tai, kad pasirinkus palaidų plaukų šukuoseną gerokai sumažinate nuometų ar kitų plaukų aksesurarų tvirtinimo galimybes. Todėl apie tai reikėtų pasikalbėti su savo plaukų stiliste!

Surištų plaukų šukuosena


Surištų plaukų šukuosena nuotakoms yra pats tinkamiausias sprendimas. Ji bus daug patikimesnė nei palaidų plaukų šukuosena, o ką jau kalbėti apie platų pasirinkimą. Daugelis nuotakų surištų plaukų šukuosenas įsivaizduoja tik kaip tvirtai surištą kuoduką, tačiau šukuosenos varijuoja nuo sukeltų garbanų, išskirtinių kasų iki vadinamosios ,,arklio uodegos".
 
bride Bride

Taip pat, prie surištų plaukų šukuosenos daug paprasčiau pritvirtinsite nuometą ir kitus nuotakos plaukų aksesuarus. Tokios šukuosenos padeda atsiskleisti ir vestuvinės suknelės grožiui - ypač jei ji yra atvira arba nėriniais dekoruota nugara. Ir, žinoma, sukeltų plaukų šukuosena pabrėš Jūsų grakštų kaklą, kolje ir leis visiems pamatytį Jūsų ilgai ieškotus auskarus!
 
 
Nuotraukos: freepik.com, flickr.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt

Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Papasakok savo vestuvių istoriją!

Papasakok savo vestuvių istoriją!

Kaip gimė dviejų stichijų – Artūro ir Dalios vestuvės!

Kaip gimė dviejų stichijų – Artūro ir Dalios vestuvės!

5 priežastys, kodėl prieš vestuves turėtumėte pagyventi kartu

5 priežastys, kodėl prieš vestuves turėtumėte pagyventi kartu

Banner