Banner

Ką daryti, kad nuotakos makiažas išliktų visą dieną?

Ką daryti, kad nuotakos makiažas išliktų visą dieną?
 
 
Nuotakos įvaizdis susideda iš daugybės elementų – makiažas yra vienas iš jų. Tinkamai atliktas makiažas ne tik išryškina gražiausius nuotakos bruožus, bet ir sukuria išraiškingą jos charakterį. Tiesa, kad makiažas nuotaką puoštų visą dieną ir vakare nereikėtų krimstis dėl į raukšleles subėgusių akių šešėlių, turėtumėte žinoti kelis svarbius dalykus! Pasirodo, kad ne viskas priklauso nuo vizažistės profesionalumo – kai kuriais dalykais turėtumėte pasirūpinti ir pati!
 
 
 

Tinkamai paruoškite veido odą!

 
Prieš atliekant vestuvinį makiažą svarbu tinkamai paruošti veido odą. Rekomenduojama atprausti veido odą su švelniu prausikliu, tuomet sudrėkinti toniku ir patepti Jūsų odos tipui tinkančiu kremu. Žinoma, reikėtų nepamiršti paakių zonos ir juos taip pat palepinti specialiu kremu. Turėkite omenyje, kad ant sausos, atšerpetojusios arba labai riebios odos makiažas pasidengs ne taip lygiai ir išliks ne taip ilgai.
 
 

Vandeniui atsparios makiažo priemonės

 
Įsitikinkite, kad Jūsų vizažiste atlikdama makiažą naudos vandeniui atsparias makiažo priemones. Toks makiažas bus atsparesnis nepalankioms oro sąlygoms, artimųjų glamonėms ir, žinoma, džiaugsmo ašarėlėms!
 

Makiažo fiksavimas

 
Būtinai užfiksuokite makiažą ir net ne vieną kartą! Tuo turėtų pasirūpinti Jūsų vizažistė, tačiau dienos eigoje jos šalia nebus, todėl makiažo fiksavimo priemones su savimi turėtumėte turėti ir pati! Sausai veido odai labiau tiks purškiamas makiažo fiksatorius, o riebiai – skaidri fiksavimo pudra.
 

Būtiniausios priemonės

 
Turėkite su savimi nuotakos pirmosios pagalbos rinkinį! Jame turėtų būti būtiniausios priemonės, kuriomis, esant reikalui, būtų galima patobulinti Jūsų makiažą. Nepamirškite savo vizažistės paklausti, kokius lūpų dažus ji naudos kurdama makiažą, nes Jums tikrai pravers juos įsigyti ir turėti savimi šventės dieną!
 
Nuotraukos: unsplash.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Ar būtina vestuvių svečiams dovanoti dovanas?

Ar būtina vestuvių svečiams dovanoti dovanas?

Kodėl nereikėtų skubinti vestuvių?

Kodėl nereikėtų skubinti vestuvių?

Jaukumu ir nuoširdumu žavinti Agnės ir Vytauto šventė!

Jaukumu ir nuoširdumu žavinti Agnės ir Vytauto šventė!

Banner