Banner

Kokių klaidų neturėtų daryti nuotaka rinkdamasi vestuvinę šukuoseną?

Kokių klaidų neturėtų daryti nuotaka rinkdamasi vestuvinę šukuoseną?
 
 
Nuo momento, kai ištarėte lemiamąjį „TAIP“ tikriausiai nėra dienos kai neįsivaizduotumėte ir neplanuotumėte savo tobulo vestuvių dienos įvaizdžio. Tad, jei jau išsirinkote išsvajotą vestuvinę suknelę bei priderinote prie jos kitus Jums tinkančius aksesuarus, atėjo laikas pagalvoti apie šukuoseną! Tiesa, šukuosenų pasirinkimas yra labai didelis, tačiau kiekviena nuotaka turėtų žinoti ir didžiausias nuotakos šukuosenų pasirinkimą lydinčias klaidas!
 
 

 

Ko nei viena nuotaka neturėtų daryti!

 
Tikriausiai nėra merginos, kurios neviliotų idėja prieš vestuves kardinaliai pasikeisti, tačiau dažna mąstydama apie pokyčius pamiršta, jog jie ne visada būna tokie, kokius mes įsivaizduojame! Na, o planuojant vestuvinį įvaizdį galioja labai griežta taisyklė - „jokių drastiškų pokyčių!“. Tai reiškia, kad prieš didžiąją dieną neturėtumėte ekspirementuoti su plaukų spalva ir įmantriais kirpimo stiliais. Žinoma, Jums gali pasisekti ir atrodysite nepaprastai žavingai, tačiau gali įvykti ir kitas, kur kas nemalonesnis scenarijus – Jūsų turėta vizija nepasitvirtins ir prie altoriaus teks žengti su Jums visai netinkančia šukuosena… Tad negadinkite sau šventės ir elkitės saugiai!
 
Wedding Hairstyle Ideas : An Elegant, Modern Wedding at San Francisco Ferry Building in San Francisco, California Trendy Hair Highlights : Whether a classic chignon, textured updo or a chic wedding updo with a beautiful...
 

Ką kiekviena nuotaka turėtų daryti!

 
Kaip ir visais gyvenimo atvejais, labai svarbu būti viskam pasiruošus. Tai reiškia, kad turėtumėte nuolat prižiūrėti savo plaukus: reguliariai lankytis pas kirpėją, naudoti Jūsų plaukams tinkančias priemones. Daugelis nuotakų nusprendžia iki vestuvių užsiauginti labai ilgas kasas ir nesilankyti pas kirpėją, tačiau tai nėra tokia jau puiki idėja – reikėtų žinoti, kad sveiki ir išpuoselėti plaukai yra gražios vestuvinės šukuosenos pagrindas. Nesveikų plaukų galiukų nepavyks paslėpti net ir profesionaliam plaukų stilistui – tuo pasirūpinti turėtumėte pačios. Nereikėtų persistengti ir su kardinaliomis dietomis – plaukai yra labai jautrūs mitybos pokyčiams! Juk nenorite, kad jie pradėtų slinkti ir pasidarytų labai silpni!
 
Orjan Jakobsson1  Wedding Hairstyles : long wedding hairstyles and updo #deerpearlflowers #bride #bridal #wedding #hair... -
 

Turėkite racionalius lūkesčius

 
Daugelis nuotakų tikisi, kad jų išsvajota šukuosena išliks nepakitusi visą dieną. Tačiau tiesa tokia, dienos eigoje plaukai praranda savo purumą ir jų tekstūra gali pasikeisti. Ypač tai aktualu nuotakoms, kurios renkasi palaidų plaukų šukuosenas. Savo plaukus geriausiai pažįstate Jūs pati ir tikriausiai esate išbandžiusi daugybe įvairių stilių šukuosenų – tad rinkitės tokią šukuoseną, kuri labiausiai tikėtina gali įveikti visus dienos išbandymus (nesvarbu ar tai būtų oro sąlygos ar artimųjų glebesčiavimai).
 
Wedding Hairstyles : Bridal Hair Pins Bridal Headpiece Large Floral Hair Pins Hair Adornments for Bri... - Wedding Hairstyles : Featured Photographer: Lacie Hansen; Wedding hairstyle idea. -
 

Būkite pasiruošusi

 
Labai rekomenduojama prieš vestuves pradėti intensyvią plaukų priežiūros rutiną ( visiškai taip kaip ir veido odos priežiūros ar organizmo valymo programą). Ją pradėti reikėtų kuo anksčiau – kad galetumėte stebėti kaip Jūsų plaukai reaguoja į naujas priežiūros priemones ir, esant poreikiui, nutraukti jų naudojimą. Planuodamos savo plaukų priežiūros rutiną, būtinai ją aptarkite su savo plaukų stilistu, kuris galės patarti, kokios priemonės Jūsų plaukams tiks geriausiai, o ko reikėtų vengti.
 
Wedding Hairstyle Ideas : Rustic flower crown with loose waves... Wedding Hairstyle Ideas : A Romantic, Lakeside Wedding in Staatsburg, NY
 

Ir pabaigai…

 
Vestuvių dieną rinkitės šukuoseną, kuri bus atspari laikui, tiks prie Jūsų veido, suknelės ir vestuvių stiliaus. Taip pat neturėtumėte aklai sekti internete plintančių šukuosenų madų – jos praeis nepaprastai greitai, o nuotraukose norėsite išlikti žavi ir stilinga tarsi vestuvės buvo tik vakar!
 
 
Nuotraukos: freepik.com, flickr.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvinių kvietimų tekstų rinkinys

Vestuvinių kvietimų tekstų rinkinys

Ar verta investuoti į kokybišką gyvą muziką vestuvėse?

Ar verta investuoti į kokybišką gyvą muziką vestuvėse?

Balandžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Balandžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Banner