Banner

Kaip bendrauti su vestuvinių paslaugų teikėjais, kad jie pateisintų Jūsų lūkesčius?

Kaip bendrauti su vestuvinių paslaugų teikėjais, kad jie pateisintų Jūsų lūkesčius?
 
Vestuvių šventė yra daugybės talentingų žmonių sunkaus darbo rezultatas! Už kiekvienos vestuvių dienos patirties slepiasi savo srities specialistas – fotografas, konditeris, floristas, dekoratorius, muzikantas ar vestuvių vedėjas. Jūsų užduotis yra išsirinkti geriausius paslaugų teikėjus, kurie labiausiai atitiktų Jūsų lūkesčius… O kas tada? Tam, kad Jūsų šventė būtų tokia, kokios norite Jūsų bendravimas su paslaugų teikėjais turėtų būti pagrįstas pasitikėjimu ir pagarba! Tad šiandien pakalbėkime apie tai, kaip tokie ryšiai yra užmezgami!
 
 
 

Atvirai pasakykite savo biudžetą!

 
Daugelis žmonių varžosi pasakyti paslaugų teikėjams, kad jų paslauga jiems yra per brangi. Tačiau konkrečiai paslaugai skiriamą biudžetą reikėtų nusistatyti jau pirmojo pokalbio metu. Tada Jūsų pasirinktas paslaugų teikėjas galės pasiūlyti labiausiai Jums tinkantį paketą, nesvarbu ar tai būtų meniu ar šventės vietos dekoravimas. Kitu atveju, nenustebkite, jei galutinėje sąskaitoje išvysite daug didesnius skaičius. Turėkite omenyje, kad kiekvienas paslaugų teikėjas Jūsų vestuvėse dirba ne „iš idėjos“ ir be to, kad nuoširdžiai nori padėti Jums susikurti gražią šventę, jam reikia ir uždarbio – todėl, jei nepasakysite jam ribų, jis pasistengs tai išnaudoti.
 
 
 

Nevėluokite į susitikimus!

 
Jų laikas yra toks pats vertingas kaip ir Jūsų – todėl būkite mandagūs ir susitikimuose pasirodykite laiku! Daugelis vestuvinių paslaugų teikėjų, ypač sezono metu, turi labai užpildytas dienotvarkes, todėl nepasirodę laiku, galite prarasti susitikimo galimybę. Jei iš tiesų įvyko kažkoks netikėtas nutikimas, kuris Jums Jums neleidžia dalyvauti susitikime, geriau iš anksto apie tai informuokite informuokite savo paslaugų teikėjus.
 

Pasitikėkite!

 
Jei pasirinkote būtent šiuos paslaugų teikėjus – tikriausiai prieš tai atlikote nuodugnią paiešką ir esate tikri savo pasirinkimu? Kodėl tuomet skambinate kiekvieną savaitę, klausdamos ar viskas vyksta taip kaip sutarta? Geriau atsipalaiduokite ir leiskite profesionalams dirbti savo darbą! Geras savo srities specialistas ne tik tinkamai įvykdys visus savo įsipareigojimus, bet ir galės Jums patarti kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje – todėl užuot reikalavę ir tikrinę, geriau klausykite patarimų ir pasitikėkite.
 
 

Būkite realistiški

 
Tikriausiai daugelis paslaugų teikėjų patvirtins, kad sunkiausia bendrauti yra su klientais, kurių lūkesčiai yra nerealistiški. „Pintereste“ matytos puokštės gali atrodyti labai unikaliai, tačiau prieš reikalaudama tokių puokščių iš savo floristės, turėtumėte suvokti, kad Jūsų matytos gėlės Lietuvoje gali ir neaugti. Jei norite, kad Jūsų nuotraukos ir vaizdo įrašas būtų kokybiški – neprašykite šių darbų atlikti vieno asmens (taip, būna ir taip!). Jūsų paslaugų teikėjai sugebės padaryti Jus laimingais tik tuo atveju, jei už minimalią kainą neprašysite pompastikos ir būsite racionalūs.
 
 

Ir galiausiai, pasakykite, jei Jums kažkas nepatinka

 
Jei esate kažkuo nepatenkiti, būtinai apie tai pasakykite ir padarykite tai, kiek įmanoma anksčiau. Vertinkite ne tik savo, bet ir kitų žmonių laiką. O paslaugų teikėjai tikrai pasistengs prie Jūsų prisiderinti, ką reikia pataisyti ir pateikti geriausią variantą – žinoma, jei nepranešite apie tai paskutinę dieną (o kartais net ir tada!).
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Ar tuoktis iš meilės tapo pernelyg didele prabanga?

Ar tuoktis iš meilės tapo pernelyg didele prabanga?

Banner