Banner

Kodėl nereikėtų skubinti vestuvių?

Kodėl nereikėtų skubinti vestuvių?

 

Sužadėtuvės yra jaudinanti akimirka kiekvienos moters gyvenime, nepaisant to, kiek laiko esate kartu su savo išrinktuoju. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad sužadėtuvės yra kur kas daugiau nei tik žibantis žiedelis ant Jūsų rankos, nuotraukos socialiniuose tinkluose ir vestuvių planavimas. Žmonės dažnai klaidingai mano, jog sužadėtuvės tai jau yra santuoka – tačiau taip žmogus tiesiog parodo, kad nori Jus vesti. Santuoka yra didelis ir svarbus žingsnis, tad nusprendę jį žengti žmonės turi būti tikrai tam pasiruošę ir užtikrinti, kad šalia jų yra tikrai tinkamas partneris. Tad kada reikėtų šiek tiek sustoti ir pamąstyti, ar tikrai neskubate?

 

Jūsų artimieji nepažįsta Jūsų sužadėtinio

Žinoma, savo būsimą vyrą geriausiai pažįstate Jūs pati (ar bent jau taip manote). Tačiau artimųjų pritarimas ir Jūsų sužadėtinio santykiai su Jūsų šeima yra labai svarbūs. Juk nenorite įsivelti į nesibaigiančios įtampos ir konfliktų liūną. Tas pats galioja ir Jums bei Jūsų mylimojo artimiesiems. Tad jei norite išvengti trukdžių Jūsų santykiuose, santykiams darantis vis rimtesniems, nepabijokite pristatyti savo išrinktojo šeimai ir draugams.

Jūs bijote likti viena

Taip jausdamiesi žmonės pridaro daugiausiai klaidų. Jie dažnai būna įsikibę žmonių, kurie nėra jų verti ar pasiryžta būti su žmogumi, su kuriuo patys nesijaučia laimingi. Jei Jūsų sužadėtuvės yra bent truputį paremtos baime likti vienišai, tuomet reikėtų kuo skubiau permąstyti savo motyvus.

Nežinote, koks yra Jūsų partneris

Prieš žengiant tokį svarbų žingsnį kaip sužadėtuvės, turėtumėte visiškai pažinti žmogų, su kuriuo ketinate praleisti visą savo likusį gyvenimą. Tad jei nežinote, kuo domisi Jūsų išrinktasis ir ką jis veikia, kai nėra su Jumis, būtinai pradėkite tuo domėtis. Galbūt Jūs jį įsivaizdavote visiškai kitokį nei jis iš tiesų yra ar net idealizavote jį – tuomet reikėtų kuo skubiau nusiimti „rožinius akinius“ ir pamatyti realybę!

Jūs dar niekada nebuvote susiginčiję

Meile ir rūpesčiu paremti santykiai yra kiekvienos moters svajonė! Tačiau santykiai, kuriuose neegzistuoja ginčai ir skirtingų nuomonių susirėmimai yra utopija. Tam, kad iš tiesų pažintum žmogų, turi žinoti, koks jis būna kai yra prastos nuotaikos, kai jam nesiseka, kai jis su kažkuo nesutinka, kai jis yra susierzinęs ar net netekęs savitvardos. Nes jei iki santuokos jautėte tik drugelius pilve, susidūrus su buitimi galite likti labai nemaloniai nustebinta. Visų žmonių charakteriai yra skirtingi ir tik ilgainiui galima išmokti pažinti vienas kitą bei prisitaikyti.

Manote, kad santuoka užpildys Jūsų santykių spragas

Galbūt skamba ir keistai, bet kai kurie vyrai pasiperša savo merginoms, manydami, kad taip pagaliau užbaigs tam tikrus nesutarimus, amžiams nutildys jų priekaištus ir pan. Tačiau tai yra didžiausia kvailystė, kokią tik galite sugalvoti. Jei turite kažkokių neišaiškintų nesutarimų, nuoskaudų ar pagiežos vienas kitam – vedybos jų tikrai neišspręs, o tik sukels dar daugiau sumaišties. Nesivelkite į tokią santuoką, kuri nėra aiški ir atvira ar dėl kurios kyla begalės klausimų, kol šie klausimai nebus atsakyti.

Taigi, vestuvės yra atsakingas sprendimas, kuris darys įtaką Jūsų likusiam gyvenimui. Prieš priimdami šį sprendimą, turite gerai pažinti žmogų, kuris taps Jūsų gyvenimo partneriu bei privalote būti tikri savo jausmais. Iki tol, kol taip nebus, mėgaukitės savo draugyste palengva!

Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Jums pasipiršo, bet žiedas nebuvo toks, apie kurį svajojote? Ką daryti?

Jums pasipiršo, bet žiedas nebuvo toks, apie kurį svajojote? Ką daryti?

Rugsėjo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2017)

Rugsėjo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2017)

Ar būtina vestuvių svečiams dovanoti dovanas?

Ar būtina vestuvių svečiams dovanoti dovanas?

Banner