Banner

Ar galima atšaukti kvietimą į vestuves?

Ar galima atšaukti kvietimą į vestuves?
 
Kartais taip jau nutinka, kad netikėti nesutarimai, išdavystės ar kiti skaudūs įvykiai pastato mus į labai jau nepatogią padėtį. Ir tikriausiai to tikrai nenumatėte prieš įteikdami vestuvinius kvietimus būsimiems Jūsų šventės svečiams. O dabar, kai santykiai su žmogumi, kurį pakvietėte į savo vestuves pašlijo – Jums tikriausiai kyla klausimas, ar galima šį kvietimą atšaukti. Iš tiesų, kvietimo dalyvauti vestuvėse atšaukti nepatariame, nebent iškilo labai nenumatytų trikdžių ar tenka nukelti visą šventę. Bet jei jau įteikėte kvietimą ir gavote patvirtinimą, jog žmogus dalyvaus - tačiau dabar nieku gyvu nenorite jo matyti vienoje svarbiausių savo gyvenimo švenčių - ką tokiu atveju daryti?
 

Gerai viską apgalvokite

 
Nepaisant to, kad Jūsų santykiai su šiuo žmogumi dramatiškai pasikeitė – neseniai jis Jums buvo kažkuo svarbus – tai įrodo vien faktas, kad kvietėte jį į savo vestuves. Ar paskutiniai įvykiai bei nesutarimai tikrai yra tokie rimti, kad norite oficialiai išbraukti šį žmogų iš tokios svarbios Jūsų gyvenimo dienos? Turėkite omenyje, kad tokia diena yra vienintelė Jūsų gyvenime ir jei Jūsų artimo žmogaus nebus su Jumis, persigalvoję, negalėsite grįžti atgal ir viską pakartoti iš naujo. Būkite tikri, kad Jūsų nuomonė nepasikeis ir nesigailėsite savo sprendimo.
 

Paklauskite artimųjų patarimo

 
Žmonės dažnai yra linkę priimti impulsyvius sprendimus, o ką jau kalbėti, kada dar prisideda ir vestuvių planavimo stresas bei įtampa. Pasistenkite neliežuvauti apie žmogų, kurio ketinate nekviesti į savo vestuves, tačiau paklauskite savo artimiausių žmonių patarimo – galbūt padėtis tikrai nėra tokia prasta, kaip Jūs ją įsivaizduojate. Paaiškinkite artimiesiems kaip jaučiatės ir paklauskite jų, ką darytų Jūsų vietoje. Išmintingai apsvarstykite jų išdėstytas mintis ir tik tada priimkite sprendimą.
 
 

Pasistenkite išsikalbėti

 
Jei žmogus, kuris Jus nuliūdino yra artimas draugas ar šeimos narys – beveik visada verta pasistengti išsaugoti santykius. Duokite sau laiko, kad viską gerai apgalvotumėte ir kai būsite visiškai ramūs, atvirai pasakykite, kaip šie nesutarimai verčia Jus jaustis. Pabandykite išspręsti iškilusius nesutarimus, prieš priimdami sprendimą išbraukti Jums svarbų žmogų iš savo gyvenimo.
 

Būkite atviri sau

 
Ar priėmę sprendimą atšaukti kvietimą į vestuves, Jūs tikrai galėsite savimi didžiuotis ir būti užtikrinti savo sprendimu ilgą laiką? Jei jau ketinate taip pasielgti, būkite užtikrinti savo pasirinkimu ir nesiteisinkite tuo, ką tas žmogus Jums yra padaręs. Ir svarbiausia – jei jau išdrįsote priimti tokį sprendimą, išdrįskite apie jį pranešti, žiūrėdami tam žmogui į akis.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kokios muzikos neturėtų būti Jūsų vestuvių grojaraštyje?

Kokios muzikos neturėtų būti Jūsų vestuvių grojaraštyje?

Ką daryti, kad Jūsų vestuvinė puokštė nenuvystų?

Ką daryti, kad Jūsų vestuvinė puokštė nenuvystų?

Banner