Banner

Kodėl Jums turėtų patikti vestuvių be vakarinės dalies idėja?

Kodėl Jums turėtų patikti vestuvių be vakarinės dalies idėja?
 
 
Daugelis porų planuodamos vestuves susiduria su finansiniais iššūkiais, kurie gerokai apriboja šventės vizijos išpildymą. Tačiau, net jei Jūsų finansinė padėtis ir neleidžia iškelti prabangios puotos, tikrai neprivalote visiškai atsisakyti tokios svarbios progos! Tad kodėl gi vietoj didelių iškilmių brangioje sodyboje nepasirinkus kelių valandų trukmės pietų Jūsų mėgstamame restorane su pačiais artimiausiais žmonėmis? Tiesa, toks vestuvių šventimo būdas yra puikus ne tik dėl to, nes neištuština Jūsų santaupų, bet ir turi daug kitų privalumų! Tad kokie gi jie?
 
 

Paprastumas

 
Iš tiesų vestuvių šventė be vakarinės dalies taip smarkiai neįpareigoja ne tik jaunųjų, bet ir svečių. Nuo aprangos iki dekoracijų – visame kame vyrauja paprastumas. Kai vestuvių šventė vyks tik porą valandų – tikriausiai neverta investuoti didžiulių lėšų ir į prabangią nuotakos suknelę! Taip pat, tokioje šventėje nebus ir daugybės vestuvių puotai būdingų formalumų – tad ji puikiai tiks žmonėms, kuriems nepatinka pompastika ir dirbtinis dėmesys.
 
 

Suplanuosite daug greičiau

 
Tokio tipo vestuvių tikrai nebūtina pradėti planuoti prieš metus! Jums nereikės ieškoti muzikantų, vestuvių vedėjo, galvoti kuo užimsite svečius laisvu metu tarp ceremonijos ir vakarinės šventės dalies ar ieškoti įvairiausių smulkių vestuvinių atributų kaip antai stalo kortelės ar torto dekoracijos. Žinoma, viskas priklauso nuo jaunųjų įnorių ir fantazijos, tačiau, kaip bebūtų, tokias vestuves tikrai suplanuosite daug greičiau!

 

Puikiai tiks nedidelei žmonių grupei

 
Jūsų šventėje dalyvaus tik artimiausi žmonės? Ar tikrai tuomet verta užsakinėti didžiules pokylių sales, kuriose šventės dalyviai jausis visiškai nejaukiai? Paminėję savo vestuves su artimaisiais prie šventinio pietų stalo, jausitės daug patogiau, o ir atmosfera bus daug nuoširdesnė!
 
 

Greitas „ištrūkimas“ į medaus mėnesį!

 
Surengę kuklesnę vestuvių šventę, galėsite daugiau lėšų skirti nuotykių kupinai povestuvinei kelionei! Be to, į savo medaus mėnesio kelionę galėsite išvykti jau tą pačią dieną! Argi gali būti kas smagiau už vestuvinę naktį atokiame rojaus kampelyje? Tikrai sutiksite, kad toks scenarijus kur kas patrauklesnis už pirmąją naktį sodyboje, kai už sienos miega tėvai ir būrys kitų šventės svečių.
 
 
Taigi, vestuves be vakarinės dalies puikiausiai gali rinktis ne tik poros, kurios stengiasi sutaupyti ir tuokiasi iš meilės, o ne noro pasipuikuoti ištaiginga puota prieš aplinkinius, bet įsimylėjeliai, kurie daug maloniau svarbiausia savo gyvenimo akimirka dalinasi su kukliu artimų žmonių rateliu ir nenori jų įpareigoti rūpintis brangiomis dovanomis ar ilgu pasiruošimu šventei!
 
Nuotraukos: freepikc.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Monika ir Tomas. Meilė įšalo Liepkalnyje

Monika ir Tomas. Meilė įšalo Liepkalnyje

Fotografai: kuo išskirtinė  „Fine Art“ vestuvių fotografija?

Fotografai: kuo išskirtinė „Fine Art“ vestuvių fotografija?

7 nuotakų klaidos ruošiantis vestuvių šventei

7 nuotakų klaidos ruošiantis vestuvių šventei

Banner