Banner

Svarbiausi dalykai renkantis vestuvinius batelius!

Svarbiausi dalykai renkantis vestuvinius batelius!
 
 
Vestuviniai bateliai yra tokia pati svarbi įvaizdžio detalė, kaip ir likusi jaunųjų apranga. Jei šventės metu norite jaustis ir atrodyti nepriekaištingai – turite daug dėmesio skirti batelių paieškai. Bateliai gali tapti išskirtinė nuotakos įvaizdžio detale arba harmoningai papildyti suknelę ir kitus akcentus. Tuo tarpu jaunikio batai dažniausiai būna neutralūs ir pernelyg neatkreipiantys dėmesio. Tad, šiandien pateikiame Jums pagrindinius dalykus, į ka reikėtų atkreipti dėmesį renkantis vestuvinius batelius.
 
 

Pirmiausia, į ką turite atkreipti dėmesį – ŠVENTĖS VIETA

 
Ar tai bus kaimo turizmo sodyba? Smėlėtas paplūdimys? Restoranas? Dvaras? Kalnuota vietovė? Nusprendę, kur vyks vestuvės, galite pradėti ieškoti batelių.
Kaimo turizmo sodyboje, paplūdimyje, kalnuotoje vietoje gali būti itin sudėtinga avėti aukštakulnius. Minėtoms vietoms labiau tiktų lygaus pado ar 3 cm pakulne vestuviniai bateliai uždara „nosyte“. Šiuo atveju, Jūs išvengsite išsitepusių pirštų, pribirusio smėlio. Taip pat Jums neteks rūpintis į žolę ar tarp akmenukų įstrigusių kulniukų ir jausitės patogiai. Tačiau, jei vis tik negalite atsispirti aukštakulniams – siūlome rinktis 5-7 cm aukščio vestuvinius batelius, o ant kulniukų užmauti specialius antgalius. Jie nesmigs į žemę, smėlį ar žvyrą, kulniukai bus apsaugoti nuo purvo ir susibraižymų.
 
 

Taip pat svarbus aspektas – JAUNIKIO ŪGIS

 
Jei būsimas vyras yra tik šiek tiek aukštesnis ar Jūsų ūgio, o tai Jums nesukels jokių nepatogumų – drąsiai rinkitės tokius batelius, kokie Jums patinka. Kitu atveju, jei jaučiatės nesmagiai – teks rinktis lygiapadžius ar batelius žema pakulne. Nepamirškite ir to, kad jei esate turėję stuburo ar sąnarių traumų, patartina rinktis „flat“ tipo ar batelius žema pakulne/vientisa platforma. Juk šventės metu tikrai nenorėsite jausti jokių skausmų.

 

Ar nuo KAINOS priklauso PATOGUMAS?

 
Nuo ankstyvo ryto iki, greičiausiai, kito ryto būsite apsiavę, todėl privalote pasirūpinti batelių patogumu. Visas Jūsų įvaizdis turi būti – darni visuma, o ne atskirų detalių „kratinys“. Dažna nuotaka galvoja: „Bateliai nebus matomi po suknele.“ „Juos avėsiu tik vieną dieną“. Tačiau turėkite omenyje, kad fotografai įamžina net ir smulkiausias detales. Tad Jūsų bateliai tikrai liks pastebėti. Nevertėtų pigių batelių derinti prie prabangios suknelės. Norėdamos jaustis ne tik gražiai, bet ir patogiai, bateliams turėtumėte skirti pinigų 10-15% nuo suknelės kainos, t.y. apie 100-300 lt. Jei negalite išlaidauti, batelių ieškokite ne sezono metu, kai būna taikomos įvairios nuolaidos ir akcijos. Dalyvaukite konkursuose, lankykitės parodose, kuriose būna taikomos mažesnės kainos.
 
Nuo kainos priklauso patogumas ir medžiagos, iš kurių jie pagaminti. Specializuotos vestuvinės avalynės gamintojai labai daug dėmesio skiria patogumui: po padais įklijuoja paminkštinimus, vidiniai batelių šonai taip pat būna paminkštinti. Aukštakulnius gamina su platforma, taip sumažindami krūvį, tenkantį pėdai.
 
Ne mažiau svarbus ir suknelės ilgis. Jei išsirinkote trumpą vestuvinę suknelę, galite įsigyti net keletą porų batelių. Puošnius ir galbūt ne tokius patogius galite avėti ceremonijos ir fotosesijos metu, o vakare „peršokti“ į žemesnius. Tačiau, jei nuomojatės ilgą suknelę, nevertėtų persiauti žemesnių ar lygiapadžių batelių, nes galite sugadinti suknelės „apačią“. Trumpai suknelei tai ne kliūtis.
 
 
 
Užsienio internetinės parduotuvės yra pasiekiamos per keletą sekundžių. Vestuvinių batelių pasirinkimas jose yra tikrai didelis. Tačiau rizikuojate gauti nekokybišką ar netinkamą prekę. Dažnai nuotakoms tenka sumokėti dvigubai. Internetu pigiai įsigytus netinkamus batelius tiesiog neverta grąžinti, tada paieškos prasideda iš naujo. Lietuvoje vartotojus gina įstatymas, todėl netikusias ar nepatikusias prekes galima grąžinti per 2 savaites.
 
Norėdamos daugiau ryškumo, žaismingumo ar kitų spalvų akcentų, batelius galite derinti prie puokštės, pamergių suknelių, šventės spalvos, dekoro ir pan.
satinas, šilkas ar oda? Atsakymąį šį klausimą gali padėti rasti pasirinkta vestuvinė suknelė. Satino ir šilko bateliai yra puošnesni, įvairesnių modelių, jie lengvai dera prie daugelio suknelių. Tokius batelius lengviau dekoruoti, tačiau taip pat lengviau ir sutepti. Odiniai bateliai yra praktiškesni, juos nebaisu avėti ir darganotu oru, tačiau jie nėra tokie puošnūs.

  

Ir dar keletas svarbių detalių:

 
-„Prisijaukinkite“ savo vestuvinius batelius! Bent savaitę prieš didžiąją šventę pasivaikščiokite namuose, kad kojos priprastų, o bateliai taptų patogūs.
- Jei Jūsų kojos linkusios tinti, batelių ieškokite vakare.
- Mokykitės šokti avėdamos vestuvinius batelius.
- Neatsisakykite patogumo dėl stiliaus.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Karščiausios 2018 metų vestuvinių suknelių tendencijos!

Karščiausios 2018 metų vestuvinių suknelių tendencijos!

Ar aplinkinių spaudimas turi įtakos sprendimui susituokti?

Ar aplinkinių spaudimas turi įtakos sprendimui susituokti?

Kiek įdėti į vestuvių vokelį, kad jaunieji būtų patenkinti?

Kiek įdėti į vestuvių vokelį, kad jaunieji būtų patenkinti?

Banner