Banner

Kokios muzikos neturėtų būti Jūsų vestuvių grojaraštyje?

Kokios muzikos neturėtų būti Jūsų vestuvių grojaraštyje?
Vestuvių planavimas apima daugybę nerašytų taisyklių, kurias deja žino ne visi – būtent todėl kartais šios gražios šventės metu susiduriame su netikėtomis ir nelabai maloniomis situacijomis. O kaip yra su muzika? Žinoma, daugelis jaunųjų nuoširdžiai apie tai pamiršta jau tą akimirką, kai pasirašo sutartį su vestuvių muzikantais ar didžėjumi. Tiesa muzikantai ir didžėjai mielai priima jaunųjų pageidaujamos muzikos sąrašus ir išklauso jų lūkesčius. Tad, kokių dainų neturėtų būti nei Jūsų sudarytame dainų grojaraštyje, nei iš viso Jūsų vestuvių šventėje?
 
 

Per daug įpareigojančios dainos

 
Pradėkime nuo to, kad reikėtų pamiršti bet kokias dainas, kurios asocijuojasi su tam tikra specifine choreografija. Tai reiškia, kad Jūsų grojaraštyje neturėtų būti „pingvinuko“ šokio dainos, makarenos ar kitų panašių dainų, kurių metu svečiai jaustųsi įpareigoti šokti būtent konkrečius judesius. Įsivaizduokite savo svečius visus vienu rtitmu linguojančius tarsi pingvinus – tikriausiai vaizdas būtų ne tiek juokingas, kiek keistas...Tiesa, kai kurioms dainoms būtų galima taikyti išimtį – pavyzdžiui gerai žinoma atlikėjo „PSY“ daina „Gangnam style“ ar dainininkės Beyonce „Single Ladies“. Nors šioms dainoms ir būdinga specifinė choreografija, jų ritmas leidžia sveciams šokti taip, kaip tik panorėjus.
 

Nepadorus dainos turinys

 
Reikia pripažinti, kad tokių dainų sukurta yra labai daug – ir jei jos yra tinkamos įprastiems vakarėliams, vestuvių šventėje jų reikėtų vengti. Daugelis jaunųjų atsisako nešvankaus turinio lietuviškų dainų, tačiau pamiršta peržiūrėti užsienietiškų dainų grojaraštį. Gali būti, kad labai mėgstama Jūsų daina turi tam tikrų nemalonių reikšmių ir kalbą mokantys svečiai tai gali pastebėti. Žinoma, vakarėlio metu didelio dėmesio į tai tikriausiai niekas neatkreips, tačiau rinkdamiesi pirmojo jaunavedžių šokio dainą, būkite labai atidūs.
 
 

Dainos apie nelaimingą meilę

 
Kad ir kokios gražios būtų šios dainos ir, kad ir kaip jas mėgtumėte – vestuvių šventėje joms ne vieta. Turėkite omenyje, kad šią dieną švenčiate meilę, todėl dainos, kurių ašarotomis akimis klausydavote po išsiskyrimų, skambės labai niūriai ir gali sugadinti ne tik Jūsų, bet ir svečių nuotaiką. Galbūt tarp Jūsų svečių taip pat yra žmonių, kurie išgyvena nelaimingą meilę – leiskite jiems nors šiandien užmiršti visas nuoskaudas ir pasimėgauti gražia švente.
 
 

Per daug niūrus grojaraštis

 
Mes tikrai nesame nusistatę prieš lėtas romantiškas dainas – iš tiesų svečiams kartais reikia atsipūsti nuo greitos muzikos, apsikabinti savo porą ir lėtai suglaudus skruostus palinguoti. Tačiau, jei Jūsų grojaraštyje bus vien tik lėtos dainos – po to neklauskite savęs, kodėl svečiai anksti išvyko į namus.
 

Per daug moderni muzika

 
Vestuvių šventėje bus daugybė skirtingų skonių ir amžiaus grupių žmonių – todėl nereikėtų aklai pasikliauti vien savo skoniu. Net jei Jums ir patinka tranki klubinė muzika be žodžių, tai nereiškia, kad pagal šią muziką sugebės linksmintis visi. Šiuo atveju patariame elgtis saugiai ir rinktis populiariają muziką.
 
Galiausiai, atvirai pakalbėkite apie savo muzikinius pageidavimus su muzikantais ar didžėjumi. Jei jie nėra naujokai vestuvių srityje – tikrai nepagailės patarimų, o ir pasistengs prisitaikyti prie Jūsų, kad sukurtų neužmirštamą vakaro atmosferą.
 
Nuotraukos: unsplash.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvės dėl aplinkinių spaudimo? Kodėl santuoka turėtų būti tik dviejų žmonių reikalas?

Vestuvės dėl aplinkinių spaudimo? Kodėl santuoka turėtų būti tik dviejų žmonių reikalas?

Stilingos ir šiuolaikiškos, kas? Kaimiškos vestuvės!

Stilingos ir šiuolaikiškos, kas? Kaimiškos vestuvės!

Kiek įdėti į vestuvių vokelį, kad jaunieji būtų patenkinti?

Kiek įdėti į vestuvių vokelį, kad jaunieji būtų patenkinti?

Banner