Banner

Ką daryti, kad Jūsų vestuvinė puokštė nenuvystų?

Ką daryti, kad Jūsų vestuvinė puokštė nenuvystų?
 
 
 
Nuostabi gėlių puokštė yra neatsiejama nuotakos įvaizdžio dalis - todėl nėra nieko labiau liūdinančio nei matyti kaip dienos eigoje gėlės ima vysti. Tai ypač aktualu šiltuoju metų laiku. Tad jei nenorite, kad Jūsų aksesuaras prarastų visą savo žavesį - svarbu apie tai pagalvoti iš anksto. Tam, kad Jūsų puokštė išliktų tobula visą dieną, pateikiame Jums kelis naudingus patarimus!
 
 

Padvigubinkite


Nuotakos turėtų pagalvoti apie idėją užsisakyti ne vieną, o net dvi vestuvines puokštes. Tai būtų ypač naudinga vestuvinės fotosesijos metu. Įsivaizduokite, kol su viena puokšte žengiate prie altoriaus, kita puokšte vis dar atidžiai rūpinasi Jūsų floristė. Fotosesijos metu galite pasikeisti savo puokštę į šviežią ir daug įmantresnę, kuri puikiai atrodys vestuvinėse nuotraukose. Tai bus ne tik patogu - nes ceremonijos metu nereikės nešti sunkios ir, galbūt, ne tokios patogios puokštės - bet ir les Jums pažaisti su skirtingomis spalvomis ir stiliais.
 

Supakuokite


Nors puokštės atvirais stiebais atrodo daug netūraliau ir laisviau - tokių puokščių pasirinkimas gali turėti liūdnas pasekmes. Geriausi floristai rekomenduoja gėlių stiebus paslėpti! Jei norite, kad puokštė tobulai derėtų prie Jūsų įvaizdžio, galite tam panaudoti vestuvinės suknelės audinį. Jis ne tik papuoš puokštę, bet ir išlaikys natūralią gėlų drėgmę bei neleis joms išdžiūti.

Atgaivinkite


Jei Jūs ištroškote fotosesijos metu, būkite tikra Jūsų puokštei taip pat reikia vandens. Idealus sprendimas būtų šalia savęs turėti vandens purkštuvą. Apipurkštos vandeniu gėles ilgiau išlaikys drėgmę ir atrodys šviežios. Taip pat, jei tam tikru metu Jums trumpam puokštės nereikia, būtinai pasirūpinkite, kad ji saugiai lauktų Jūsų pavėsyje.
 

Būkite kūrybiškos


Galbūt, jei tuokiatės karštą vasaros dieną, reiketų pagalvoti apie alternatyvias puokštes - kaip antai pagamintas iš įvairiausių tropinių lapų, šakelių ar sukulentinių augalų. Tokios puokštės atrodys labai moderniai ir, žinoma, bus daug atsparesnės karščiui.

Rinkitės išmintingai


Rinkitės gėles, kurios žydės Jūsų vestuvių metu - tokios gėlės bus ne tik pigesnės, bet ir atsparesnės oro sąlygoms! Gėlės iš prigimties yra prisitaikiusios žydėti tuo metu, kada gamta joms palanki.
 

Pasitikėkite ekspertais


Na ir geriausias patarimas - susiraskite profesionalų floristą ir pasikėkite jo patarimais. Floristai su gėlėmis dirba kiekvieną dieną, todėl puikiai jas pažįsta ir žino, kokios gėlės labiausiai tinka tam tikram metų laikui ir Jūsų vestuvėms.

Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kiek įdėti į vestuvių vokelį, kad jaunieji būtų patenkinti?

Kiek įdėti į vestuvių vokelį, kad jaunieji būtų patenkinti?

Kokios muzikos neturėtų būti Jūsų vestuvių grojaraštyje?

Kokios muzikos neturėtų būti Jūsų vestuvių grojaraštyje?

Banner