Banner

Vestuvių šventės akcentas - unikalus užkandžių ir gėrimų baras

Vestuvių šventės akcentas - unikalus užkandžių ir gėrimų baras
 
 
Jei kas gali sugadinti vestuves Jūsų svečiams - tai prastas maistas. Jūsų svečiai atvyksta į šventės vietą po ilgos ir varginančios dienos, todėl gardaus maisto įvairovė Jūsų šventėje bus vienas iš veiksnių, kurie leis mėgautis vakaru. Šiandien tam, kad sukurtumėte apetitą žadinantį meniu, nebeužtenka vien tik pateikti du karšto patiekalo pasirinkimus. Todėl vis dažniau jaunieji stengiasi nustebinti savo svečius netikėtais sprendimais. Na, o vienas šių sprendimų - tai maisto ir gėrimų barai. Tad, kokių jų būna?
 

Sūrio baras


Tikriausiai esate matę šiuo metu labai populiarių sūrio tortų? Šis tortas puikiai papuoštų ir Jūsų sūrio barą! O svečiams tikrai patiks jei toks baras veiks lauke ir kiekvienas jų lūkuriuodamas lauke, su vyno taure rankose, galės ir užkąsti. Ir nebūtinai šiame bare turi būti vien tik sūris - vynuogės, alyvuogės ir kiti užkandžiai, kurie puikiai tiks prie Jūsų pasirinktų gėrimų, tikrai pageidaujami.
 

Vaisių baras


Jei rūpinatės savo svečių kūno formomis, kodėl gi po rimtesnių patiekalų, užuot vaišinus juos kaloringais užkandžiais, nesuteikus galimybės pasimėgauti vaisių asorti. Šios vaišės ne tik bus labai gardžios, bet ir atrodys labai spalvingai ir žaismingai!
 

Saldumynų ir kavos baras


Tai alternatyva saldžiam stalui. Tačiau ant šio stalo puikuosis ne tik įvairiausi vestuviniai saldėsiai, bet svečiai galės pasigaminti ir kvapnios kavos su įvairiausiais pagardais! Ar gi ne puiki idėja?
 

Jūros gėrybių baras


Šiame bare bus galima patiekti įvairiausius jūrų gėrybių patiekalus ir užkandžius - nuo krevečių, džiovintų kalmarų iki sraigių užkandžių ar sušių. Prie šių užkandžių puikiai tiks baltasis vynas.
 

Mėsainių ir sumuštinių baras


Šis baras puikiai tinka vestuvėms, kuriose atsisakoma tradicinių patiekalų. Mėsainiai, įvariausi sumuštiniai ir suvožtiniai Jūsų svečiams ilgam suteiks sotumo jausmą.
 
 

Gėrimų ir cigarų barai


Kai Jūsų svečiai jau pasisotinę, atėjo laikas atsipalaiduoti ir mėgautis vakaru! Viskio ir cigarų arba alaus barai puikiai tik vyrams, kurie nori šiek tiek pabėgti nuo šventės šurmulio, atsikvėpti ir pakalbėti rimtomis temomis. O vyno ir kokteilių barai puikiai tiks moterims, norinčioms nuošalyje paplepėti apie dienos įvykius.
 
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  

Susiję straipsniai

Rugpjūčio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2017)

Rugpjūčio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2017)

Kiek įdėti į vestuvių vokelį, kad jaunieji būtų patenkinti?

Kiek įdėti į vestuvių vokelį, kad jaunieji būtų patenkinti?

Kokios muzikos neturėtų būti Jūsų vestuvių grojaraštyje?

Kokios muzikos neturėtų būti Jūsų vestuvių grojaraštyje?

Banner